פיגוע ירי קטלני ליד חברון: 4 ישראלים נרצחו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע ירי קטלני ליד חברון: 4 ישראלים נרצחו

klayton

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3947083,00.html

רגע לפני חידוש שיחות השלום בוושינגטון, חוזר הטרור לכבישי הגדה. ארבעה תושבי בית חגי, ביניהם כנראה גם אשה הרה, נרצחו סמוך לצומת בני נעים. "הם נפגעו פגיעות מרובות מטווח קצר, זה נראה כמארב מתוכנן היטב, ואולי אף וידוא הריגה", אמר פראמדיק. הפלסטיניים מעריכים: חמאס אחראי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם אגב, יש כאן מתנגדים למתן גזר דין מוות עבור רצח מתוכנן בכוונה תחילה? לא רק על פיגועים מסוג זה, אלא גם על פלילים.

מה שקורה היום, זה גזר דין מוות על פיגועים, אם לא ניתן לתופסם חיים. אם כבר תופסים אותם חיים, הם משוחררים לאחר כמה שנים בעסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אגב, יש כאן מתנגדים למתן גזר דין מוות עבור רצח מתוכנן בכוונה תחילה? לא רק על פיגועים מסוג זה, אלא גם על פלילים.

מה שקורה היום, זה גזר דין מוות על פיגועים, אם לא ניתן לתופסם חיים. אם כבר תופסים אותם חיים, הם משוחררים לאחר כמה שנים בעסקה.

אתה באמת חושב שגזר דין מוות ירתיע מחבלים? אם כבר גזר דין אז זה לגדל חזירים עד ימי חייך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא מרתיע. אבל זה עושה צדק.

במיוחד בנושא מחבלים, ש10 עונשי מאסר עולם מצטברים, הם במקרים רבים גם לא 10 שנים. (בלי לדבר על מה שהם עושים לאחר שהם משתחררים)[br]פורסם בתאריך: 31.08.2010 בשעה 23:45:34

ועוד משהו. אין משהו שהוא יותר עונש ממוות. (פרט לעינויים פיזיים לכל החיים)

תשאל כל אחד באגף נידונים למוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך בעונשי מוות מהסיבה הפשוטה שזה הרבה יותר כלכלי(עלות החזקת אסיר פר שנה היא אסטרונומית). אני לא חושב שזה מרתיע ואני לא חושב זה עונש כבד יותר.

יש בעיה אבל בעניינים של חפים מפשע שרק לאחר כמה שנים בכלא/אגף נידונים למוות מצאו שהם אכן... חפים מפשע. מה תעשה עם אותם אנשים שכבר הוצאת אותם להורג? אני לא חושב שיש מחילה על דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...