זה סופי -הPS3 "פתח רגלים" לאקרים - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה סופי -הPS3 "פתח רגלים" לאקרים

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה צפוי שהמשחק יתחיל מהר מאוד :

http://ps3.ign.com/articles/111/1118701p1.html

כצפוי האונליין הלך למי שרוצה לפרוץ.

אגב ראיתי שהרבה אנשים ממש מתרגשים כאן מהפריצה, כאילו שה PS לא היה שווה לפני

אני חייב להודות בחטאי העבר, יש לי עם קרוב ל 400 משחקים, כמה משחקים מתוך זה סיימתי? 3.

כן התקדמתי הרבה בזלדה ובסופר מריו ובעוד כמה משחקים אבל כשיש כל כך הרבה מבחר זה פשוט מוציא את החשק, את רוב המשחקים בדקתי איזה עשר דקות וזרקתי.

מאז שיש לי PS3 אני קונה רק מקוריים ואני מתכוון להמשיך ככה, זה נותן הרגשה הרבה יותר טובה, הרבה יותר כיף לי לשחק ואני באמת משקיע בכל משחק ומשחק.

משחקים ל PS3 עולים כיום (למשחק של חצי שנה עד שנה) בסביבות ה 100-120 שקל, משהו שבלי ספק אפשר להוציא וזה שווה כל שקל, חוקי ונותן הרגשה הרבה יותר טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות בחטאי העבר, יש לי עם קרוב ל 400 משחקים, כמה משחקים מתוך זה סיימתי? 3.

כן התקדמתי הרבה בזלדה ובסופר מריו ובעוד כמה משחקים אבל כשיש כל כך הרבה מבחר זה פשוט מוציא את החשק, את רוב המשחקים בדקתי איזה עשר דקות וזרקתי.

מאז שיש לי PS3 אני קונה רק מקוריים ואני מתכוון להמשיך ככה, זה נותן הרגשה הרבה יותר טובה, הרבה יותר כיף לי לשחק ואני באמת משקיע בכל משחק ומשחק.

משחקים ל PS3 עולים כיום (למשחק של חצי שנה עד שנה) בסביבות ה 100-120 שקל, משהו שבלי ספק אפשר להוציא וזה שווה כל שקל, חוקי ונותן הרגשה הרבה יותר טובה

מסכים עם הבחור

יש לי גם PS3 ואני חייב להגיד שברגע שאתה קונה משחק אתה הרבה יותר נהנה ממנו

גם ככה אין לי באמת זמן לשחק בכולם ואם כן זה מרגיש כמו to do list של סיום משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כולה עניין פסיכולוגי - את המשחקים שסיימתי לא קניתי וגם לא אקנה במחירים האלה - ואת המשחקים שלא סיימתי גם לא קניתי ובטח לא אקנה.

תמשיך להשלות את עצמך שהכיף זה הרכישה ולא המשחק עצמו.

מה לעשות כשיש לך משחקים חינם אתה תנסה את כוווווולם - וכשזה ב400 ש"ח - תרכוש רק את המוצלחים והמהנים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה קונה בבאג זה בעיה שלך לא שלנו :P לשלם על משחק 100-200 שקל זה בסדר גמור, מיוחד עם זה משחקים כמו UNCHARTED, GOW, KILLZONE, R&C ועוד הרבה אחרים ששווים כל שקל.

בכל מקרה לפני מה שהבנתי העדכון האחרון של מבטל את האפשרות להשתמש בפריצה הזו והופך את הקונסולה למוגנת יותר. מי שרוצה שישמור על הגירסה הישנה, בעזרת השם יוסיפו במשחקים החדשים דרישה ל 3.42 ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם לא הייתי רוצה לשלם על משחקים הייתי קונה אקסבוקס 360....

לי יש את הפרו שעושה טובה שהוא מתחבר לאונליין וגם את killzone 2 שבכלל לא מתליח לעשות עדכון

הבעיה שלי זה לא כסף.... זה העצבים שאתה קונה משחק ב 300-400 שקל ואתה לא יכול להנות ממנו כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...