זה סופי -הPS3 "פתח רגלים" לאקרים - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה סופי -הPS3 "פתח רגלים" לאקרים

stone cold

Recommended Posts

חברה לא לדבר פה על איך לפרוץ או איך לצרוב

News has hit that a hacker by the name of 'Reaver' has released a tool (PS3ISO2JB) that will convert PS3 ISO's into images that are compatible with PSJailbreak. Previously, PSJailbreak's game compatibility was near limited to those games backed up directly from the disc. However, this tool blows that apart and could well be the start of a thriving 'release group' scene, leaking many pirated PS3 titles that now actually work on hacked systems. Seems like news just goes from very bad to extremely worse from in just a matter of days. Please do not link to the respective file

בקיצור לא יצתרכו דיסק מקורי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעניין באמת מה הולכת לעשות בקשר לזה...

הם אמרו משהו בקשר לנושא?

כלל הנראה יעבדו על stealth update מהר ככל האפשר, ואם יהיה צורך יוציאו SKU חדש עם גרסאת לוח אחרת.

ה-EULA של הPS3 מאפשר לסוני להוסיף, למחוק, ולשנות מידע השמור בקונסולה ללא ידיעת המשתמש.

בכל מקרה אחרי שמתגלה פריצה בד"כ זה ניהיה משחק של חתול ועכבר עד שיצרנית הקונסולה מגיע להבנה שזה לא יועיל לה יותר מבחינה כלכלית להלחם בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות היית נותן לינק לכתבה...

http://www.maxconsole.net/content.php?42037-Hackers-release-tool-to-patch-PS3-ISO-s-mass-internet-piracy-awaits-hacked-PS3-s

יודעים מה? זובי על האונליין, יש דברים הרבה יותר כיפיים באונליין במחשב

תמיד רציתי פריצה בשביל מלא סינגלפליירים שזה מה שקונסולות תמיד היו

הרבה מאוד ממשחקי הPS3 המובילים מכוונים לאונלין כמו ב360

זה גם אחת הסיבות שבמקום לתקן את המכשיר שלי החלטתי למכור אותו וזהו

אבל כמו שדובי אמר בארץ זה לא ישנה הרבה כי לאנשים לא אכפת

הרבה קיבלו אותו ממפעל הפיס או מקום אחר ולא רוצים לשרוף 400 על משחק (הרבה לא מזמינים מחול או יד שניה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיש לי לומר לאנשים שפרצו את הPS3 זה :yelclap: :yelclap: :yelclap:

אני בטוח שזה עובד כי הסצינה מתחילה להתמלא במשחקי PS3 - עכשיו זה סוף סוף רלונטי לקנות את הקונסולה שעד לא מזמן הייתה בונקר שגורם לך להוציא יותר מדי כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אפילו סוני צריכה לתמוך במהלך כזה היסייע לה למכור המון קונסולות, אני מכיר הרבה אנשים שקנו רק בגלל זה.

אני לא יודע אם כבר הגיעו למצב שהם מרוויחים ממכירת קונסולה.

בדרך כלל הקונסולה נמכרת במחירי הפסד והרווח מגיע ממשחקים וציוד הקפי.

כך שסוני ממש לא מעוניינים למכור בשביל שיפרצו אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.maxconsole.net/content.php?42037-Hackers-release-tool-to-patch-PS3-ISO-s-mass-internet-piracy-awaits-hacked-PS3-s

הרבה מאוד ממשחקי הPS3 המובילים מכוונים לאונלין כמו ב360

זה גם אחת הסיבות שבמקום לתקן את המכשיר שלי החלטתי למכור אותו וזהו

אבל כמו שדובי אמר בארץ זה לא ישנה הרבה כי לאנשים לא אכפת

הרבה קיבלו אותו ממפעל הפיס או מקום אחר ולא רוצים לשרוף 400 על משחק (הרבה לא מזמינים מחול או יד שניה )

בכמה מכרת 3 מקולקל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...