מחפש לשדרג את המעבד שלי. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לשדרג את המעבד שלי.

dekken

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש לשדרג את המעבד שלי, כרגע זהו המפרט שלי:

לוח אם: P5N32-E SLI Plus

מעבד: Q6600 2.4ghz

זכרון: 4gb

כרטיס מסך: ATI HD 4850 1gb

שמתי לב שהמחשב שלי עובד פחות טוב ממחשבים של אנשים אחרים עם מערכת דומה.

אני מקבל לדוגמא ב Team Fortress 2, סביבות ה 100-150 FPS פחות, ממישהו עם מערכת כמו שלי.

אז אין לי מושג מה הבעיה, או המעבד או הזכרון ( כי הוא עשה לי בעיות פעם )

טווח המחירים שלי הוא עד 1000-1200 שקל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי שאנשים עם מערכת כמו שלי, או מאוד דומה, מקבלים ביצועים יותר טובים, זאת אומרת עם כרטיס מסך כמו שלי.

ואני בספק שהוא הגורם, קניתי אותו לא מזמן.

אז משהו פה אכן לא בסדר, אני עדיין בהתלבטות האם זה באמת המעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק חבל שאתה מציע לי מעבד/כרטיס מסך שעולה כ4 אלף שקל.

בכל מקרה, אני לא מצליח לעשות OC עם הלוח אם הזה. בכלל, לפי מה שהבנתי יש לי מזל שהצלחתי להגיע ל2.7

אז אולי בסוף אני אלך על לוח-אם, ובהמשך מעבד יותר נחמד, כמו i5 או i7, עוד נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

this thread is all over the place :)

"אולי בסוף אלך על ובהמשך מעבד כמו i5/i7"- זה לא אפשרי כי זו תושבת שונה, LGA775 לעומת LGA1336/ LGA1156.

אם יש לך חבר עם אותו מעבד ואותו כרטיס מסך ואצלו הביצועים יותר טובים- ישנן כמה אפשרויות להסביר את זה. האפשרות הפחות סבירה היא שאתה טועה והמערכת שלו אינה כמו שלך, אולי אתה טועה לחלוטין ויש לו מערכת שונה לגמריי או שאתה טועה במקצת ויש לו יותר או שהמעבד שלו באוברקלוק רציני.

האפשרות היותר סבירה היא שהגדרות המשחק שונות. אשמח אם תבהיר מה זה אומר שהוא מקבל 100FPS יותר ממה שאתה מקבל ואיך זה בכלל רלוונטי בהתחשב בעובדה שרוב המסכים במאילא מציגים רק 60 פריימים בשנייה. לא יזיק גם אם תציג מספרים רציניים ותרשום כמה FPS בממוצע אתה מקבל וכמה חבר שלך.

ונקודה אחרונה, בנושא האוברקלוק- תרשום איזה לוח יש לך כך שאולי נוכל לעזור לך בנושא. עם ה-Q6600, אפילו אם אינו G0, ברוב המקרים ניתן להגיע ל-3.0GHz ללא כל מאמץ וללא תוספת מתח עם קירור ה"סטוק" של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

this thread is all over the place :)

"אולי בסוף אלך על ובהמשך מעבד כמו i5/i7"- זה לא אפשרי כי זו תושבת שונה, LGA775 לעומת LGA1336/ LGA1156.

אם יש לך חבר עם אותו מעבד ואותו כרטיס מסך ואצלו הביצועים יותר טובים- ישנן כמה אפשרויות להסביר את זה. האפשרות הפחות סבירה היא שאתה טועה והמערכת שלו אינה כמו שלך, אולי אתה טועה לחלוטין ויש לו מערכת שונה לגמריי או שאתה טועה במקצת ויש לו יותר או שהמעבד שלו באוברקלוק רציני.

האפשרות היותר סבירה היא שהגדרות המשחק שונות. אשמח אם תבהיר מה זה אומר שהוא מקבל 100FPS יותר ממה שאתה מקבל ואיך זה בכלל רלוונטי בהתחשב בעובדה שרוב המסכים במאילא מציגים רק 60 פריימים בשנייה. לא יזיק גם אם תציג מספרים רציניים ותרשום כמה FPS בממוצע אתה מקבל וכמה חבר שלך.

ונקודה אחרונה, בנושא האוברקלוק- תרשום איזה לוח יש לך כך שאולי נוכל לעזור לך בנושא. עם ה-Q6600, אפילו אם אינו G0, ברוב המקרים ניתן להגיע ל-3.0GHz ללא כל מאמץ וללא תוספת מתח עם קירור ה"סטוק" של .

לוח אם רשמתי..

לוח אם: P5N32-E Plus

ואני לדוגמא מקבל בסביבות ה 40-120 פריימים.

כשמישהו אני מכיר עם מערכת יותר נחותה משלי מקבל יותר. Q6600 סטוק, 4ג'יגה . 8600GT או משהו בסגנון, הוא מקבל בסביבות ה200-300.

אותו דבר מישהו עם GTX275, אני מבין את ההבדל פה. אבל עדיין, הבדל כזה רציני? לא יודע.

פעם התעסקתי טיפה עם , זה למה הייתי סבור שעוללתי משהו למעבד שגורם לו לעבוד בצורה יותר נחותה.

ניסיתי לפענח מה הבעיה בפורומים בחו"ל, אבל הכל עבד בסדר. המעבד עבר את כל הבדיקות, גם הזכרון.

אז אין לי מושג מה משובש אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה לצטט תגובה שמעליך, זה ברור שאתה מגיב לאדם האחרון שרשם תגובה.

אין סיבה שהלוח הזה לא יקח את ה-Q6600 לכל הפחות ל-3.0GHz.. כנראה ש-you're doing it wrong. אתה יכול להיעזר בפורום בעניין הזה.

לגבי המערכת של חבר שלך, אתה עונה על שאלות אבל מתעלם מהנקודות החשובות שציינתי, "האפשרות היותר סבירה היא שהגדרות המשחק שונות."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה לצטט תגובה שמעליך, זה ברור שאתה מגיב לאדם האחרון שרשם תגובה.

אין סיבה שהלוח הזה לא יקח את ה-Q6600 לכל הפחות ל-3.0GHz.. כנראה ש-you're doing it wrong. אתה יכול להיעזר בפורום בעניין הזה.

לגבי המערכת של חבר שלך, אתה עונה על שאלות אבל מתעלם מהנקודות החשובות שציינתי, "האפשרות היותר סבירה היא שהגדרות המשחק שונות."

את האמת ההגדרות שלהם יותר גבוהות. אני שמתי קונפיג שמעלה לי את הFPS ומוריד את המשחק לגרפיקא עלובה.

גם בלי הקונפיג אני מקבל FPS לא טוב בכלל. הקונפיג עוד עוזר לי להגיע ל120-150.

ואני בספק אם עשיתי את זה לא נכון. עקבתי אחרי הוראות של אנשים שמבינים בזה ממש טוב.

אפילו עם מסך והכל. המקסימום שאליו הגעתי היה 2.7, והסיבה לכך, היא הלוח-אם. או לפחות זה מה שהם אמרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אבקש- תפסיק לצטט תגובות שמעליך.

הדבר האחרון שאפשר להציע זה שתבדוק שאכן יש לך את החומרה שאתה אומר שיש לך, ושתבדוק שהחומרה מוגדרת כמו שצריך (למשל שהמעבד עובד בתדר שבו הוא אמור לעבוד)

בעצם, הדבר האחרון יהיה להעביר את הדיון לפורום תוכנה כי כמו שאמרתי אם החומרה שלך טובה יותר אז אין שום סיבה שאתה לא תהנה מביצועים טובים יותר.

עדיין, שני הדברים שרשמתי קודם הרבה יותר סבירים:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...