ARM חושפת את מעבד הCORTEX A15 - מפלצת... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ARM חושפת את מעבד הCORTEX A15 - מפלצת...

djelectric

Recommended Posts

עם זה באמת 400% התקדמות בכוח חישוב מהמעבדים החזקים היום בסמרטפונים זה ענק

זה אומר שסמרטפונים כבר יוכלו להיות תחליף למחשב שולחני עם יסדרו להם תחנת עגינה

(לא למטרות כבדות )

תדמינו סמרטפון כזה עם 2 גיגה ושבב גרפי נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שמדובר בהכרזה על הארכיטקטורה בלבד ומעבדים כאלו לדעתי צפויים לצאת בשוק בסביבות 2012, בעיקר בהתחשב בכך ש-Quqlcomm הכריזה שמעבדי 1.5GHZ כפולי יגיעו לשוק בתחילת 2011 (שזה אומר שטלפונים סלולריים יגיעו עם כאלו רק מאמצע 2011, אם בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שמדובר בהכרזה על הארכיטקטורה בלבד ומעבדים כאלו לדעתי צפויים לצאת בשוק בסביבות 2012, בעיקר בהתחשב בכך ש-Quqlcomm הכריזה שמעבדי 1.5GHZ כפולי יגיעו לשוק בתחילת 2011 (שזה אומר שטלפונים סלולריים יגיעו עם כאלו רק מאמצע 2011, אם בכלל).

אתה אופטימי, מאוד.

רק עכשיו -עומד- להתחיל שלב ה liscencing ע"י היצרניות למיניהן בשביל להתחיל להכיר את הארכיטקטורה, אני אופתע אם נראה מכשירים שמשתמשים בליבות הנ"ל לפני 2013.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא מתייחס אך ורק למכשירים סלולריים אלא גם ל-MID או למיניהם ויכול להיות שגם יצרניות נטבוקים יקפצו על העגלה, מה שיגרום להשקה ב-2012 (כנראה שלקראת סופה של אותה שנה אבל זה גם משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא מתייחס אך ורק למכשירים סלולריים אלא גם ל-MID או למיניהם ויכול להיות שגם יצרניות נטבוקים יקפצו על העגלה, מה שיגרום להשקה ב-2012 (כנראה שלקראת סופה של אותה שנה אבל זה גם משהו).

פחות מעניין אותי לנטבוקים כי מעבדי האטום כבר מאוד קרובים ליחס ביצועים\חשמל\מחיר משתלמים

עוד קצת דחיפה לאטום מבחינת ביצועים בלי לעלות מחיר\חשמל וזה יספיק לי לכמה שנים הקרובות למוצר כזה

אבל הסלולרים עדין צריכים עוד חוזק מבחינתי

נו טוב למזלי אני לא מתכנן לשדרג סלולרי בשנתים הקרובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...