ברק מחמוד אובמה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברק מחמוד אובמה

חיים בליזובסקי

Recommended Posts

מה שאתה מסרב להבין זה שאף אחד לא רוצה לעשות איתך שלום, אלא להיפך. הם רוצים לחסל אותך וזה בכלל לא משנה מה תיתן להם. גם אם תיסוג לגבולות 47 זה לא יעניין אותם, הם עדיין ירצו אותך מת.

מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת.

עד שלא תעכל את זה סוף סוף, אין שום טעם לדיון המיותר הזה.

מת על ההודעות שלך :yelclap:,אפשר לסגור את הדיון. הגענו שוב למסקנה שיואב הוזה :anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העולם הערבי אינו רוצה אותנו בסביבה,ויותר מכך אינו רוצה אותנו בחיים,כמו היטלר (אוכל דילדואים בגיהנום) שרצה למחוק

את היהודים עד האחרון שבהם.

העולם הערבי רואה אותנו בתור נגע,מחלה ואנחנו כלולים בתפריט מלחמת הקודש שלהם.

כמה שאנחנו רוצים להיות "בסדר" העולם עדיין מחרבן עלינו מכול הכיוונים ,אל תהיו תמימים,העולם הוא מאוד אנטרסנטי,

ועוברים מצד לצד ("הברירה הטבעית" הצד החזק שולט),העולם אהד אותנו כאשר תקפנו במלחמת 6 הימים

וסגר לנו את השערים במלחמת יום הכיפורים.

אף אחד לא ידיד שלנו מבלי שיהיה לו אנטרס כולשהו (גם ארה"ב).

אם תפרוץ מלחמה כוללת (והיא תפרוץ) מדינות ערב שיש להן הסכם עם אנעלאבוקדינאג'ד לא יעמדו בצד אלא גם יצטרפו לחגיגה.

זאת תהיה מלחמה של הכול או כלום,על החיים ועל המוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מסרב להבין זה שאף אחד לא רוצה לעשות איתך שלום, אלא להיפך. הם רוצים לחסל אותך וזה בכלל לא משנה מה תיתן להם. גם אם תיסוג לגבולות 47 זה לא יעניין אותם, הם עדיין ירצו אותך מת.

מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת. מת.

עד שלא תעכל את זה סוף סוף, אין שום טעם לדיון המיותר הזה.

אני נוטה לחשוב שדווקא יש כאלו שרוצים לעשות איתנו שלום - קרי המוסלמים הלא-קיצוניים.

וחוצמזה, התגובה שלך לא קשורה לכלום. אתה לא מספק פיתרון הולם אתה סתם אומר "הם רוצים אותך מת". נו אז מה? שירצו, זה לא ישנה שום דבר. השאלה היא מה אנחנו עושים איתם כדי למנוע מהם לפגוע בנו, בלי להרוג את כולם כי זה בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה לחשוב שדווקא יש כאלו שרוצים לעשות איתנו שלום - קרי המוסלמים הלא-קיצוניים.

וחוצמזה, התגובה שלך לא קשורה לכלום. אתה לא מספק פיתרון הולם אתה סתם אומר "הם רוצים אותך מת". נו אז מה? שירצו, זה לא ישנה שום דבר. השאלה היא מה אנחנו עושים איתם כדי למנוע מהם לפגוע בנו, בלי להרוג את כולם כי זה בלתי אפשרי.

קסאם אחד משוגר? אנחנו מחסלים את כל מי ששלח אותו+את המשפחות שלהם (רק ככה הם יבינו, להם לא אכפת להם למות אבל מהמשפחה הם מפחדים).

כך זה יהיה הקסאם האחרון שישוגר, וכל אירופה תודה לנו בשקט בשקט (למרות שאירופה מעניינת לי את ה-אתם יודעים מה).

מחסלים את המנהיגים שלהם. יבואו עוד? no problems, נחסל גם אותם וגם את הבאים עד שאלה שתיכננו להיות יתחרטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שאסור לך (בתכלית האיסור) להרוג את המשפחות שלהם אלא אם כן גם במשפחות מעורבות באופן ישיר ורצוני בפיגוע/שיגור. ובמנהיגים לא עד כדי כך קל להתנקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדון ,תחווה לפחות מלחמה אחת בתור חייל קרב ואז תבין באמת כמה השכנים שלך רוצים שלום :o.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שאסור לך (בתכלית האיסור) להרוג את המשפחות שלהם אלא אם כן גם במשפחות מעורבות באופן ישיר ורצוני בפיגוע/שיגור. ובמנהיגים לא עד כדי כך קל להתנקש.

לא ביג דיל לחסל משפחה אם זה מה שיוריד אותם מהגב שלנו. כל יום בחדשות: "רקטה נפלה-אין פגועים ולא נגרם נזק". זה נשמע לך נורמטיבי? בארה"ב (או למעשה בכל מדינה מתוקנת) הם היו מכריזים מלחמה על דבר כזה ושוחטים את כולם, ואף אחד לא היה אומר להם כלום.

לא בעיה לקשר את המשפחה הזאת לפעילויות טרור (הביסוס המרכזי הוא ש X בתוכם מעורב בפעולות טרור, וזה אומר שהוא חונך כך וכך וכו' וכו'..), ורוב הסיכוים שיש הרבה משפחות ("חמולות") שמעורבות בטרור.

וברור שלא קל להתנקש במנהיגים, אבל תמיד אפשר להרים . המוסד והשב"כ יודעים כ"כ הרבה, שיכול להיות שבזה הרגע הם מוציאים מישהו להורג ואתה בחיים לא תשמע על זה. ואני מדבר על "מישהו" חשוב.

ולזה שמעלי, אתה צודק ב- 100%, לדעתי" כל ה"שיחות שלום" האלה של ביבי הן רק כדי להוכיח שבגלל הערבים אין לנו הסכם ולא בגללנו, ולדעתי הוא הצליח להוכיח את זה בגלל העובדה ש"הטרוריסט הזה שרוצה שלום" מסרב להכיר בישראל כמדינה יהודית למרות תנאי ברור ומרכזי שביב הציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנקר אני חי בין השכנים שלנו (אני גר בחיפה, עיר מאוד מעורבת ויש פה המון ערבים שחלקם גם לומדים איתי). השכנים שלנו, לא כולם אבל חלק מאוד גדול מהם, מגנים מכל וכל את פעולות הטרור. אפילו בעזה היו שמחים להיפטר מהחמאס - הוא הרי שולט בה בכוח הזרוע בלבד ולא בגלל תמיכה של הרוב.

כאוס:

אבל אנחנו לא ארצות הברית חמוד. אנחנו , מדינה קטנה שחייבת לרצות את ארה"ב ואירופה אם היא רוצה להמשיך לקבל כל מיני דברים בחינם (ואם נצטרך לקנות לעצמנו את הדברים הללו, נקרוס כלכלית תוך זמן די קצר). כשנוכל לעמוד על הרגליים בכוחות עצמנו בלי שום תמיכה מארה"ב, אני אהיה הראשון שירים את מכשיר הקשר ואודיע לחיל האוויר להתחיל לחגוג בעזה, גם אם זה אומר שיפגעו כמה אזרחים (ואני לא מדבר על שחיטה ללא הבחנה, אלא בהגברת השימוש בלגיטימציה ז'נבית נגד החמאס, קרי ירי על מגנים אנושיים ולחימה גם בתוך אזורים אזרחיים שהאויב הסב לפעילות מבצעית).

אם נהרוג משפחות - זקנים, נשים וילדים - נקבל נזיפות קשות ואולי אפילו הפסקת הקשרים הדיפלומטיים עם מדינות אירופה וארה"ב. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו את זה כי אפילו כרגע המצב לא מזהיר בכלל.

הקטע הוא שהם יורים עלינו כל הזמן רקטות - וזה לא נכון ולא צודק ואסור לנו לתת לזה לקרות כי זו הפרה חמורה ביותר של הריבונות הישראלית, ואנחנו צריכים לספור בדיוק כמה רקטות נפלו ולהרוג פעילי חמאס כמספר הרקטות, ולהתנקש בבכירי וקציני חמאס בכמות של כשליש ממספר זה.

אבל לא עכשיו. לספור, לשמור ולא לשכוח אף הפרה - אבל לחכות לרגע המתאים. כי כרגע הרקטות לא גורמות לנו נזק פיזי, אז אין לנו הרבה לגיטימציה לפעולה. כשתתרסק רקטה ליד בית או בתוך רחוב, אז להוציא לפועל את תוכנית הנקמה. אבל כל עוד הם פוגעים בכלום או במקרה היותר טוב בישובים פלסטיניים, אין לנו לגיטימציה משאר העולם לפעול.

וברור שלא אני ולא אתה יודעים מי מתנקש במי כל יום. ואני בטוח שזה לא דבר נדיר. הקטע הוא שצריך להתנקש בברוטאליות, לירות טיל ממסוק על רכבו של הבכיר ושיטות דומות, למען יראו ויראו.

כרגע אסור לנו להגיב כדי להוכיח שאנחנו פרטנר רציני לשלום (שלא יהיה לעולם את מי להאשים). צריך לקיים את המו"מ כאילו רקטות לא נופלות, להתעלם לגמרי. בינתיים אנחנו רק סופרים והנקמה רק צוברת נפח. אסור לנו לוותר על מניעת זכות השיבה (כי אין להם כזו) ואסור לנו לוותר על הכרה רשמית בישראל כמדינה יהודית דמוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חי בחיפה? איך אתה חי עם עצמך?

אני חייתי בעכו 10 so what??

אפשר לחשוב שאתה חי בעזה שאתה עושה מעצמך מומחה לערבים כזה גדול. אל תתנשא מולי עם החברים הערבים שלך זה לא עושה עלי רושם. :lol:

חמוד כאשר אתה היית בחטיבה,אני הייתי בכפרים בלבנון אז תעשה לי טובה הניסיון שלך עם ערבים לא שווה יריקה.

אין לי בעיה עם הערבים כבני אדם אלא עם השאיפות הלאומיות שלהם.

שוב אני חוזר ואומר,אל תטיף לגדולים ממך,תתגייס לצה"ל,תחווה מלחמה ואז נדבר.

אל תבלבל לי בביצים שהמצב הזה של הרקטות הוא נורמטיבי,אני זוכר את השנים שבהם כול יום היה פיגוע עד ששרון הגיע ועשה את חומת מגן והכניס להם חזק כמו שצריך ואז הם נרגעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, אתה באמת מחכה שרקטה תפגע בבית עד לפעולת נקם? ואם זה יהיה הבית שלך? היית מתחרט? כל הקטע זה למנוע את המכה, לא לחכות ואז לנקום, doesnt make any sense :screwy:

ותאמין לי שרוב המדינות יתמכו בנו כשנחסל את כל החולירות שמנסים לגנוב לנו את המדינה (חיסול המשפחות זה רק צעד קיצוני במקרה חירום).

אתה חושב שמישהו אוהב אותם? כל אירופה מתים כבר להיפטר מהם. וכן, תאמין לי שגם האמריקאים (למרות שמי שעומד בראשם הוא מחבל, אבל הם שונאים אותו כבר עכשיו והוא לא ישאר עוד זמן רב).

והשיחות נפסקו, זהו, נגמר. ביבי בונה בשטחים וההוא חושב שזאת מדינה שלו, נגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Because we can not comply to our own sense, and must act within the laws of logic of our benefactors.

במילים אחרות - זהו הרע במיעוטו. ורקטות כבר נפלו מסביבי (אחת נפלה במרחק 50 מטר ממני), ובמקרים כאלו (כמו שאמרתי, פגיעה ממשית ולא באמצע שומקום) נדרשת מלחמה אמיתית. אתה כנראה דילגת על החלק של הלגיטימציה העולמית בהודעה שלי אם אתה חושב שאני אומר שזה נורמטיבי ושלא דרושה פעולת-מנע. בינתיים אנחנו יכולים בחופשיות רבה להרוס מנהרות ומאגרי תחמושת, וכמובן לסכל צוותי שיגור (או לרדוף אחריהם מיד לאחר השיגור, שזה לא קשה). אבל פעולה צבאית נרחבת היא אופציה רק כשיש פגיעה באזרח או רכוש של מדינת - גם אם זה נפל על מדרכה או בחצר האחורית של מישהו.

לא, זה לא נורמטיבי. אבל אנחנו חייבים לנשוך את הלשון בינתיים, ורק להעלות את חמת הזעם עד עופרת יצוקה 2 (ואני מקווה שהיא תגיע בקרוב, כי בינתיים האוייב מתחמש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פעולה צבאית נרחבת היא אופציה רק כשיש פגיעה באזרח או רכוש של מדינת ישראל - גם אם זה נפל על מדרכה או בחצר האחורית של מישהו.

תאמר את זה להם

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1187322.html

מסכים שצריך איפוק,אבל כאשר פוגעים בך פגע בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שאני אומר! על הפיגוע הזה, עכשיו כשנגמרו שיחות השלום (או לכשתיגמר התקווה לשיחות כאלו בזמן המיידי) צריכים להגיב בחריפות ולעשות להם לפחות חצי מעופרת יצוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שאני אומר! על הפיגוע הזה, עכשיו כשנגמרו שיחות השלום (או לכשתיגמר התקווה לשיחות כאלו בזמן המיידי) צריכים להגיב בחריפות ולעשות להם לפחות חצי מעופרת יצוקה.

ולהפריע לאהוד ברק לבלוס ולהשמין על חשבון משלם המיסים,I don't think so.

ממשלה של פחדנים,לכן צריך ממשלה בראשות פייגלין וגוש הימין ללא העבודה וביבי המושחט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...