ברק מחמוד אובמה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברק מחמוד אובמה

חיים בליזובסקי

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תהיו מצחיקים אף אחד לא רוצה לחזור לשטחים של 48', זו הייתה חלוקה מפגרת לשתי המדינות.

התכנון הוא לחזור לקוי 67' עם שינויים קלים (כדי להעביר את הקוים מעבר לישובים יהודים/ערביים בהתאם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"התכנון" ?

התכנון של מי? שלך?

אם אתה חושב שהג'יאהדיסטים שאתה מתיימר לעשות איתם "שלום" יסכימו ל"תכנון" הזה שלך, אתה הוזה.

התכנון המקובל על כל מי שמציע פיתרון של מדינה פלסטינית לצד מדינה יהודית.

אם אתה חושב שיש לך פיתרון טוב יותר שלא כולל רצח עם, בבקשה. המצב הנוכחי לא יכול להימשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עקבתי אחרי כל הדיון, קראתי רק את העמוד הראשון ואת האחרון ויש לי שני דברים להגיד:

1) אל חשש, אובמה עף תוך שנה-שנתיים. מתחילים לשנוא אותו אפילו במפלגה הדמוקרטית :screwy:

א) המסגד שהמחבל רוצה לבנות ב "ground zero", כלומר איפה שנפלו התאומים.

ב) "FREE HEALTH INSURANCE FOR EVERYONE"-רק לעניים אין ביטוח , ולכן כל העם שונא אותו כי יגבו ממנו יותר מיסים. מי עני? החברים ה"שחומים" שלו.

2) שכל המחבלונים שיש לנו כאן ישבו בעזה וירקבו בלי חשמל, מים או אוכל. מצידי שיאכלו אחד את השני, הם רצו "מדינה" אז שיהיה לבהם בכיף, אנחנו לא פראיירים לממן להם את הכל. ניתן להם אזהרה: עוד חצי שנה עזה תהיה מדינה ערבית-Fuck off.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שיש לך פיתרון טוב יותר שלא כולל רצח עם, בבקשה. המצב הנוכחי לא יכול להימשך.

אני תוהה כמה זמן יקח לך, ומה זה ידרוש, בשביל שתצליח להכניס כבר לראש שלך את העובדה שאי אפשר "לכפות" על מישהו שלום.

מה בדיוק אתה מנסה להשיג עם ה"פיתרון" שלך? זה לא יגרום לאף אחד להפסיק לרצות לרצוח אותך. אפילו גבולות 48 לא יעשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיו מצחיקים אף אחד לא רוצה לחזור לשטחים של 48', זו הייתה חלוקה מפגרת לשתי המדינות.

התכנון הוא לחזור לקוי 67' עם שינויים קלים (כדי להעביר את הקוים מעבר לישובים יהודים/ערביים בהתאם).

ברגע שאתה מתחיל לדבר על "שטח כבוש" ועל "גבול בינלאומי", אתה מחייב נסיגה לגבולות 47. אגב, החלוקה ההיא היתה הגיונית יותר מהחלוקה המקרית שאליה הגענו בסוף מלחמת השחרור - הרי אם המלחמה היתה נמשכת שבוע יותר או שבוע פחות הגבולות היו שונים. לפי תוכנית החלוקה, לשתי המדינות יש רצף טריטוריאלי, בגבולות 67 למדינה הפלשתינאית אין רצף שכזה.

חושב שצריכה לקום מדינה פלשתינאית? בבקשה, רק אל תשתמש בנימוקים הנ"ל אם אתה לא מתכוון למה שנובע מהם באופן בלתי נמנע. יש גם נימוקים אחרים.

וברגע שאתה מפסיק לדבר על שטח כבוש ועל גבול בינלאומי עולה השאלה: למה המדינה הפלשתינאית צריכה להתבסס על גבולות 67? אלו גבולות אידיוטיים ומקריים לחלוטין. איך הם הפכו לקדושים?[br]פורסם בתאריך: 19.09.2010 בשעה 11:30:42

רק שהפרטנרים הפלשתינאים שלך מסרבים בתוקף שמדינת תהיה מדינה יהודית ודורשים כתנאי יהרג ובל יעבור את מימוש "זכות השיבה" עבור מיליוני"פליטים" פלשתינאים לתחומי מדינת (הלא-יהודית). זו היתה העמדה שלהם בתחילת המו"מ ב- 93 והיא לא השתנתה כהוא-זה עד היום. למה נראה לך שזו רק טקטיקת מו"מ? וגם או זו רק טקטיקה, להסכם שנחתם בין מנהיגים אין שום משמעות אם האנשים מאותם מייצגים המנהיגים האלו מסרבים לקבל אותם. חושב שאותם מיליוני "פליטים", שבמשך עשרות שנים מפמפמים להם שיבוא יום והם יחזרו לבתיהם, יקבלו בהבנה הסכם לפיו הם לעולם לא יחזרו?

ובכלל, את מי אבו-מאזן מיצג? ביבי נבחר בבחירות דמוקרטיות. אבו-מאזן נבחר בבחירות לא דמוקרטיות (כשהגוף העיקרי שהתנגד לו לא יכול היה להשתתף בבחירות) ובכל מקרה הקדנציה שלו כבר נגמרה. כלומר במקרה הטוב זה יהיה הסכם בין לאש"ף, במקרה הרע בין לאבו-מאזן. למה אתה חושב שאבו-מאזן ונציגיו למו"מ הכריזו שכל הסכם יובא למשאל עם? הרי זה לא לשם השגת לגיטימציה פנימית - נראה לך שאם ההסכם יתקבל ע"י 56% מהפלשתינאים, החמאס יודיע שהוא מקבל את ההכרעה הדמוקרטית ומתפרק מנשקו? המטרה היא להשיג עוד ויתורים מישראל. אבו-מאזן יוכל לומר "בסדר, אני מבין שהדרישה הזו לא הגיונית, אבל אין לי ברירה - בלעדיה להסכם לא יהיה רוב במשאל העם", ואף אחד לא ירצה לקחת סיכון שיגיעו להסכם שידחה ע"י הפלשתינאים. לו "זכות השיבה" היתה רק עז, אש"ף היה צריך להתחיל כבר מזמן במסע הסברה שיכין את הפלשתינאים לוויתור עליה. במקום זאת הם רק מתבצרים בעמדות הנוכחיות, מה שיבטיח שכל הסכם שלא יכלול "זכות שיבה" יוכשל ע"י מיליוני "פליטים" שציפו בכיליון עיניים להשבת "זכויותיהם" כפי שהובטח להם שוב ושוב ע"י אותם אנשים שעכשיו מבקשים מהם לוותר.

מדינה פלשתינאית לצד מדינה יהודית? ההסכם היחיד שיכול להתקבל כרגע הוא על מדינה פלשתינאית (באיו"ש, נפרדת מחמאסטן בעזה) לצד מדינה מעורבת. מה לעשות שהערבים בכלל והפלשתינאים בפרט עוד לא בשלים להסכם שלום אמיתי?

המצב הנוכחי לא יכול להמשך? כבר שנים אומרים לנו את זה והוא נמשך בכלל לא רע. הסטטוס קוו אולי לא טוב, אבל השינוי שאתה מציע הרבה יותר גרוע. אם אין לך סבלנות לחכות שהערבים יהפכו למתורבתים ואז הפתרון הראשון שהצעתי (קונפדרציה בין ישראל, פלסטין וירדן) יהפוך לאפשרי, אפשר ללכת לפתרון השני שהצעתי (סיפוח חד-צדדי של חלק מהשטחים וויתור רשמי על כל דרישה לשאר ושהפלשתינאים שגרים בהם יעשו מה שמתחשק להם איתם) - לא טוב כמו הראשון אבל אפשרי בטווח הרבה יותר קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנתקות חד-צדדית יכולה להיות פיתרון ממש טוב (כמו שכבר טענתי בעבר, בדיונים קודמים), השאלה היא מה אתה עושה כשטרוריסטים מתחילים לירות על כל המדינה שלך.

עומרי אתה לא מספק אף פיתרון חלופי. אם אין לך מה להגיד, אל תגיד כלום וזהו.

כאוס, המסגד לא יבנה על הריסות מגדלי התאומים אלא במרחק כמה רחובות משם. זה לא הופך את זה לבסדר שיבנה מסגד ומרכז איסלאמי כ"כ קרוב לאנדרטת הטרור האיסלאמי, אני פשוט לא רוצה שאנשים יטעו לחשוב שהכוונה היא לבנות מסגד -על- התאומים. גם ככה הרי בונים שם שני מגדלים חדשים, אין שם אפילו מקום למסגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנתקות חד-צדדית יכולה להיות פיתרון ממש טוב (כמו שכבר טענתי בעבר, בדיונים קודמים), השאלה היא מה אתה עושה כשטרוריסטים מתחילים לירות על כל המדינה שלך.

משמיד רדיוס של 10 ק"מ ממקור הירי.

עומרי אתה לא מספק אף פיתרון חלופי. אם אין לך מה להגיד, אל תגיד כלום וזהו.

בטח שאני מספק פיתרון. למעשה הפיתרון היחיד שגם יפתור באמת את הבעיה.

זה שאתה לא מקבל אותו זה כבר עניין שלך.

כאוס, המסגד לא יבנה על הריסות מגדלי התאומים אלא במרחק כמה רחובות משם. זה לא הופך את זה לבסדר שיבנה מסגד ומרכז איסלאמי כ"כ קרוב לאנדרטת הטרור האיסלאמי, אני פשוט לא רוצה שאנשים יטעו לחשוב שהכוונה היא לבנות מסגד -על- התאומים. גם ככה הרי בונים שם שני מגדלים חדשים, אין שם אפילו מקום למסגד.

אתה באמת כלכך תמים ולא מבין שהמוסלמים עושים דווקא בשביל לצחוק למערב בפרצוף, שאתה קונה את התירוץ הטיפשי של "זה כמה רחובות משם" כאילו שזה באמת משנה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנקר, אני לא מגיב לספאם ולשטויות. קודם תבין שאני לא "בעדם" אלא בעד , סה"כ מה שעומרי מציע יביא להרס.

עומרי:

אם ככה למה עזה היא לא שכבת אבק? כי אי אפשר לעשות את זה. אתה לא מספק פתרונות ריאליים, אתה מספק פתרונות ראדיקליים שהיו יכולים להתקבל אם קיומנו כאן לא היה תלוי בגורמים חיצוניים שממש לא נראה להם שאתה משמיד רדיוס של 10 ק"מ תוך פגיעה כנראה בחפים מפשע. חוצמזה שזה יעלה הון תועפות והרבה יותר אפקטיבי למצוא בעזרת מזל"ט את מקור הירי (דרך העשן שנפלט בעת הירי ומשאיר חתימה תרמית לזמן קצר) ולשלוח מסוק שיטפל בבעיה תוך כדי מעקב אחר הטרוריסטים.

לכן אני אומר שאתה לא מציע אף פיתרון, כי להגיד "פשוט נשטח אותם" זה ילדותי, לא ריאלי ומנותק לחלוטין מהמציאות - עובדה שאנחנו לא יכולים לעשות את זה עכשיו למרות היכולת הפיזית, אז מה נוכל לעשות כשהרקטות יגיעו לת"א וירושליים? מצד שני שם נמצאים כל הפוליטיקאים אז אולי זה יכניס להם קצת שכל בראש ויגרום להם להיות יותר אגרסיביים, אבל הסיכוי שפוליטיקאי ישראלי יקבל שכל (ביחד עם הסיכוי שנקבל הסכמה מהאו"ם/ארה"ב לפעול בצורה אגרסיבית וחסרת-פרופורציות) נמוך יותר מהסיכוי שלי לזכות בלוטו (ואני אפילו לא מורשה למלא טופס).

זה לא שאני תמים, עומרי, זה פשוט שאתה לא יודע הבנת הנקרא. אני לא הולך לשכתב את ההודעה שלי רק בגלל שיש לך קריאה סלקטיבית, תקרא שוב ותבין בדיוק מה אני אומר (כי כולה תיקנתי אי-דיוק במה שכאוס אמר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד אתה יואב,אבל ההצעה שלי הייתה רצינית.

בכול אופן אני הצעתי פיתרון להעביר אותם לירדן+פיצוי לכול אחד. זה שנראה לך לא אפשרי-זה כבר דעתך ותלמד להבדיל בין דעה לעובדה.

לא צריך לשטח אותם אלא רק להעביר אותם במרחק של שעה מהגדה מזרחה.אני מעדיף להילחם על מדינתי כאשר הגבולות שלה אינם גבולות 67 או 47 אלא יותר נרחבים מאשר גבולות אושוויץ שאתה מציע. בכול מקרה תיהיה מלחמה בין פלשתין שתקום,השאלה איפה תיהיה פלשתין בירדן או על אדמת תוך דחיקת רגלינו לעבר חוף הים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסרב להבין שזו לא "עובדה" שאפשר להעביר אותם לירדן אלא חלום. ירדן תקרוס כלכלית אם היא תצטרך לתמוך בכל הפלסטינים הללו - ואם אתה תתמוך בהם במקומה, אז אתה (כישראל) תקרוס כלכלית.

זה מאוד פשוט - אף אחד לא רוצה אותם ואתה לא יכול להכריח מדינה זרה לקבל 3 מליון איש על הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסרב להבין שזו לא "עובדה" שאפשר להעביר אותם לירדן אלא חלום. ירדן תקרוס כלכלית אם היא תצטרך לתמוך בכל הפלסטינים הללו - ואם אתה תתמוך בהם במקומה, אז אתה (כישראל) תקרוס כלכלית.

זה מאוד פשוט - אף אחד לא רוצה אותם ואתה לא יכול להכריח מדינה זרה לקבל 3 מליון איש על הראש.

למה זה חלום כי אתה אמרת ?

אפילו לא ניסית? וזה לא הפעם הראשונה שביצעו טרנספר בהיסטוריה של אוכלוסיה ממקום למקום ראה פקיסטן וחבל הסודסטים?

שוב יואב אתה פשוט קשה הבנה,תבין זה שלא מתאים לדעותולתפיסת עולמך זו בעיה שלך ושל שאר חבריך הצבועים מהשמאל שמסרבים להכי בתוצאת הרות האסון שיהיו בעקבות דחיקת הרגליים של לגבולות אושוויץ.

כבר תומכים בפלשתינים מבחינה כלכלית האו"ם , ושאר הפרייארים,תעשה לי טובה על תעוות את המציאות הם(אש"ף) מקבלים מספיק כסף מהאו"ם,אירופה וארה"ב וזה מבלי להחשיב את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...