Kane & Lynch 2: Dog Days הדיון הרישמי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kane & Lynch 2: Dog Days הדיון הרישמי

F430

Recommended Posts

הביקורות על הראשון היו גרועות, שיחקתי בו ונהנתי.

לא ארתע מהביקורות על השני ואנסה אותו

אני גם נהנתי יחסית מהראשון למרות הביקורות השליליות שהוא חטף. היו למשחק הרבה בעיות והוא היה רחוק מלהיות מושלם, אבל אני לא יכול להגיד שלא נהנתי לשחק אותו.

אז בקיצור בתור אחד שדי חיבב את המשחק הראשון אני שוב אומר שהשני פחות מוצלח ממנו. המשחק הראשון היה אמנם בעייתי מבחינת הגיימפליי הצולע אבל לפחות העלילה שלו הייתה חזקה והדמויות היו באמת מעניינות. אבל במשחק השני העלילה ממש קצרה ומטומטמת והדמויות לא ממש מעניינות.

שווה לבדוק אותו אולי אם אהבת מאוד את הראשון, אבל כדאי לבוא אליו עם ציפיות מאוד נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה משחק חמוד לאללה, הראשון היה כשלון. הקואופ כאן מאוד מאוד כיפי רק מה מאוד מפריע זה שהמשחק מרגיש יותר מידי פורט... הBLIND FIRE יותר מדוייק וחזק מירי מכוון ועוד שטויות...

מי שרוצה קואופ שיוסיף אותי לסטים

maximskv2

מצד שני, עזבו סיימתי את המשחק עם חבר ואין כבר מה לשחק שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לרוב האנשים ורוב האתרים שלא אובייקטיבים שאומרים שזה משחק גרוע אני סיימתי אותו ואני יכול להגיד שהוא אחד המשחקים המהנים ששיחקתי בזמן האחרון אורך המשחק נותן טעם של עוד כשמסיימים אותו כן הוא קצר מדי אבל ככל שמתקדמים המשחק ניהיה יותר מעניין וכייפי הקטע עם הצנזורה מוסיף מאוד למשחק, הדבר העיקרי שאהבתי במשחק זה המקוריות, המשחקיות לא דומה למשחקים אחרים ונותנת הרגשה של משהו חדש גם העלילה והדיבוב מצויינים פירוט הסביבה ברמה גבוהה הגרפיקה יכלה להיות יותר טובה אבל זה רע במיעוטו בקיצור אל תקשיבו למי שאומר שזה משחק לא טוב לדעתי זה משחק מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...