Doom 3 - - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 -

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגיימרים צעירים יש דיי הרבה להשלים. ממשחקים כמו UT99 וUT2004 דרך באמת 1\2\3 ודרך משחקים כמו SERIOUS SAM 1\2

אךך היו זמנים :xyxthumbs:

קרייסיס משחק היריות הטוב ביותר בכל הזמנים זה LOL טוב :lol:

אגב שלא נגיד בטעות Deus Ex כן... יש אנשים פה שאין להם מושג מזה הדבר האגדי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שלא נגיד בטעות Deus Ex כן... יש אנשים פה שאין להם מושג מזה הדבר האגדי הזה.

Deux Ex... :-[ דווקא אותו פיספסתי מתוך מאות (או אלפי?) המשחקים שהרצתי. (פיספסתי = הרצתי, התבאסתי, מחקתי)

אבל אני בטוח שנשלים את החומר בתחילת שנה הבאה:

http://www.guru3d.com/news/deus-ex-human-revolution-gameplay-trailer/

לגבי מודים של doom1/2, אני כבר לא זוכר - יש תנועה חופשית עם עכבר ?

כי המקורי היה על מקלדת עם סיבוב בציר אחד - אי אפשר היה להביט למעלה\למטה (auto aim)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת דברים כמו mouselook נוספו בהרבה מודים עוד לפני Doomsday Engine. למשל ב-Zdoom (שהוא כנראה המתקדם ביותר מבחינת שיפורי המנוע הלא-גרפי של המשחק, ולכן גם הפופולרי ביותר למודרים למיניהם). אבל Doomsday ככל שידוע לי זה המוד היחיד שבעצם שכתב את המנוע הגרפי מאפס ל3D אמיתי, ויש עבורו גם מודלים תלת-מימדיים של האובייקטים (חלקם מוצלחים יותר, חלקם פחות), שמחליפים את הספרייטים המקוריים.

אגב, "מקצוענים" שיחקו עם העכבר גם בDOOM המקורי. למרות שאין mouselook, האפשרות להגדיר רגישות גבוהה לעכבר מאפשרת לשחקן לבצע תנועות וסיבובים במהירות גבוהה בהרבה מאשר עם המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOOM 3 COOP - יש קצת באגים פה ושם...אבל זה כיף סוף הדרך ל 2-3 שחקנים.

אם אתם משדרגים קצת את הגרפיקה כמו PARALLAX EXTREAM - יש לדאוג לכך שזה יהיה אצל כל השחקנים.

כמובן יש לשחק עם אותו VERSION.

http://www.d3opencoop.com/index.php?section=news

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Deux Ex... :-[ דווקא אותו פיספסתי מתוך מאות (או אלפי?) המשחקים שהרצתי. (פיספסתי = הרצתי, התבאסתי, מחקתי)

אבל אני בטוח שנשלים את החומר בתחילת שנה הבאה:

http://www.guru3d.com/news/deus-ex-human-revolution-gameplay-trailer/

תחזור ותשחק אותו. ואני רציני לחלוטין. בלי שמץ של ספק המשחק הכי טוב ששיחקתי אי פעם.

מה שמזכיר לי שאני צריך למצוא גירסא של System Shock 2 שתעבוד ולנסות לשחק שוב. לא זוכר ממש את הפעם הראשונה (והיחידה) ששיחקתי.

ה"גיימרים" האלה הם פשוט פניה של רוב התעשייה כיום. במקום לעשות משחקים טובים ומושקעים כמו

שהיו פעם (HL, Deux Ex, System Shock ועוד רבים וטובים אחרים) פשוט עושים מנוע גראפי

ועליו מלבישים "משחק", שהוא סתם הדגמה טכנולוגית אחת ארוכה, אבל לא משחק טוב כמו שהיו פעם.

כמובן שיש משחקים טובים גם היום, אבל זה לא מה שהיה פעם... איפה החדשנות והמקוריות?

איפה משחקים פורצי דרך כמו Dune 2 או Wolfenstein 3D ודומיהם? האם כבר לא יהיו כאלה

ונאלץ לחזות שוב ושוב ושוב ושוב ב-EA מוציאה עוד ועוד ועוד ועוד MOH?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס...

לא רק שהמשחק באמת היה קרייסיס למחשבים שבקושי הריצו אותו

אלא גם שהרבה אנשים הפכו להיות זונות גרפיקה והשקיעו סכומי עתק על חומרה לחינם רק בשביל המשחק הזה

(הגלגל חוזר על עצמו?)

זכור לי שD00M 3 רץ לי מעולה על P4 2GHZ עם 256MB וכרטיס GBF4 MX440

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doom3 לא רק שדרש מחשב מכובד בשביל לרוץ כמו שצריך (אם אני זוכר נכון, הוא בקושי זז על הGF4 Ti4600 שלי), גם בא עם settings של אולטרא שדרשו כרטיסי מסך עם 512 מגה , דבר שעוד לא היה קיים בשוק באותה תקופה. המצחיק הוא שבהדגמה הראשונית של המנוע, מס' שנים מכובד לפני יציאת המשחק הסופי, ההדגמה רצה על ג'יפורס 3. אח, .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doom3 לא רק שדרש מחשב מכובד בשביל לרוץ כמו שצריך (אם אני זוכר נכון, הוא בקושי זז על הGF4 Ti4600 שלי), גם בא עם settings של אולטרא שדרשו כרטיסי מסך עם 512 מגה , דבר שעוד לא היה קיים בשוק באותה תקופה. המצחיק הוא שבהדגמה הראשונית של המנוע, מס' שנים מכובד לפני יציאת המשחק הסופי, ההדגמה רצה על ג'יפורס 3. אח, .

תרשה לי לתקן אותך,לזמנו היה גם את ה6800U וגם הX800 XL עם 512MB :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתפלא שאף אחד עוד לא הזכיר את זה פה

http://www.moddb.com/mods/classic-doom-3

The Classic 3 modification is a remake of the original game, by id Software. The main emphesis is that of brining the older game up to date in a modern graphics engine. The project makes use of all of 3's advanced

graphical features while retaining the feel and gameplay of the original game.

אגב גם DOOM3 היה לא יותר מהדגמה של המנוע, אבל הוא מעולם לא התיימר להיות יותר מזה. (ע"ע קריסיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...