הזמנתי מקרר LG 258UTK וההובלה הביאו לי GRL25A וברחו - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי מקרר LG 258UTK וההובלה הביאו לי GRL25A וברחו

Pronix

Recommended Posts

לא שמתי לב שכתבת שלקחו לך את המקרר הישן.

אם נתעלם רגע מהעובדה ששילמת יותר ממה שניתן להשיג את המקרר הזה (כ- 1000ש"ח יותר), המקרר שקיבלת לא באמת עולה 14Kש"ח, אלא כפי שאתה רואה בקישור הוא עלה כ- 1500ש"ח יותר ממה ששילמת על המקרר המקורי (כלומר כ- 11Kש"ח), והחנות רוצה ממך 2,000ש"ח יותר (כלומר 11,400ש"ח), אז אף אחד לא עושה לך טובה/הנחה כאן.

זה נראה כמו תרגיל שנתקלתי בו מספר פעמים (פעם אחת באופן אישי, במקרה שלי מזגן), דוחפים לך מוצר יקר יותר ב"טעות" ומשכנעים אותך לשלם את סכומו המלא (לעיתים יותר), בעוד שנותנים לך להבין שהם "מפסידים" עליך.

אני יודע ששילמתי יותר מהמחיר הממוצע בZAP והסיבה היא שרוב האתרים שבדקתי שם הם לקוחות לא מורשים של ברימאג (היבואן) אז האחריות היא לשנה בלבד(פלוס שנתיים על מערכת הקירור), אבל מהחנות שקניתי האחריות היא אחריות מלאה ל-3 שנים.

הנה בלאקליסט של ברימאג:

http://www.brimag.co.il/?CategoryID=752

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע ששילמתי יותר מהמחיר הממוצע בZAP והסיבה היא שרוב האתרים שבדקתי שם הם לקוחות לא מורשים של ברימאג (היבואן) אז האחריות היא לשנה בלבד(פלוס שנתיים על מערכת הקירור), אבל מהחנות שקניתי האחריות היא אחריות מלאה ל-3 שנים.

הנה בלאקליסט של ברימאג:

לקבל שירות שהוא לא של ברימאג זה יתרון גדול, לא חסרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה בלאקליסט של ברימאג:

אם אתה מקבל אחריות של ברימאג דיגיטל אייג' אז לא משנה מה כתוב ברשימה הזו, לדעתי זה סתם כסת"ח בשביל החנויות (שלא יבאו בתלונות למה ההוא מקבל במחיר כזה או אחר)...

חוץ מזה אתה יכול לקחת לדוגמה את Electric Store שמאחוריה עומד אבי סופר (והיא לא ב"רשימה השחורה") המקרר שהזמנת 9,100ש"ח והמקרר שקיבלת 11,060ש"ח, בדיוק הנקודה שלי (ויש שם עוד יותר זולים, שלא ברשימה ונותנים אחריות ברמאג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהחנות והוא לא רצה לרדת מ2000 אז אמרתי לו שביא לי את המקרר המקורי שהזמנתי, יש לי עוד הוצאות להוציא על הבית.

מוסר השכל: בפעם הבאה אני אזמין דרך האינטרנט.

תודה לכל העוזרים שהגיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לא קראתי את כל התראד למעט דברי פותח הדיון עצמו, אבל יש לי דבר אחד להגיד:

-אם אהבת את המקרר, אז יאללה, תוציא 2000 ש"ח נוספים. נסה להתמקח, אם לא יעבוד אז לא יעבוד.

שלם עוד 2000 ש"ח. אני בטוח שבכל מקרה הרווחת, כי עלויות פירוק, הובלה וכו' של דגם יקר יותר היו אמורות להיות גבוהות יותר גם ככה.

מי ישמע, גם ככה הוצאת 9000 ש"ח על מקרר. אז עוד 2000. ותחשוב שמדובר בקנייה לטווח מאוד ארוך. מקרר אנחנו לא מחליפים כל שנתיים. גם לא כל 7.

ואם זה מעיק לך, אז תעשה עבודה פסיכולוגית פשוטה. תגיד לעצמך "יאללה בקטנה, אז הלך שכר של קצת פחות משבועיים עבודה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לא קראתי את כל התראד למעט דברי פותח הדיון עצמו, אבל יש לי דבר אחד להגיד:

-אם אהבת את המקרר, אז יאללה, תוציא 2000 ש"ח נוספים. נסה להתמקח, אם לא יעבוד אז לא יעבוד.

שלם עוד 2000 ש"ח. אני בטוח שבכל מקרה הרווחת, כי עלויות פירוק, הובלה וכו' של דגם יקר יותר היו אמורות להיות גבוהות יותר גם ככה.

מי ישמע, גם ככה הוצאת 9000 ש"ח על מקרר. אז עוד 2000. ותחשוב שמדובר בקנייה לטווח מאוד ארוך. מקרר אנחנו לא מחליפים כל שנתיים. גם לא כל 7.

ואם זה מעיק לך, אז תעשה עבודה פסיכולוגית פשוטה. תגיד לעצמך "יאללה בקטנה, אז הלך שכר של קצת פחות משבועיים עבודה".

תן לי לנחש, אתה רווק, ללא אישה וילדים, ללא דירה/בית משלך, משכנתא ?

יש אנשים שגם 100ש"ח זה קריטי כדי למנוע הכרזת פשיטת רגל (או לשמור על מאזן חיובי בבנק/לעמוד בתקציב לא פחות חשוב)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי אחד שקונה מקררים ב9.000 ש"ח...

LOL!!! :lol: (אני מקווה שזה טעות של הנקודה במקום פסיק, אחרת זה מאוד מבדר ללכת ולקנות מקרר במחיר של טילון)

ולמען הת'רד, תעשה חושבין אם אתה מרוצה מהמקרר ואם יש לך את אותם 2K להוציא או לא. אם לא, אזיי תחליף למקרר אותו רכשת.

אני חייב לציין ש-ADIZ, "עלה" פה על משהו שאני לא אהסס לחשוב כבלתי אפשרי עם החנויות בארץ... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאת טמבל שחתמת למובילים על מסמך שקיבלת את הסחורה שהזמנת :facepalm:

אם הם הלכו ו"זרקו לך בכח" מקרר בבית, תבטל את ההזמנה בחנות הזאת לאלתר ואל תתעסק איתם יותר.

אישית, הייתי דורש פיצוי על אובדן שעות עבודה של החלפת המקרר הנוספת או הורדה במחיר העסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...