השירות של TMS, כבר לא כמו פעם, נקנתה ע"י WellCom, סיכום בע"מ 6 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השירות של TMS, כבר לא כמו פעם, נקנתה ע"י WellCom, סיכום בע"מ 6

LazyCat

Recommended Posts

חובה על נותן האחריות, לדאוג למלאי חלפים למשך כל תקופת האחריות. אם הוא לא שמר, עליו לתת מוצר חלופי בעל ערך זהה למוצר המקורי. זאת אומרת, של אותו יצרן.

סתם דוגמא: לא ניתן ליבואן להחליף חלק מקולקל מקורי, בחלק תקין של יצרן חלופי, שהוא זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חבל שגיא כבר לא עובד ב TMS, וש TMS זה כבר מזמן לא TMS אלא סידי לוג.

דיברתי עכשיו עם TMS (סניף נתניה), הם מוכנים להודות ש- TMS בבעלות WellCom, אך אין תגובה לשאלה האם הם בבעלות CD-LOG. מעניין למה ישנה חוסר שקיפות כזו, היות והדלת הצמודה לסניף נתניה מובילה ל... CD-LOG.

ביקשתי מהם להתייחס לדברי בפורום הזה (או בפורומים לצרכנות שפירסמתי את הסיפור), יש לי הרגשה שהתייחסות מהם לא נקבל.

אגב,

גיא אכן כבר לא עובד שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אין לקחת את המתואר להלן כעובדה, זה נכתב ממה ששמעתי פה ושם.

TMS הייתה TMS רק כאשר היא הייתה חנות נפרדת לפני שנתיים בערך ב-2008.

לאחר מכן התמזגה עם FOXPC

לאחר מכן התפרקה השותפות TMSFOX עקב בעיות ניהול

גיא היה חייב כספים ל-CD LOG ועוד ואיכשהו הגיע להסדר להמשיך להפעיל את החנות בחיפה בעוד שהחנות בנתניה נמכרה והועברה לניהול מלא של CD-LOG.co.il, שזה יבואן חומרה השייך לקבוצת Wellcom טכנולוגיות. כל עובדי FOXPC פוטרו בו ברגע ולא שולם להם השכר.

לאחר מכן גם הסניף בחיפה נסגר ולגיא אין שום קשר יותר ל- CD-LOG.

כיום CD-LOG שנמצאים דלת ליד דלת עם TMS ממשיכים להחזיק בחיים את "TMS" רק כדי למשוך לקוחות שהכירו אותה בעבר תחת הנהלה שונה.

למעשה מ-TMS נשארה רק המילה TMS על הלוגו והאתר www.tms.co.il עדיין קיימים כרוח רפאים של מה שהיה פעם TMS.

בקיצור אני מחקתי אותה מרשימת החנויות המומלצות(או קיימות) שלי.

*באמור לעיל אין התייחסות לטיב השרות הניתן ע"י מי מהגופים בקבוצת Wellcom ובפרט CD-LOG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אין לקחת את המתואר להלן כעובדה, זה נכתב ממה ששמעתי פה ושם.

TMS הייתה TMS רק כאשר היא הייתה חנות נפרדת לפני שנתיים בערך ב-2008.

לאחר מכן התמזגה עם FOXPC

לאחר מכן התפרקה השותפות TMSFOX עקב בעיות ניהול

גיא היה חייב כספים ל-CD LOG ועוד ואיכשהו הגיע להסדר להמשיך להפעיל את החנות בחיפה בעוד שהחנות בנתניה נמכרה והועברה לניהול מלא של CD-LOG.co.il, שזה יבואן חומרה השייך לקבוצת Wellcom טכנולוגיות. כל עובדי FOXPC פוטרו בו ברגע ולא שולם להם השכר.

לאחר מכן גם הסניף בחיפה נסגר ולגיא אין שום קשר יותר ל- CD-LOG.

כיום CD-LOG שנמצאים דלת ליד דלת עם TMS ממשיכים להחזיק בחיים את "TMS" רק כדי למשוך לקוחות שהכירו אותה בעבר תחת הנהלה שונה.

למעשה מ-TMS נשארה רק המילה TMS על הלוגו והאתר www.tms.co.il עדיין קיימים כרוח רפאים של מה שהיה פעם TMS.

בקיצור אני מחקתי אותה מרשימת החנויות המומלצות(או קיימות) שלי.

*באמור לעיל אין התייחסות לטיב השרות הניתן ע"י מי מהגופים בקבוצת Wellcom ובפרט CD-LOG.

אז מי הבעלים של מי CD-LOG של WellCom או WellCom של CD-LOG (חשבתי ש- CD-LOG "יותר גדולים") ?

אני גם קניתי מ-TMS, הם אמינים מאוד, לפחות מתי שאני קניתי משם.

לא יודע מה נסגר איתם.

כפי שקראת בשירשור הזה, TMS כבר לא ה- TMS האמינה שאנחנו מכירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה, נדפק לי כנראה הלוח אם, הלוח נקנה לפני כ שנתיים וחצי ב FOX PC שלפי הידוע לי נכחדו, לא דיי בזה שמעתי שגם ABIT פשטו את הרגל.

האם יש איזהשהו סיכוי לממש את האחריות? זה נזק עצבני של 700 ש"ח, אולי דרך היבואן?

הדיון שנפתח

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=472512.0

לכל מי שיש מידע, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי שיש שם גם א.א

השאלה אם באמת TMS כ"כ דרדרו.

KSP, בסדר גמור, יצא לי כבר מספר פעמים לקנות מהם חלקים.

גם פנדה בסדר גמור, קניתי משם 2 מחשבים וחלקים, וגם שהיו בעיות אפעם לא עשו לי בעיות והחליפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם באמת TMS כ"כ דרדרו.

זו לא שאלה של "הדרדרו". זה אנשים שונים לחוטין. זה לא בהנהלת גיא והוא הגיב כאן כשהיה אכפת לו מהרשת שלו, מכיוון שעכשיו הוא לא קשור לזה אז הוא כבר לא כאן.

זה רק הלוגו של TMS כאמור, חנות שונה לחלוטין עם מוצרים והיצע קטן בהרבה עם שירות שטיבו אינו ידוע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...