סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי?

tmpusr

Recommended Posts

ראיתי את הפרסום פה באתר האחד הבאנרים:

http://www.cyberclean.co.il/shop.html

האם סוף סוף נמצא הפתרון לניקוי המקלדת?

למישהו יש ניסיון של ממש עם המוצר הזה?

החשש שלי זה לקנות פלסטלינה ב-50 ש"ח ולגלות שהיא חד-פעמית במקרה הטוב...

במחשבה שניה - מקסימום זרקתי 50 ש"ח - שווה לנסות..

במחשבה שלישית - אולי המחשבה השניה היא בדיוק התוכנית העיסקית שלהם? :facepalm:

שונא לצאת פראייר של רמאים (לכאורה/בפוטנציה בלבד יש להדגיש)!

אז... מישהו מכיר את המוצר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עיקר השאלה כאן היא האם המוצר אכן רב שימושי ברמה סבירה, את זה לא ממש הצלחתי להבין, הרי אם הלכלוך נדבק לעיסה הזאת, לאן הוא הולך אחרי זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאם זה פירורי קרואסון ועוגת גבינה אז זו באמת בעיה... :lol:

אם מדובר בחלקיקים זעירים (תאי עור מתים, אבק וכדומה) אז בהחלט יכול להיות שהם יספחו ל"כרית" הזו והשימוש יהיה רב פעמי ברמה סבירה בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי מחבר שזה עובד לא רע, ושזה רב פעמי. אבל לא ראיתי את התוצאות בעיניים. בכל מקרה, לגבי מקלדת זה נראה לי פחות קריטי כי מקלדת באמת לא בעיה לנקות. זה אולי טוב יותר לכל מיני מכשירים שקשה יותר לפרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירה את המוצר ומשתמשת. המוצר אינו גימיק ובפירוש עומד מאחורי ההבטחה הפירסומית . נתתי אותו לילדיי המתבגרים המנהלים את מרבית יומם מול המחשב, הטלויזיה, הפלייסטשן שלטים ומסכים שונים - עובד מצויין - מוציא פשוטו כמשמעו את הליכלוך, האבק ומה לעשות... גם פירורים אלו ואחרים שמצאו מקומם בין מקשי המקלדת. עושה נפלאות למאוורי הdesk top . ממליצה בחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצר מדהים. אני וכל חבריי קנינו ומשתמשים בו. לא סתם הוא נמכר ברשת באג בכל הארץ. הוא רב פעמי והייחוד שלו שהוא חודר לכל השקעים והחורים ומושך עימו כל לכלוך. ובאותו זמן גם מחטא מבקטריות שזה לא פחות חשוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

זה היה טוב :xyxthumbs:

לי יש את ה Media Keyboard וקל מאוד לנקות אותה - אני פותח סה"כ 12 ברגים קטנים מאחורה, מוציא את החלק העליון של המקלדת ופשוט נותן שטיפה באמבטיה. כל הליכלוך יורד ואח"כ היא כמו חדשה (כל החלק האלקטרוני נמצא בחלק התחתון של המקלדת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה שלישית - אולי המחשבה השניה היא בדיוק התוכנית העיסקית שלהם? :facepalm:

שונא לצאת פראייר של רמאים (לכאורה/בפוטנציה בלבד יש להדגיש)!

אז... מישהו מכיר את המוצר?

על פי הגדרה לכלוך = חומר שומני שספח אליו חומרים אחרים. האם למוצר הזה באמת יש יכולת לנקות ( להסיר ) מולקולות שומניות?

גם לגבי השמדת חיידקים אני בספק גדול מאד

בכל אופן אני משתמש בתרסיס לחץ אוויר בשביל להעיף לכלולים מתוך המקלדת , ומטלית לחה לניקוי כללי של המקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם. שמי נעם ואני היבואן של סייברקלין.

תודה על העניין ועל המחמאות למחלקת השיווק שלנו, החברה אכן יעילים :-)

ברשותכם אתיחס לשאלות לגבי המוצר -

אז ככה, נכון שאפשר לפרק מקלדת, ונכון שאפשר לנשוף, אבל לא ניתן לחטא ובטח שלא להגיע לכל אותם מקומות שסייבר קלין יכול. אבל אנחנו מדברים על מקלדת משום מה.... מה בדבר הטלפון האלחוטי והסלולרי ? מה בדבר מסילת הרשת בבית ? מה עם ידית ההילוכים ברכב ? רשימה נוספת הכנו כאן - http://www.cyberclean.co.il/everywhere.html

בנוסף המוצר מחטא 99.999% מהחיידקים (כן, 3 תשעיות אחרי הנקודה).

המוצר שוויצרי ועומד בכל התקנים האירופאים המחמירים ביותר ולא נשכח ירוק שגם ידידותי לסביבה. דוחות איכות מלאים אצלינו באתר למי שמתחשק :-)

אבל, מכיוון ואנחנו הישראלים קהל סקפטי (מודה, גם אני) אני מוכן לאתגר הבא. אבקש לשלוח דוגמא למנהל הפורום. עם קבלת הדוגמא, נסה את המוצר. אבל, אני מבקש שתחזור ותכתוב על ההתנסות שלך (טובה כרעה).

מקובל ?

ערב טוב לכולם

נעם

סייברקלין בע"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...