HTC HD7 - דיון על המכשיר העתידי - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC HD7 - דיון על המכשיר העתידי

Gyro

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם המערכת תומכת במולטיטסקינג, זה לא משנה איך התוכנה בנויה

אפליקציות לא רצות ברקע באנדרואיד, רק סרביסים

ונתתי מספר דוגמאות, לא רק WAZE

לקרוא לזה מולטי טסקינג אמיתי זאת בדיחה (מצד שני אני לא צריך/רוצה מולטיטסקינג אמיתי)

נראה לי שהמכשירים היחידים עם מולטיטסקינג אמיתי זה WM (עד 7)

ותראה איך זה נראה...

למעשה מכל השיטות הקיימות, אני מעדיף את של הIPHONE :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, אם מפתח רוצה לכתוב לאנדרויד תוכנה שתעבוד ברקע באופן מלא הוא יכול בעזרת SERVICE עצמאי שימשיך לעשות את חישובי הליבה בזמן שהאינטרפייס מוקפא.

באיפון אתה לא יכול לעשות את זה כי המערכת מגבילה אותך מאוד ומאפשרת רק לAUDIO/VOIP וNAVIGATION באופן שאתה אפילו לא יכול להגיד לו שזה בשביל זה ואז לתת לזה לרוץ, אלה רק אם יש פעולות רציפות בין התוכנה לחומרה הרלוונטית האפליקציה תמשיך לרוץ.

זאת אומרת שהאנדרויד מאפשר מולטיטסקינג, והאיפון לא.

נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע... כל מע' הפעלה קובעת את הכללים שע"פ אותם כללים צריכות להיכתב התכונות שיעבדו תחתן...

זה שתוכנה צריך להשתמש ברכיב מסויים של מע' הפעלה כדי להפעיל פיצ'ר מסויים זה לא כזה נדיר... שיריץ סרביס מה אכפת לי.

גם אני חושב ש"מולטי טאסקינג אמיתי" זה עוד גימיק שיווקי של אנדרויד אבל... זה עדין מולטי טאסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, אם מפתח רוצה לכתוב לאנדרויד תוכנה שתעבוד ברקע באופן מלא הוא יכול בעזרת SERVICE עצמאי שימשיך לעשות את חישובי הליבה בזמן שהאינטרפייס מוקפא.

באיפון אתה לא יכול לעשות את זה כי המערכת מגבילה אותך מאוד ומאפשרת רק לAUDIO/VOIP וNAVIGATION באופן שאתה אפילו לא יכול להגיד לו שזה בשביל זה ואז לתת לזה לרוץ, אלה רק אם יש פעולות רציפות בין התוכנה לחומרה הרלוונטית האפליקציה תמשיך לרוץ.

זאת אומרת שהאנדרויד מאפשר מולטיטסקינג, והאיפון לא.

נקודה!

כבר כתבתי על זה בעבר

באייפון יש API שמאפשרים מולטיטסקינג פחות או יותר לכל מה שצריך מולטיטסקינג

החשוב מכולם כנראה הוא API של TASK COMPLETION

אני אשמח לדוגמה לבעיה עם מולטיטסקינג באייפון (משהו שצריך, לא משהו פינתי)

כלומר דוגמה למולטיטסקינג שאתה יכול לעשות היום באנדרואיד, לא יכול לעשות באייפון וחסר שם.

תשמע... כל מע' הפעלה קובעת את הכללים שע"פ אותם כללים צריכות להיכתב התכונות שיעבדו תחתן...

זה שתוכנה צריך להשתמש ברכיב מסויים של מע' הפעלה כדי להפעיל פיצ'ר מסויים זה לא כזה נדיר... שיריץ סרביס מה אכפת לי.

גם אני חושב ש"מולטי טאסקינג אמיתי" זה עוד גימיק שיווקי של אנדרויד אבל... זה עדין מולטי טאסק.

וגם באייפון זה מולטיטסקינג, אבל שניהם לא מולטיטסקינג אמיתי

רק בשביל פרופורציות, לרובן המוחלט של התוכנות באנדרואיד אין סרביס שרץ ברקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא גימיק שיווקי.

באנדרויד אפשר לכתוב תוכנה שתרוץ ברקע ותרתום את כוח החישוב של המכשיר למציאת תרופה לסרטן, ובאיפון לא.

אני די בטוח שהTASK COMPLETION לא יתן לך להריץ תוכנה ללא הגבלת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WM6.5 עם SENSE זאת המערכת השימושית ביותר מבחינת פונקציונאליות.

ולצערי רק מי שיש לו HD2 יכול להבין זאת, כי זה המכשיר היחידי שמריץ אותה כמו שצריך.

אני מסכים ששאר המכשירים על WM פשוט לזרוק לאשפה- גם בגלל יכולת חומרתית עלובה וגם כי חסר את הHTC SENSE המדהים.

היה לי כמובן ואנדרואיד בעבר (אייפון 4 וHTC DESIRE)- לא התלהבתי.

אם WM7 הולך להיות שיפור לWM6.5 בכל צורה, זה הולך להיות מנצח.

תוכנות - יש ל WM את כל מה שבן אדם צריך ממכשיר סלולרי, תוכנות פליצות, ציור, מזג אוויר, חסימת שיחות, ראוטר אינטרנט, פורנוגרפיה.

מי שצריך מגוון של תוכנות פליצות, ימצא את עצמו עם צורך לאנדרואיד או , אבל הייתי אישית שם את ה3000 ש"ח בטיפול פסיכולוגי.

בקשר למולטי טאסקינג -

אני מריץ , אופרה, מסנג'ר, חוסם שיחות, אימייל סרבר, ואדובי רידר ועובר ביניהם כל היום מבלי תקיעה אחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא גימיק שיווקי.

באנדרויד אפשר לכתוב תוכנה שתרוץ ברקע ותרתום את כוח החישוב של המכשיר למציאת תרופה לסרטן, ובאיפון לא.

אני די בטוח שהTASK COMPLETION לא יתן לך להריץ תוכנה ללא הגבלת זמן.

אוי, אתה חוכמולוג

קודם כל, הכח עיבוד לתוכנה כזאת הוא פתטי

דבר שני, יש סיבה שלא עושים דבר כזה, הסוללה תגמר אחרי שעה (במקרה הטוב)

דבר שלישי, אפשר לבנות תוכנה שתעשה חישוב באייפון ותרוץ ברקע עד שהיא תסיים אותו

אבל אם יש לך בעיה בהבנת הנקרא ולא הצלחת להבין את המשפט הזה

כלומר דוגמה למולטיטסקינג שאתה יכול לעשות היום באנדרואיד, לא יכול לעשות באייפון וחסר שם.

(הדגשתי לך שיהיה לך יותר קל)

אז אני מוותר

[br]פורסם בתאריך: 15.09.2010 בשעה 20:48:42

נראה לי שהמכשירים היחידים עם מולטיטסקינג אמיתי זה WM (עד 7)

נזכרתי בעוד מכשיר עם MT אמיתי

IPHONE שעבר JB :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

תוכיח לי שזה אפשרי באנדרואיד

תוריד מהמרקט שעושה את זה

אם אתה לא מוצא זה אומר אחד מהשניים:

1.זה לא אפשרי

2.זה נופל לקטגוריה של:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מחכה להוכחה

יש לך אולי קישור לAPK כלשהו?

הרי במרקט יש עשרות אלפי תוכנות,

אם משהו שימושי/יש לו ביקוש הוא אמור להיות שם, לא?

ואם לא אז חוזרים לקטגוריה שתיים

אני לא ראיתי תוכנה כזאת עדיין

אבל בסדר, אם אתה רוצה להאמין שיש באנדרואיד MT אמיתי, תאמין

העיקר שאתה מרוצה

אני עדיין מרוצה יותר מהאימפלנטציה של בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכבר יש VRC במארקט שממשיך להקליט ברקע.

גם אם אין זה רק עניין של זמן עד שאחת התוכנות הטובות תוסיף את זה לאופציות.

אם אני מקליט וידאו ורוצה לעשות משהו אחר תוך כדי לרגע כמו לענות לטלפון אין סיבה שהמכשיר יסגור לי את ההקלטה.

אז הנה דוגמה למשהו שהייתי רוצה אצלי במכשיר.

אולי זה לא מספיק חשוב לי כדי לחפש כזה דבר, אבל כשיגיע הרגע זה די יעצבן אותי אם זה יחתוך את ההקלטה רק בגלל שאורחת מתקשרת לרגע כדי לשאול אם פונים ברחוב ימינה או שמאלה.

אני מחכה כרגע לFROYO לפני שאני ישקיע זמן בלהתאים את הפלאפון לדרישות שלי.

יש הרבה דברים שהייתי רוצה שיעבדו קצת אחרת.

הסיכוי שאני יתקל במשהו שאני רוצה וקיים או יהיה קיים לאנדרויד שלא יהיה קיים באיפון הוא לא רע בכלל.

ודי בטוח שהאנדרויד יאפשר לי להתאים אותו לדרישות שלי הרבה יותר מהאיפון.

שלא לדבר על ההגבלות האחרות באיפון שכבר עכשיו מגעילות אותי כמו ההגבלות על העברת קבצים ותקשורת, והחוסר נוחות בהוספת רינגטונים, ועוד דברים שאני לא זוכר כרגע אבל אם היה לי איפון הייתי מכיר אותם אישית וכותב לך עכשיו מגילה שלמה של דברים שמעלים לי את הסעיף עליו.

אני לא לגמרי בטוח אבל נראה לי שיש גם עניין עם VOIP באיפון שלא נותן להשתמש באינטרנט של הסלולר אלה רק בWIFI.

אז בוא לא נשכח שזה לא רק עניין המולטיטסקינג שמבדיל את המערכות.

זאת הגישה הכללית לגבי מה המשתמש רוצה ומה סטיב הפאשיסט והחברים שלו בחברות הסלולר רוצים.

סטיב מעדיף להכניס למיטה את ראשי השלטון בשוק לעשות איתם הסכמי שחיטות כלכליים, וגוגל רוצה להשתלט על כל השירותים ולספק למשתמשי קצה באופן יותר טוב את מה שהם באמת רוצים ומגיע להם בזכות.

אז נכון ששניהם רוצים לעשות עלינו כסף, אבל בוחרת בפאשיזם קומוניסטי וגוגל בוחרת בדמוקרטיה קפיטליסטית.

וכמו שאני מעדיף לחיות במדינה דמוקרטית קפיטליסטית ככה אני מעדיף את גוגל על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפרויו כבר לא יהיה צורך לעשות רוט.

עברית מובנית, יותר אופציות בתקשורת, אפשרות להתקנת תוכנות על הSD.

בוא לא נשכח שROOT או JB למכשיר משמעותו איבוד האחריות.

אז באנדרויד אנשים ישקיעו זמן בחופשיות על נוחיות וקוסטומיזציה, וIOS אנשים ישקיעו זמן תחת סכנה כדי לקבל את הבסיס שלמשתמשי אנדרויד יש.

למה להיכנס למיטה חולה ?

זה כמו שתגיד שבמדינת פאשיזיסטן אומנם הולכים לכלא ומקבלים קנס על הליכה ברחוב אחרי שעה 8 בערב, אבל יש רק 500 שוטרים שאוכפים את זה והסיכוי שזה יקרה הוא נמוך, וגם אם כן לא תמיד ירביצו לך.

עזוב אותי מפאשיזיסטן, אני יודע מה אני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...