Duke Nukem Forever - דיון מקדים - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Duke Nukem Forever - דיון מקדים

HuGeMouTh

Recommended Posts

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין למה אתם יורדים כל כך חזק על המשחק ...

הוא ממש לא רע, הוא לא מצוין נכון, הוא סבבה.

גרפיקה לטעמי סבירה ביותר, זה לא CRYSIS אבל בהתחשב בזה שהמשחק רץ מצוין, זניח מאוד

משחקיות נחמדה.. שוב זה לא COD אבל זה סבבה

ואני לפחות צחקתי כמה פעמים במהלך הדמו,

הדבר שכן הכי הכי מפריע לי זה ההגבלה ל 2 נשקים שזו באמת אחת ההחלטות הכי גרועות למשחק דיוק-נוקם

לא יודע אני נהנתי במהלך הדמו, לא מתחרט שקניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מפתח ציפיות או משהו כזה אבל הדמו הזה הוא בדיוק אותו אחד שהציגו לפני כמה חודשים באיזה כנס (לא זוכר איזה , אולי GDC).

אולי המשחק הגמור יהיה איכותי יותר מבחינת גרפיקה...מי יודע?

בכל מקרה, המשחק הזה בשבילי הוא יותר לשם הנוסטלגיה מאשר משחק שאמור להתחרות ככותר AAA.

אתם מדברים על ההגבלה של הנשקים , זה לא אמור להיות FPS עכשווי , המשחק אמור להיות נאמן לכל מה שהיה בDN המקורי ול(SHOOTER (AND HOOTERS המקוריים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדמו שהיה ב PAX בפעם הראשונה שהציגו את המשחק ומאז גם לא הראו שלבים אחרים.

לא יהיה שינוי בגרפיקה, המשחק הזה מבוסס על UE אבל על גירסה מאוד ישנה שעברה שינויים (שלפי GEARBOX לא היו מוכנים כשהיא התחילה את הפיתוח). חוץ מזה לדעתי הוא ניראה לא רע, לא משהו שמפריע לשחק.

DUKE עם 2 זה FAIL רציני, שיוציאו עדכון שיסדר את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק-זו בדיוק הבעיה..במשחקים של פעם ובמיוחד בדיוק היופי היה ארסנל הנשקים המגוחך,כשמתי שבא לך יכולת לבחור לחסל את אויביך בדרכים משעשעות. הקונספט של 2 נשקים זה חידוש עכור של מודרניות.זה לא באמת נורא,ונראה איך זה יעבוד במשחק המלא.(כלומר-אם הוא יהיה מתוסרט למוות יכול להיות שזה לא ממש יפריע כי תמיד יהיה מה לעשות גם ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק-זו בדיוק הבעיה..במשחקים של פעם ובמיוחד בדיוק היופי היה ארסנל הנשקים המגוחך,כשמתי שבא לך יכולת לבחור לחסל את אויביך בדרכים משעשעות. הקונספט של 2 נשקים זה חידוש עכור של קונסולות מודרניות.זה לא באמת נורא,ונראה איך זה יעבוד במשחק המלא.(כלומר-אם הוא יהיה מתוסרט למוות יכול להיות שזה לא ממש יפריע כי תמיד יהיה מה לעשות גם ככה)

גם אם הוא יהיה מתוסרט רצח זה יפריע. לא יודע אני רוצה שכל הנשקים יהיו עליי שאני אוכל לפוצץ את החזירים

לא רוצה כל שנייה להחליף , זה רק מפריע, אפילו אם בכל קטע הם יביאו לי את הנשק שאני באמת צריך.

שלפי דעתי זה גם טמטום, אם אתם הולכים לספק את הנשק שצריך לקטע, אז מזה משנה, תנו לי כבר לסחוב את כולם

לחסוך לי ולכם עבודה. עוד משהו שמפריע לדעתי זה שהחיים מתחדשים כשמתחבאים.. זה פשוט מדרבן אותך לשחק

דיוק-נוקם כמו משחק COVER במקום לרוץ ולרצוח ייצורים .. חבל זה דברים קטנים אבל משמעותיים לנוסטלגיה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתלהבות מהמשחק החדש בעיקר של ה-OLD GAMERS אשר גדלו עם התפתחות משחקי המחשב ולא אלה שנולדו לעולם זה.

לא נראה שזה יחזיר לי את התלהבות מהמשחק כמו פעם אבל אולי זה יהיה כיף שוב להכנס לנעליו של דיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיצוב שלבים משמים, העובדה שאפשר לסחוב שני נשקים ושמתקפת MELEE היא עם הנשק ולא בעיטה...

החלטות מסורתיות של Gearbox שהרחיקו את המשחק הזה מהסדרה ובאופן כללי גמרו את הפיצ'רים שהפכו אותו לדיוק ניוקם.

עלוב ביותר.

בדיוק הפעלתי את Duke Nukem 3D ונזכרתי כמה שהוא הרבה יותר טוב מהמשחק החדש, למרות שהוא יצא אי שם עשור קודם.

רק עצם העובדה שיש לך ארסנל נשקים עצום כבר עושה אותו כיפי פי 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...