רזולוציות למסכי LCD גדולים - 37 אינץ' ומעלה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציות למסכי LCD גדולים - 37 אינץ' ומעלה.

yotamlin

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה רכשתי טלוויזית LCD 42 אינץ' של . FULL HD.

הטלוויזיה מחוברת ישירות למחשב בכבל HDMI. (המחשב מכיל 2 כרטיסי מסך מסוג GTX470 בתצורת SLI)

מכיוון שהרזולוציה ה"מומלצת" של הטלוויזיה הינה: 1920X1080 נוצרות כמה בעיות.

1. במידה ואני מגדיר את הרזולוציה הנ"ל כרזולוציה של המחשב - התמונה "יוצאת" מגבולות הטלויזיה. (כאילו הרזולוציה גדולה מדיי למסך)

2. העכבר (LOGITECH G7) נע לאט יותר על גבי המסך

3. במידה ואני מחבר מסך מחשב ליציאה אחרת מכרטיס המסך - אפשרות "עיצוב" המסך באפשרויות של הדרייבר נעלמת ומופיעה רק אם אני מגדיר את הרזולוציה תחת אזור ה- PC ולא ה- .

אשמח לשמוע חוות דעת, עצות וכדומה על איך אני גורם לטלויזיה 42 אינץ' FULL HD לתפקד כמסך מחשב לכל דבר ללא כל הבעיות הללו שנוצרות.

נ.ב. כרגע הרזולוציה הוגדרה על 1765X992 או משהו הזוי כזה. זו הדרך היחידה לקבל את כל המסך מבלי שחלקו יעלם ללא שימוש באפשרויות העיצוב של המסך. אך במקרה זה התמונה הנוצרת לא תופסת את כל הטלויזיה. אלא, ישנה מסגרת שחורה ללא שימוש מסביב לתמונה. (מקווה שהבנתם :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בלא מעט טלוויזיות הפאנל טיפה גדול יותר מהמסגרת כך ששוליו "נבלעים" בתוכה. לרוב מדובר בשוליים כ"כ קטנים שאתה לא באמת מאבד שום דבר, אבל כדי שנבין את המצב אצלך עדיף שתצרף תמונה (רצוי כשחלון כלשהו פתוח על כל המסך).

2. "מהירות" העכבר מוגדרת לפני "נקודות" לשניה. ככל שהרזולוציה גדולה יותר, הנקודה קטנה יותר, והמהירות הנראת קטנה יותר. פשוט תגדיל מהירות בהגדרות העכבר בלוח הבקרה.

3. כשאתה מחבר את הטלויזיה לחיבור שאינו , איך בדיוק אתה מצפה שהיא תופיע תחת הגדרות HDMI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את הבעיה שיש לך ואני גם משתמש בטלוויזיה 37 אינץ' FULL HD וברזולוציה 1920X1080 התמונה יוצאת מגבולות הטלוויזיה וגם אני עם כרטיס מסך GTX470 אבל לא שניים. מה שאני עשיתי עד שאני ימצא פיתרון לבעיה זה בחרתי את הרזולוציה 1765X992 ואז בלוח הבקרה של אני לוחץ על adjust size and position ושם resize desktop ואז אני משחק עם זה עד שאני מגיע לרזולוציה גבוהה יחסית שלא יוצאת מגבולות הטלוויזיה ובסוף יצא לי 1800 על משהו אבל אני עדיין מחפש פיתרון לבעיה כי אני מעדיף את הרזולוציה הטבעית. ואגב אצלי הכרטיס מסך מחובר לטלוויזיה דרך מתאם DVI לHDMI.

טוב לדעת שלעוד מישהו יש את הבעיה ואני לא היחיד.

אגב, משהו עוד יותר מוזר הוא שכאשר אני בוחר את הרזולוציה 1920X1080 ומצלם מסך עם הצייר אז התמונה נראת שלמה והכל בסדר וכך גם FRAPS.

ואגב את הבעיה הזאת לא הייתה לי בכרטיס מסך הקודם שלי (ATI HD4850)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בלא מעט טלוויזיות הפאנל טיפה גדול יותר מהמסגרת כך ששוליו "נבלעים" בתוכה. לרוב מדובר בשוליים כ"כ קטנים שאתה לא באמת מאבד שום דבר, אבל כדי שנבין את המצב אצלך עדיף שתצרף תמונה (רצוי כשחלון כלשהו פתוח על כל המסך).

2. "מהירות" העכבר מוגדרת לפני "נקודות" לשניה. ככל שהרזולוציה גדולה יותר, הנקודה קטנה יותר, והמהירות הנראת קטנה יותר. פשוט תגדיל מהירות בהגדרות העכבר בלוח הבקרה.

3. כשאתה מחבר את הטלויזיה לחיבור שאינו , איך בדיוק אתה מצפה שהיא תופיע תחת הגדרות HDMI?

1. לצערי אני כרגע בעבודה, לא ליד המחשב. אבל כדי לתת תיאור טוב יותר. כשאני על ה- DESKTOP ה- TASKBAR כמעט נסתר לגמרי וה- ICONS של המחשב שלי וסל מיחזור כמעט ונבלעים לגמרי בצד שמאל. וקישורים ותיקיות שנמצאות בקצה הימיני נבלעות כמעט לגמרי מצד ימין. בקיצור - כאילו המשך נחתך אינץ' מכל כיוון.

2. נכון, הכל טוב ויפה. אבל כשאני מגדיר רזולוציה של 1920x1080 על מסך LG 23 אינץ' העכבר רץ חלק.

3. רשמתי בפירוש. המחשב מחובר לטלויזיה בחיבור - והכבל איכותי מאד - בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...