מבקש עזרה בבניית מערכת קירור מים - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה בבניית מערכת קירור מים

spike_staff

Recommended Posts

אחרי שהוצאתי סכום על כל החלקים אני לא רוצה לחסוך על שטויות כמו נוזל שיוכל לדפוק לי אותם עם קורוזיה או משהו כזה. אפשר בבקשה לפרט איזה נוזלים ו\או חומרים אני צריך בשביל שהכל יהיה פיקס? הבנתי גם שאפשר להשתמש באיזשהו חומר כדי לקבל צבע :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי תוסף הצבע - תן לי לבדוק אולי יש לי עוד מזרק או שניים במחסן של פרימוצ'יל, כמו פיזר, זלמן, וDD מייצרים תוספי צבע (ועוד רבים אחרים)

לגבי תוסף נגד אצות - הכי פופולריים הם הPTNUKE של פטרה, והKILLCOIL שהוא "קפיץ" מכסף שאתה דוחף לתוך הצינור וזהו.

לגבי תוסף קורוזיה - יש לפיזר. (לא קריטי אם מתבצע שימוש במים מזוקקים- כמובן שלא מזיק)

לגבי נוזל לרכב - יש שם חומרים שאתה לא צריך במערכת שלך - כמו אנטי פריז וכו', חבל על הצנרת השקופה שלך שתעכיר מהר מידי מהם. נתקלתי בכמה נוזלים (כמו ברכב שלי לדוג') שהמשקל הסגולי של נוזל שונה משל המים, ולכן המים שקעו והנוזל צף ( או ההפך.. אני כבר לא זוכר) למרות שצריך לערבב ביניהם - אם אתה עושה זאת, תאחד ביניהם בכלי אחד - ומאותו כלי תכניס אותם למערכת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך אחד משני אלה:

1. Silver Coil- עשוי אך ורק מכסף

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_381_384&products_id=28871

2. PT-Nuke - תרכובת כימיקלית שלא נותנת לחדייקים בקטיריאלים להיווצר במים.

http://www.sidewindercomputers.com/peptcobi1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המערכת שלי אני מריץ מספר שנים ללא תוספים פרט לאלכוהול.(15% פחות או יותר....)

המערכת חשופה לקרני שמש ישירות. (לא טוב - אבל זה מה שיש).

ללא אף אירוע של גידולים למיניהם במערכת.

לא ממליץ על אלכוהול אם יש לך חלקים מחומרים אקרילים במערכת (למשל רזוואר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי. אני חושב שחומר אנטיבקטריאלי של אקוואריום ומים מזוקקים יעשו את העבודה לפחות לחצי שנה ראשונה. נכון? הייתי משתמש באלכוהול אבל המיכל שלי עשוי חומר אקרילי אז אני אוותר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד שולי ההבדל, כיום יש כבר קונזנצוס על תורת Equilibrium במערכת מים שזה בעצם אומר שלאחר כמה דקות של הפעלה כל הלולאה שלך תהיה בטמפרטורה זהה (הטמפ' של המים לא המעבד או כרטיס מסך ספיציפית).

מה גם שיש לך לופ מאוד קצר לכן זה עוד יותר לא עקרוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...