HTC HD7 - דיון על המכשיר העתידי - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC HD7 - דיון על המכשיר העתידי

Gyro

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכי טוב מבין מה שקיים לא הופך משהו להיות טוב באמת.

מהם החסרונות של אנדרואיד?

1. תמיכה לקויה בעברית שתתוקן אולי בגרסה הבאה של במכשיר.

2. חנות אפלקציות נוראית!

3. תמיכה זועתית במפתחים מחו"ל. למה כבר שנתיים אחרי שהמוצר הזה בשוק, מפתחים ישראליים (ובעוד מדינות רבות אחרות) לא יכולים למכור אפלקציות במרקט?

4. כהמשך ל-3 ישראלים לא יכולים לקנות אפלקציות במרקט בלי להוריד תוכנות עזר.

5. פלאש?! בדיחה גרועה במקרה הטוב, זלזול מופגן בלקוחות במקרה הרע.

6. מה זה השחור המפחיד הזה? ולמה לא לאפשר ערכת צבעים נורמלית? (אבל אולי זה עניין של טעם, למרות שעוד לא הכרתי מישהו שבאמת אהב את זה).

7. עדכונים לא יוצאים לכל המכשירים בתדירות גבוהה (לא אשמתה של , אבל זה עדיין חסרון).

איך זה כחסרונות בינתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנדרויד הבחירה הכי טובה לא רק בגלל שהיא הכי טובה כרגע, אלה בגלל שהיא תמשיך והולכת להיות הכי טובה בהמשך הדרך.

סמוך על גוגל שינצחו בכל תחום שהם נכנסים אליו.

יש להם מתכנתים הכי טובים, ושירותי אינטרנט הכי טובים.

לך תראה כמה הם משקיעים על המנועים שלהם וכמה הם קידמו דברים זה לא יאומן.

לאנדרויד יש יתרונות כבר עכשיו כמו מולטיטסקינג אמיתי, חופש פיתוח ושקיפות שלא קיימת באותה מידה במערכות האחרות, גמישות והתאמה אישית.

תוסיפו לזה את העובדה שהם לא מגבילים את יכולות המכשירים שלהם בתוכנה כמו שעושים , והרי לכם מנצחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה יש לך

באנדרואיד אין מולטיטסקינג אמיתי

זה נכון, אבל לא פייר. טלפון סלולרי לא יכול שתהיה יכולת מולטי טאסקינג אמיתית, אתה לא יכול לסמוך שהלקוחות יידעו לכבות לבד את התוכנות שלהם, וכשהם לא יעשו זאת, מה שיקרה כמובן הוא שתגמר להם הבטרייה אחרי שעתיים, ואת מי הם יאשימו?

בכל זאת, היית רוצה שתהיה קיימת האפשרות, אז לדעתי אפשר להוסיף את זה לרשימת החסרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית באף מכשיר עם ליבה אחת אין מולטיטסקינט אמיתי.

המבחן הוא ביכולת השימוש.

אם זה מאפשר לפתח בקלות יחסות ולהריץ כמה במקביל שיעבדו ברקע אז זה מולטיטסקינג.

אם זה מגביל אותך חזק ורק מדמה מולטיטסקינג, ולא מאפשר לכתוב ולהריץ תוכנה שתמשיך לפעול ברקע, אז זה לא מולטיטסקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם מתכנתים הכי טובים, ושירותי אינטרנט הכי טובים.

לך תראה כמה הם משקיעים על המנועים שלהם וכמה הם קידמו דברים זה לא יאומן.

לאנדרויד יש יתרונות כבר עכשיו כמו מולטיטסקינג אמיתי, חופש פיתוח ושקיפות שלא קיימת באותה מידה במערכות האחרות, גמישות והתאמה אישית.

תוסיפו לזה את העובדה שהם לא מגבילים את יכולות המכשירים שלהם בתוכנה כמו שעושים APPLE, והרי לכם מערכת הפעלה מנצחת.

בקשר לקטע הראשון, יש בדיחה\אמרה וותיקה האומרת שכמו ש9 נשים הרות לא ילדו לך ילד בחודש כך גם 9 מתכנתים לא יזרזו לך בהכרח את העבודה.

אין ספק שגוגל קידמו הרבה דברים, אבל זה לא הופך כל מוצר של החברה לביצי זהב. לגוגל יש משאבים, כך גם למייקרוסופט, מישהו רוצה להגיד משהו על WM?

הכל פתוח ואף אחד לא יודע מה יהיה מחר.. לא צריך להיכנס לבאנקר שגוגל זה הכי אחי...

בקשר לקטע השני "חופש פיתוח ושקיפות שלא קיימת באותה מידה במערכות האחרות" זה בולשיט שיווקי שלא תואם את המצב בשטח.

לגוגל ואנדרויד יש אותה בעיה כמו שיש לדמוקרטיה. מצד אחד יש חופש פעולה, מצד שני אנשים שמנצלים חופש פעולה זה בשביל להשתין עליך בקשת.

הייתי מפרט אבל פשוט תקרא את המאמר הזה: http://blogs.computerworld.com/16937/myth_android_openness

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית באף מכשיר עם ליבה אחת אין מולטיטסקינט אמיתי.

המבחן הוא ביכולת השימוש.

אם זה מאפשר לפתח בקלות יחסות ולהריץ כמה אפליקציות במקביל שיעבדו ברקע אז זה מולטיטסקינג.

אם זה מגביל אותך חזק ורק מדמה מולטיטסקינג, ולא מאפשר לכתוב ולהריץ תוכנה שתמשיך לפעול ברקע, אז זה לא מולטיטסקינג.

אין קשר בין מולטיטסקינג למספר הליבות

תעשה ניסוי קטן עכשיו:

תפתח דפדפן, תכנס לאחד מאתרי ההורדות (נגיד RAPIDSHARE) ותנסה להוריד משהו

כשתתחיל הספירה לאחור, צא מהדפדפן ותעבור ליישום אחר (נגיד לYOUTUBE)

תחפש שם איזה סרטון נחמד ותתחיל לטעון אותו,

כשהסרטון מתחיל לטעון תחזור לדפדפן, האם הספירה לאחור התקדמה בזמן שלא היית בדפדפן?

תחכה עוד 20-30 שניות ותחזור לYOUTUBE, הסרטון נטען בזמן שלא היית בתוכנה?

תכנס למשחק כלשהו שיש בו טיימר (משימות על זמן או משהו בסגנון)

תתחיל משימה ותצא מהמשחק, תחזור אחרי 20 שניות, הטיימר התקדם?

למידע נוסף:

http://davidquintana.com/entry/mobile-multitasking

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא לא מה מגיע אליך מיצרן המכשיר או בחבילת הבסיס של התוכנות.

השאלה היא מה ניתן לעשות על מערכת ההפעלה, ומהם המגבלות שבתוכם אתה פועל.

למשל בוינדוסים למניהם יש מולטיטסקינג אמיתי.

כשאתה כותב תוכנה אתה לא צריך לבנות אותה באופן שיפרק את החישובים להאכלה בכפית.

אתה כותב מה שבא לך ואז מקמפל, והמערכת הפעלה כבר תדאג לוירטואליזציה של עיבוד מקבילי באופן שוויוני בין תוכנות משתמש (אלה אם כן מוגדר אחרת).

כדי להשיג תוצאות טובות של וירטואליזצית עיבוד מקבילי ולקבל מולטיטסקינג מוצלח, צריך להפריד אספקטים שונים של החומרה ואז ליצור שכבות מתאמות בין החומרה לתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליט, יש מולטיטסקינג או אין מולטיטסקינג?

המצב הנוכחי ברוב התוכנות מאוד דומה לאייפון, התוכנה נכנסת לפריז ומחכה לך ברקע

יש תוכנות (כמו פנדורה) שיש להם SERVICE שממשיך לרוץ גם ברקע

בניסוי הקטן שהצעתי מקודם האייפון מנצח, אגב הוא ניצח אותו עוד לפני שהיה מולטיטסקינג (IOS4)

הדפדפן ושאר הדברים המובנים תמכו במולטיטסקינג (כמעט?) מההתחלה.

באייפון אני יכול להעלות את , לקבוע יעד ואז לכבות את המסך עם הכפתור, אני אמשיך לקבל הוראות נסיעה מהרמקול ותשאר לי בטריה

בגלקסי אני לא יכול לעשות את זה, אם אני לוחץ על הכפתור בצד (או יוצא מהתוכנה) אני מפסיק לקבל הוראות

כשאני אחזור אליה, בשניה הראשונה אני אראה את המיקום בו יצאתי ממנה, ואחרי שניה היא תתאפס על המיקום החדש שלי.

(אגב, אני עדיין לא הצלחתי לקבל שיחה ושהניווט בWAZE ימשיך בזמן שאני מדבר, אבל אולי זה רק אני)

אז זאת ההגדרה שלך למולטיטסקינג?

תקרא את המאמר שנתתי מקודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...