פיגוע ירי קטלני ליד חברון: 4 ישראלים נרצחו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע ירי קטלני ליד חברון: 4 ישראלים נרצחו

klayton

Recommended Posts

איך שזה מגיע בהמשך לחוסר הלגיטימציה של נוכחות ישראלים מעבר לקו הירוק כפי שהוצגה על ידי שחקני התיאטרון.

יתכן והפיגועים הבאים יהיו גם מעבר לקו הירוק ואז כמובן מדובר על תגובה "לגיטימית" של הפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נקווה רק שלפחות תיהיה תגובה של צה"ל לפיגוע, ותגובה בהיקף מתאים..

לא תיהיה שום תגובה, בדיוק מאותה הסיבה שהפיגוע התרחש, השיחות....

הם רוצים להרוס אותם, אנחנו לא... תגובה שלנו היא בדיוק מה שהם מחכים לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YNET העלו באחת התמונות בעמוד הראשי (הן מתחלפות) בקשר לידיעה תמונה של "ילדים בג'בליה חוגגים את הפיגוע".

רואים אותם מחייכים ומריעים בשמחה כאילו זכו במונדיאל או משהו.

ואני שואל את עצמי: אם אפילו הילדים שם חוגגים רצח של משפחה תמימה, איך לעזאזל אפשר לעשות עם האנשים האלה שלום? השנאה מוחדרת אליהם עוד מינקות!!! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YNET העלו באחת התמונות בעמוד הראשי (הן מתחלפות) בקשר לידיעה תמונה של "ילדים בג'בליה חוגגים את הפיגוע".

רואים אותם מחייכים ומריעים בשמחה כאילו זכו במונדיאל או משהו.

ואני שואל את עצמי: אם אפילו הילדים שם חוגגים רצח של משפחה תמימה, איך לעזאזל אפשר לעשות עם האנשים האלה שלום? השנאה מוחדרת אליהם עוד מינקות!!! :s07:

כמובן שצריך להשתדל לעשות שלום, אך איאפשר לעשות זאת אם השורש שלהם רוצה את כל העוגה -ותמיד.

סתם מבזבזים את הזמן איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים האלה לא רואים מילימטר קדימה והאמת הם גם לא רואים כלום כמונו.

הם מאורגנים בצורות שבטיות והחיים שלהם מבוססים סביב המשפחה המורחבת, אם פגעת באחד כאילו פגעת בכולם ונקמת הדם מחייבת את כולם.

אם יהודי מת הוא משלם עבור הדם הערבי שנשפך. מאחר ונשפך הרבה דם תמיד יקום מישהו ויגיד זו הנקמה שלי.

אין להם שום עניין בהסכם שלום מאחר ומגיל אפס מחנכים אותם על זכות השיבה למדינה שגזלנו מהם.

לדעתי לא צריכים ללכת על הסכם שלום אלא על הסכם הפרדה, יהודים בישראל וערבים בפלסטין.

הם כמובן לא יסכימו ובסופו של דבר נקבל עזה נוספת במרכז המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שמאל ,היום כאשר הגעתי ליום הראשון בבית הספר (כיתה י"ב ) ,השיעור הראשון שלמדנו הוא אזרחות ,ואני חייב לומר שאני מזועזע מהמורה ,ומה צורה שבה היא מלמדת ,היא פשוט מלמדת בצורה חד כיוונית ,ומציגה דעות שמאל מובהקות ,אני פשוט נגעלתי לשבת בכיתה ,ובאמת שלא יצאתי וצעקתי עליה כי אני לא רוצה להתחיל ברגל שמאל את הלימודים ,אני באמת שוקל החלפת כיתה ,לפחות בשיעור אזרחות.

אבל מה שבאמת עצוב ,זה שרוב הילדים גם מסכימים עם הדברים שהיא אומרת ,וזה פשוט עצוב ,אני חייב לומר שאני לא רואה עתיד נורמאלי למדינה עכשיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שמאל ,היום כאשר הגעתי ליום הראשון בבית הספר (כיתה י"ב ) ,השיעור הראשון שלמדנו הוא אזרחות ,ואני חייב לומר שאני מזועזע מהמורה ,ומה צורה שבה היא מלמדת ,היא פשוט מלמדת בצורה חד כיוונית ,ומציגה דעות שמאל מובהקות ,אני פשוט נגעלתי לשבת בכיתה ,ובאמת שלא יצאתי וצעקתי עליה כי אני לא רוצה להתחיל ברגל שמאל את הלימודים ,אני באמת שוקל החלפת כיתה ,לפחות בשיעור אזרחות.

אבל מה שבאמת עצוב ,זה שרוב הילדים גם מסכימים עם הדברים שהיא אומרת ,וזה פשוט עצוב ,אני חייב לומר שאני לא רואה עתיד נורמאלי למדינה עכשיו .

אם הבנתי נכון, למורה אסור להביע דעות פוליטיות בכיתה. אתה יכול לתת דוגמאות לדברים שהיא אמרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, למורה אסור להביע דעות פוליטיות בכיתה. אתה יכול לתת דוגמאות לדברים שהיא אמרה?

היא דיבר למשל על נושא של "אפליה" בין ישובים ערבים לישובים יהודים ,ובהבדלים בתקציבים שניתנים ,עד כאן הכל טוב ויפה ,אבל משמה היא החלה להציג את האפליה ,בתור לא הוגנת ורשעית (וכמובן שזה דברים שהיא לא אמורה להגיע עליהם כי הם נתונים לוויכוח ) ,ומעבר לדוגמאות ספציפיות ,כל ההיתנהלות שלה והדיבור שלה נשב לכיוון השמאל ,וזה עוד בפאקינג בית ספר ,אני לא יכול לדמיין מה קורה במוסדות חינוך אקדמאיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה חברים הגיע הזמן לארוז מזוודות, להביא את הצבא והמשטרה עם אלות וסוסים ולהעיף קיבינימט את היהודים שחיים ביו"ש.

הם פאקינג מעיקים על הערבים שחיים שם!!!!!!!

בואו נפנה להם עוד שטח אדמה הרי היהודים הם הכובשים בואו נחזור לגבולות 67'.

השם יקום דמם של הרוצחים הערבים.

זכרם לברכה של הנרצחים.

אין שום סיבה להתבייש. תקום ותגיד שמה שהמורה העלובה וחסרת הידע שלך אומרת זה דעות פוליטיות.

גם אני שלדמתי בבית ספר המורה שלי ללשון הייתה זבל אמרתי לאבא שלי והוא התלונן למשרד החינוך.

היא דיבר למשל על נושא של "אפליה" בין ישובים ערבים לישובים יהודים ,ובהבדלים בתקציבים שניתנים ,עד כאן הכל טוב ויפה ,אבל משמה היא החלה להציג את האפליה ,בתור לא הוגנת ורשעית (וכמובן שזה דברים שהיא לא אמורה להגיע עליהם כי הם נתונים לוויכוח ) ,ומעבר לדוגמאות ספציפיות ,כל ההיתנהלות שלה והדיבור שלה נשב לכיוון השמאל ,וזה עוד בפאקינג בית ספר ,אני לא יכול לדמיין מה קורה במוסדות חינוך אקדמאיים .

כמובן, הערבים המסכנים,

הערבים המסכנים שבונים וילות בואדי ערה בשטחים לא חוקיים.

הערבים המסכנים שלא משלמים מיסים.

שעושים הפגנה מתי שבא להם.

כל כך מסכנים.

תתלונן עליה וכמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שצה"ל לא הפציץ אפילו מחרטה בעזה(כמו שעושים אחרי שהם יורים קסאמים, אבל זה ירי של צינורות ביוב...לא משהו שולי וחסר חשיבות כמו חיים של 4 אנשים) ובכך למעשה אישר את הפיגועים כדבר לגיטימי ומתקבל, היה עוד פיגוע..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3947847,00.html

פצוע קשה ופצועה קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...