ברק מחמוד אובמה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברק מחמוד אובמה

חיים בליזובסקי

Recommended Posts

ישראל במשך שנים רבות (מאוד) עזרה לירדן (באופן גלוי ובאופן סמוי) להלחם נגד הפלסטינאים בשטחה. הדבר האחרון שירדן צריכה ורוצה, כמו גם , זה עוד 3 מיליון פלסטינים בירדן.

חוץ מזה, יפה שאתה רוצה להעביר אותם לירדן ומאוד נחמד מצידך שאתה מוכן לתת להם פיצויים (אפילו סכום יחסית קטן כמו חצי מיליון שקל לבית אב, תחשוב איזה סכומים עצומים זה יוצא - לישראל אין את הכסף לכך), אבל לתוכנית כזאת ירדן צריכה להסכים, לא?

אני לא רואה בשום פנים ואופן איך ירדן מסכימה לתוכנית כזאת (גם ככה בית המלוכה הוא מיעוט במדינה הזאת, לעומת 85% פלסטינים אם אני זוכר נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ישראל במשך שנים רבות (מאוד) עזרה לירדן (באופן גלוי ובאופן סמוי) להלחם נגד הפלסטינאים בשטחה. הדבר האחרון שירדן צריכה ורוצה, כמו גם , זה עוד 3 מיליון פלסטינים בירדן.

חוץ מזה, יפה שאתה רוצה להעביר אותם לירדן ומאוד נחמד מצידך שאתה מוכן לתת להם פיצויים (אפילו סכום יחסית קטן כמו חצי מיליון שקל לבית אב, תחשוב איזה סכומים עצומים זה יוצא - לישראל אין את הכסף לכך), אבל לתוכנית כזאת ירדן צריכה להסכים, לא?

אני לא רואה בשום פנים ואופן איך ירדן מסכימה לתוכנית כזאת (גם ככה בית המלוכה הוא מיעוט במדינה הזאת, לעומת 85% פלסטינים אם אני זוכר נכון).

נו אתה אמרת בעצמך שאחוז הפלשתינים שם זה 85 אחוז אז לא נכנס למוח הקטן של שניכם-שזה המולדת שלהם,ובמוקדם או במאוחר בית המלוכה שם יפול כי זה משטר לא דמוקרטי שבו המיעוט שולט על הרוב. אל תבלבל את המוח בעניין הכספי,הגדר המטופשת שישראל רוצה להקים תעלה קרוב ל10 מיליארד שקל ואף יותר מזה אז במקום לבנות גדר במיליארדים -חלק את ה-10 מיליארד דולר בין 5 מיליון פלשתינים ושלח אותם מפה. לא אמרתי שמגיע להם חצי מיליון,אפשר להסתפק בסם יותר צנוע שיאפשר להם לקנות בית בירדן+סכום כסף בסיסי למחיה לשנים הראשונות-אחר שילכו לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנקר גרמת לי לדפוק לעצמי הדשוט עם השולחן. עכשיו כואב לי ואני תובע אותך על זה.

מה? התחלת עם התירוצים ? :hi:

אני בטוח שחטפת לפני כן ,אולי עכשיו יסתדרו לך כמה דברים במוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אתה אמרת בעצמך שאחוז הפלשתינים שם זה 85 אחוז אז לא נכנס למוח הקטן של שניכם-שזה המולדת שלהם,ובמוקדם או במאוחר בית המלוכה שם יפול כי זה משטר לא דמוקרטי שבו המיעוט שולט על הרוב. אל תבלבל את המוח בעניין הכספי,הגדר המטופשת שישראל רוצה להקים תעלה קרוב ל10 מיליארד שקל ואף יותר מזה אז במקום לבנות גדר במיליארדים -חלק את ה-10 מיליארד דולר בין 5 מיליון פלשתינים ושלח אותם מפה. לא אמרתי שמגיע להם חצי מיליון,אפשר להסתפק בסם יותר צנוע שיאפשר להם לקנות בית בירדן+סכום כסף בסיסי למחיה לשנים הראשונות-אחר שילכו לעבוד.

אם תהיה שם מהפכה במצב הנוכחי, ובטח עם עוד 3 מיליון פלסטינים, אתה תצטרך להשקיע הרבה יותר מ-10 מיליארד שקל בחומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, ותלמד חשבון (כמה זה 10 מיליארד חלקי 5 מיליון?)

10 מיליארד מהכיוון של ,חמור :s07:,לא רק תשתתף בתמיכה יש לך את ארה"ב,אירופה,האו"ם ועוד ועוד.

אתה יכול להגיע לסכום אסטרונומי שיוכל לפצות את כול החברה האלה,ואל תגיד שזה לא אפשרי תסתכל על גרמניה שעדיין משלמת פיצויים בעוון מלחמת העולם השנייה,אז אם העולם כול כך אוהב אותם שישלם פיצויים לאורך שנים כדי לשקם אותם בירדן.

[br]פורסם בתאריך: 19.09.2010 בשעה 21:10:47

אם תהיה שם מהפכה במצב הנוכחי, ובטח עם עוד 3 מיליון פלסטינים, אתה תצטרך להשקיע הרבה יותר מ-10 מיליארד שקל בחומה.

נו אז מה יהיה לך שם-מדינת אויב בראשות חמאס. אבל מה יהיה לך אם תעשה שלום עם אבו מאזן-גם מדינת חמאס רק שהמדינה הזו תיהיה בגדה ובעזה ולא בירדן-היא תיהיה במרחק מטרים ספורים מהבית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי ירדן ממש רחוקה מאיתנו מה אני אגיד לך...

אז אתה מעדיף להקטין את המדינה שלך כדי להקים את פלשתין 2,טוב שיהיה לך בהצלחה. מאחל לך שזה יתממש בזמן שירותיך הצבאי כדי שתיהיה לך הזדמנות לראות מה זה מלחמה,ולא לראות את זה דרך הצג במחשב שלך.

נראה מה תגיד אחרי שחברים שלך לפלוגה יחזרו בלי ידיים,אוזניים ורגלים(רמז זה קרה בלבנון 2 בזכות הנסיגה של אהוד והשאננות הצהלית).אני רוצה לראות אותך מצדיק את ההקמה של אותה רשות סרטנית שאתה קורא להקמתה יום וליל במחיר של צימצום המדינה שלך לגבולות אושוויץ.

תעשה ,תעבור לפחות מלחמה אחת,ואז תחזור לפה ותדבר איתי,חוצפן.

ולפני שתפליץ עוד תגובה מתחכמת וחסרת היגיון -אני יכול להבטיח לך שכאשר תקום פלשתין 2 בזכות נאיבים כמוך ,כול המרכז יהפוך לחורבה אחת גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חיי בסרט שהם ילכו לירדן גם, נראה לך שהם זקוקים לפיסת אדמה הזאת ועוד לחלוק אותה איתנו

הכל כאן עקרוני על בסיס האיסלם עוד כמה שנים אם לא יתחולל שינוי באירופה זה יקרה גם שם

אנשים כאן חיים בסרט שאין שלום בגלל ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חיי בסרט שהם ילכו לירדן גם, נראה לך שהם זקוקים לפיסת אדמה הזאת ועוד לחלוק אותה איתנו

הכל כאן עקרוני על בסיס האיסלם עוד כמה שנים אם לא יתחולל שינוי באירופה זה יקרה גם שם

אנשים כאן חיים בסרט שאין שלום בגלל ישראל

לדעתי המסקנה היחידה פה היא שצריך לבטל את האיסלם ואת הדתות באשר הם,בזה פטרנו את בעיית הטירוף הדתי.[br]פורסם בתאריך: 19.09.2010 בשעה 23:52:22

danker, שמור על השפה שלך לפני שתמצא את עצמך מחוץ לפורום.

"אה, ותלמד חשבון (כמה זה 10 מיליארד חלקי 5 מיליון?)"

תלמד להתבטא :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסרב להבין שזו לא "עובדה" שאפשר להעביר אותם לירדן אלא חלום.

מה שאתה מסרב להבין זה שאף אחד לא רוצה לעשות איתך שלום, אלא להיפך. הם רוצים לחסל אותך וזה בכלל לא משנה מה תיתן להם. גם אם תיסוג לגבולות 47 זה לא יעניין אותם, הם עדיין ירצו אותך מת.

מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת.

עד שלא תעכל את זה סוף סוף, אין שום טעם לדיון המיותר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...