Kane & Lynch 2: Dog Days הדיון הרישמי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kane & Lynch 2: Dog Days הדיון הרישמי

F430

Recommended Posts

twipc.jpg

תאריך יציאה: 17/8/10

דרישות מערכת מינימליות:

מערכת הפעלה: Windows XP / / win7

מעבד: 3.0 GHz / 2.5 GHz AMD

RAM 1 GB (XP) / 2 GB (Vista

כרטיס מסך: 7800 / ATI x1800

כרטיס קול: התקן קול תואם ® 9.0

"Kane & Lynch 2: Dog days" התפרסם במהרה לאחר המחלוקת המרובה סביב המשחק האחרון - "Dead Men" וכמה ביקורות קשות כלפיי המשחק מין המבקרים. בהחלט אנשים הופתעו לגלות שהמשחק השני ייצא עד כדי כל כך מהר ואת האמת ?, Dog Days בהחלט עשה רושם ראשוני חזק עם סגנון "כף היד" שמחזיק מצלמת ומצלם את כל מה שמתרחש המשחק ומציג בפנינו כמה מהנושאים האלימים ביותר שהגדירו את המשחק הראשון - "Kane & Lynch: Dead Men". אבל מה שכולם רוצים לדעת הוא האם "Dog Days" פותר את כל הבעיות? שהתרחשו ב- "Dead Men": הסיפור שהתפרק, המולטי שכשל, CO-OP ועוד. במידה מסוימת, הבעיות לא נפתרו וכן נשארו בחלקם במשחק השני שיצא. המולטי לא כל כך הרשים, ולצערי הרב אין הבדל רב מהמשחק הראשון.

בהשוואה למשחק הראשון ב-"Dog Days" אין הרבה משימות בדרך של התגנבות וכו", לעזעזל, אין אפילו מגוון רב למה שאתה עושה במשחק. אתה כמעט תמיד תצטרך לירות ולהרוג על מנת לנוע קדימה. במובן מסוים זה מרענן עם מה שעשו ב-"Dog Days" אבל עדיין חסר משהו. כמובן יש עדיין פגמים שנשארו מהמשחק הראשון ואפילו יותר גרועים. בהשוואה למשחקי גוף שלישי של 2010 המשחק בהחלט לא הרשים ומערכת ה-"Cover" עד כמה שהיא עוזרת היא עדיין מתסכלת. מה שכנראה בהחלט עיצבן אנשים במשחק הוא הרצון של IO'S לגרום "לנו" להרגיש שהמשחק יותר מציאותי כאשר אנחנו יורים עם נשקים כמו "UZI" או "Scorpian" על היריבים שלנו הכדורים כמעט ולא פוגעים - מה שכנראה קורה במציאות חח. רוב הנשקים בתחילת המשחק הם פשוט נשקים "בשקל" שלא משנה עד כמה תירו על היריב שלכם אתה לא תפגעו ואתם תצטרכו לבלות זמן רב בחיפוש של נשקים יותר טובים ומדויקים בהרבה יותר, כאשר אתם מתכננים את ההתקפה הבאה שלכם. זאת בעיה גדולה יותר בשבילך מאשר ליריבים, "Dog Days" הוא אחד מכמה מהמשחקים ששיחקתי בעבר שבו היריבים שלך מענישים אותך יותר מאשר שאתה מעניש אותם חחח.

מה שהדהים אותי במשחק הוא איך שהמשחק "Dog Days" למעשה מחזיק את עצמו יחד להפליא. זה נדיר, כי המשחק יכול באמת לגרום לך להרתע, להיבהל ולמעשה לתת לכולנו תחושה כאילו אתה חלק מהשחקן ואתה מרגיש את הכאב שלהם כאשר אתה צופה במבוכה איך השחקנים שלנו "Kane" ו "Lynch" בוכים אחרי כל דבר שנקלח מהם. המשחק לפעמים אפילו נתן לי הרגשה רעה בלב או בבטן כאשר אנחנו ראינו/שמענו למה שקרה לחברה של "Lynch" ספויילר! - איך שאנסו אותה אני חושב וחתכו אותה, זה בהחלט לא היה נעים לשמוע.

ועכשיו בואו נדבר קצת על המולטיפלייר (Multiplayer) של המשחק. המולטיפלייר של המשחק מתחלק לכמה מצבי משחק וביניהם:

Fragle Alliance, Under Cover Cop And Cops & Robbers ועוד כמה. "Fragle Alliance" מתנהל כך שיש לך כמה שותפים ואתם מצבעים שוד על לוח זמנים קפדני. יש לך בעצם ארבע דקות להיכנס ולצאת בחיים עם כמה שיותר הרבה כסף שאתה יכול לאסוף, אבל יש טוויסט קטן בכל העניין הזה, כל שחקן בעצם יכול לבגוד בשחקנים אחרים ולאסוף הרבה יותר מזומנים. כמובן הרווח יכול להיות גדול יותר אם תעבדו ביחד כקבוצה, וכל הבוגדים למיניהם יעמדו בפני זעמם של שחקנים אחרים. מצב משחק נוסף שיהיה לכם הוא שוטרים סמויים בתוך הקבוצה שלכם שמטרתם היא לעצור את השחקנים אחרים לפני שהם יבצעו שוד נוסף. ולא נשכח את המצב הנוסף הוא "Cops and Robbers" או במילים אחרות שוטרים וגנבים שבו תחולקו לקבוצות אם זה שוטרים או גנבים ותצטרכו להילחם אחד נגד השני. האם השודדים יצליחו לברוח ולמשוך כמה שיותר זמן? או האם השוטרים יוכלו לעצור אותם בזמן?. לפחות אנחנו יכולים להיות שמחים שיש לנו את מצב ה-"CO-OP" שבוא נוכל לשחק עם חברינו בסינגלפלייר וגם הארקייד מוד עושה את העבודה כשאנחנו משעוממים ולא מוצאים עם מי לשחק. בעוד שיש עוד כמה מצבי משחק מעניינים וחזקים במולטיפלייר, לצערי הרב הם מסתמכים אף יותר מידי בכבדות רק על לירות אחד על השני ולתפוס מחסה מה שנראה בדיוק כמו בסינגלפלייר של המשחק. זה נחמד מאוד שיש לנו כמה מצבי משחק מעניינים אבל לצערי הרב לא נראה לי שהמולטפלייר של המשחק הצליח להרשים ממה שנראה במשחק הראשון, האם המולטיפלייר של "Dog Days" יחזיק מעמד לזמן רב?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ^

כבר רשמתי את הדעה שלי לגבי המשחק באשכול התאריכים של משחקים, ראיתי שאף אחד לא פתח על המשחק תראד והיה חבל לי לבזבז זמן בגלל המשחק המעפן הזה..

מתי מתי כבר יצאו משחקים שווים...?

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד אהבתי במיוחד את הגרפיקה....רק יש בעייה אחת שיורים עליי יש מלא ריבועים.....וזה מהמשחק מישהו יודע איך מבטלים את זה???

כאילו מעין ריבועים כאלה..........כאילו שמצנזרים משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי המון על הצנזורה הזאת ברחבי הרשת

ויש ממש ממש חלק קטן של אנשים שאמרו שהצנזורה מוסיפה

והרוב אמרו שזה סתם SHIT!

אבל המשחק לא מה שציפיתי ממנו

בעיקרון זה - תתפוס מחסה תהרוג את כולם ותתקדם.

ככה אפשר לעבור את המשחק שבסה''כ נמשך סביב ה2 וחצי - 3 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו מעין ריבועים כאלה..........כאילו שמצנזרים משהו...

הצנזורה במשחק היא חלק מהקונספט שלו.

הרעיון הוא שמה שאתם רואים מצולם במצלמת ומשודר במבזק חדשות ובגלל זה יש את הטשטושים של התקשורת כביכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המשחק לא מה שציפיתי ממנו

בעיקרון זה - תתפוס מחסה תהרוג את כולם ותתקדם.

ככה אפשר לעבור את המשחק שבסה''כ נמשך סביב ה2 וחצי - 3 שעות.

הסינגל פליי באורך כ3 שעות??

אם זה נכון נשבר כאן שיא שלילי חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל פליי באורך כ3 שעות??

אם זה נכון נשבר כאן שיא שלילי חדש...

בסביבות הארבע שעות יותר הייתי אומר. ככה בערך (לא ממש בדקתי עם שעון) יצא לי וככה גם קראתי בביקורות ברשת.

מה שמצחיק זה שדווקא העובדה שהסינגל קצר זה אחד ההיתרונות הגדולים של המשחק. הוא פשוט כזה גרוע שלפחות הסבל שלך לא נמשך יותר מדי זמן...

העלילה עצמה והדמויות חביבים, וזה הצד החזק היחיד של המשחק, אבל הגיימפליי עצמו פשוט נוראי. שליטה מחורבנת, תפיסת מחסה שלא עובדת רוב הזמן, אויבים עם אינטיליגנציה של נעל שצריך לרוקן עליהם יותר מחצי מחסנית של רובה סער כדי להרוג אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסביבות הארבע שעות יותר הייתי אומר. ככה בערך (לא ממש בדקתי עם שעון) יצא לי וככה גם קראתי בביקורות ברשת.

מה שמצחיק זה שדווקא העובדה שהסינגל קצר זה אחד ההיתרונות הגדולים של המשחק. הוא פשוט כזה גרוע שלפחות הסבל שלך לא נמשך יותר מדי זמן...

העלילה עצמה והדמויות חביבים, וזה הצד החזק היחיד של המשחק, אבל הגיימפליי עצמו פשוט נוראי. שליטה מחורבנת, תפיסת מחסה שלא עובדת רוב הזמן, אויבים עם אינטיליגנציה של נעל שצריך לרוקן עליהם יותר מחצי מחסנית של רובה סער כדי להרוג אותם.

לגמרייי חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...