Doom 3 - - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 -

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דום 3 הוא לא כל כך ישן - וכן מה לעשות קריסיס יותר משקיעים - פחות ואווירה אבל יצא אדיר - אם אתה מחפש פרטים קטנים, גראפיקה ומוזיקה הכי מלחיצה שיש - F.E.A.R 2 תהנה

גרפיקה?

לא הייתי מזכיר את המילה גרפיקה במשחק הזה, כל המשחק אתה נמצא בבניין ומסתובב בתוך חדרים והכל נראה אותו דבר.

אולי אפקטים נכון יהיה לומר.

---

למרות שאני OLD TIMER קרייסיס לפי דעתי היה משחק מעולה, אני אוהב את החופשיות להסתובב במשחק ולעשות כרצוני

במיוחד במשחק הרשת שהוא טוב מאוד בדומה ל-FARCRY

DOOM3 לא אהבתי, להסתובב בחושך כל המשחק ולחכות שמישהו יקפוץ עליך.

גם QUAKE1-2, היה לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F.E.A.R היה אובר-רייטד. זאת היתה הפעם הראשונה שהלכתי לאיבוד במשחק. הכל נראה אותו הדבר, עד כדי כך שאתה לא בטוח אם אתה מתקדם או חוזר אחורה. שלא לדבר על זה שהיו אולי שלוש אויבים שונים בכל המשחק. בנוסף, אפשר להגיד בדיוק את אותה התלונה על היילו, רק ששם היו בערך חמישה אויבים שונים (אם מישהו זוכר את שלב הספרייה, או העובדה שמאמצע המשחק אתה חוזר אחורה דרך שלבים שכבר היית בהם...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היילו הוא עוד משחק, ההצלחה שלו היא רק כי הוא משחק ל XBOX, אם הוא היה יוצא למחשב הוא היה מת ממזמן. בקשר ל ID, מפתחת מצויינת רק חבל שמאז Q3 כל המשחקים שלהם היו רק הדגמות של המנוע. RAGE ניראה כאילו יעשה יותר מהדגמה, בטוח יהיה יותר מהדגמה, סוף סוף הדור החדש יזכה ליראות מה החברה הזו יכולה לעשות.

נ.ב. ראיתם את RAGE ל , ניראה מדהים :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...