הזמנתי מקרר LG 258UTK וההובלה הביאו לי GRL25A וברחו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי מקרר LG 258UTK וההובלה הביאו לי GRL25A וברחו

Pronix

Recommended Posts

הזמנתי את ה 258UTK לפני כמה ימים ב9,400 שקל מבונד חשמל והיום הוא היה אמור להגיע. ההובלה הגיעו והעלו את המקרר לבית (שילמתי 150 שקל לפירוק דלתות) ואני שם לב שיש 4 דלתות במקום 3 שהזמנתי, הם מראים לי את ההזמנה שרשום שם 258UTK ולפני שהבנתי מה קורה הם יצאו מהבית והלכו. אני פותח את המקרר ורואה GRL25A ‏ששווה 14,000 שקל. אחרי שעה שחשבתי שהרווחתי מהטעות שלהםוהורדתי את הניילונים ושמתי את כל המוצרים שלי במקרר החדש מתקשרים אלי מהחנות ואומרים לי שהייתה טעות ויחליפו לי אותו השבוע.. והסברתי לנציג שניסיתי להגיד להובלה שזה לא המקרר אבל הם הלכו.. ואז הוא אמר שאם אני רוצה את המקרר הזה אני צריך להוסיף עוד 2,000 שקל.

ת'אמת אהבתי את הGRL25A ואני מוכן להוסיף עד 1,000 שקל גג אבל המוכר מתעקש 2,000. מה לעשות?

GRL25A

p114561.jpg

258UTK

lg-refrigerator-GR-F258UTK-T-front-large.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תודיע להם שאו שהם באים לקחת את המקרר הזה ולהביא לך את הדגם שהזמנת, על חשבונם ובלי שאתה צריך להוציא אגורה, או שהם משאירים את המקרר הנ"ל אצלך וזהו, כי זו טעות שלהם.

על הדרך, הייתי מתקשר לחברת האשראי לוודא שלא יעשו חיובים נוספים מעבר למה שכבר חייבו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע זה מה אני עושה עם המצב הזה? כי ממש התלהבתי מה25A. (ב25A המיני בר מייצר גם קוביות קרח ובUTK הקרח בהקפאה)אז אני צועק עליהם ומנסה להשאיר את המקרר הזה מבלי להוסיף שקל על העוגמת נפש? או שאני סופג את זה ומחכה למקרר שהזמנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע זה מה אני עושה עם המצב הזה? כי ממש התלהבתי מה25A. (ב25A המיני בר מייצר גם קוביות קרח ובUTK הקרח בהקפאה)אז אני צועק עליהם ומנסה להשאיר את המקרר הזה מבלי להוסיף שקל על העוגמת נפש? או שאני סופג את זה ומחכה למקרר שהזמנתי?

איזו עוגמת נפש בדויק העובדה שבטעות קיבלת דגם אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו עוגמת נפש בדויק העובדה שבטעות קיבלת דגם אחר?

שמע.. מביאים לי מקרר שלא הזמנתי ואפילו שאמרתי למובילים שזה לא הדגם שהזמנתי הם מתווכחים איתי שזה זה והולכים בלי להגיד שלום זה עוגמת נפש מצידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יודעים שכבר הורדת את הניילונים והכל? מה הם הולכים לעשות עם מקרר לא חדש? לדעתי הם ישאירו לך אותו גם ללא תוספת מחיר.

בתור יהודי טוב אתה גם יכול לדרוש פיצוי בגין אובדן יום עבודה מצידך (היום שבו יבואו להחליף מקררים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להשאיר אצלך את המקרר, לפי החוק זו בעיה מוחלטת שלהם.

תגיד להם שבמידה ויתקשרו פעם נוספת תתבע אותם על הטרדה ועל אבדן ימי עבודה.

:lol:

והפרס על העצה המטומטמת של החודש goes to.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...