זה היה חייב לקרות מתישהו: GSMARENA- אייפון 4 VS גלאקסי S - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה היה חייב לקרות מתישהו: GSMARENA- אייפון 4 VS גלאקסי S

nineball

Recommended Posts

שוב, מסכים. אבל אני גם חושב שהמשתמש הממוצע (שוב, כמוני) בסה"כ רוצה כדי לצלם אותו ואת החברים באיזה טיול, את המשפחה באיזה רגע נחמד, את הילדים בבית ועוד כל מיני דברים, וכשיש לך את המצלמה בכיס (כחלק מהפלאפון) זה נהדר, על אחת כמה וכמה שאתה יכול ישירות לשלוח את התמונה ב-BT לאנשים אחרים, או אפילו במייל. ברור שבאירועים מיוחדים כאלו ואחרים זה לא מספיק - אבל כמה כבר כאלו יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא חושב שבן אדם ילך לצלם באיזה אירוע עם הסלולרי שלו

זה טוב כפתרון מהיר אם אין לך מכשיר אחר, אבל תמונות איכותיות במיוחד כשמדובר על מרחקים... רק יעודי

צילום זה עוד יותר קריטי

יש לי פיקסון12, אני אוהב לצלם ובוודאי שבאירועים אני מצלם איתו.

הפלאפון הזה הוא לכל דבר ומצלם באיכות שלא נופלת משום מצלמת כיס ביום ובלילה.

---

הרזולוציה בוידאו היא D1(720x480)@30fps ויחסית לפלאפון האיכות די טובה.

בגלקסיS יש רזולוציה של 720P, מעניין אותי לדעת איך איכות הוידאו ביחס לפיקסון לכן ביקשתי דוגמית.

הייתי מעדיף לערוך השוואה כאשר המכשירים זה לצד זה ואז להסריט לוקיישן זהה, אך כרגע המכשיר לא בהישג ידי.

---

ממה שהבנתי לגלקסיS יש כמו בסמסונג ג'ט, אומניה 2 וכו...(פרט לצילום HD), אני מאמין שהוא יכול לשמש כמצלמה איכותית באור יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להשוות את זה למצלמות ייעודיות ( :screwy: ) תנסה להשוות את זה לאיכות של סלולאריים אחרים.

הסאונד בוידאו לעומת מכשירים אחרים (מנסיון עם 5800, ומיילסטון) מצוין.

הדברים האלו מעולם לא נועדו להקליט הופעות, בטח שזה לא יעשה את זה כמו שצריך.

מה זה נועדו, יש שנועדה להקליט הופעות?

לא בקשתי פה יותר מדי, סה"כ שהמיקרופון יעשה באלאנס כמו שצריך. במקום זה שהווליום קצת חורג צפונה, כל הוידאו רק חרחור אחד גדול.

לא יודע איך זה במיילסטון, או בנקסוס, לא בדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד לך את זה ככה:

אתה מצפה ממיקרופון בקוטר כמה מ"מ עם מסנן רעשים בסיסי ביותר, שנועד לקלוט סאונד של בן אדם או קצת יותר מזה ממרחק של 1-3 מטר גג (מצב ספיקר) לקלוט סאונד של הופעה עם כמה אלפי אנשים מסביבך וסאונד שמופצץ בווליום גבוה ממספר רמקולים?

באמת ציפית למשהו חוץ מחרחור?

לא התכוונתי למצלמות ש "נועדו" להקליט הופעות-

אני אומר שבמצלמת ייעודית יש לך מסנן רעשים, מיקרופון עם קוטר גדול בהרבה שמסוגל להתמודד עם ווליום גבוה בהרבה (ובחלק מהמצלמות 2 מיקרופונים או סינון רעשים אקטיבי)

וזה ההבדל בין ייעודית למצלמת כיס.

*על הדרך, גם מצלמות כיס HD כמו האלו של קריאייטיב ופליפ משהו שבערך בגודל של פלאפון ממוצע סובלות מתופעות דומות בווליום גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתפק באיכות הקלטה כזאת:

(של סאונד)

שלצערי הגאלאקסי כרגע לא יצליח להפיק כי הוא פשוט יכנס לדיסטורשיון מטורף ויעלה בלהבות (בגלל שהמיקרופון שלו נורא נורא רגיש ואין אפשרות לשליטה ואיזון ידניי או תוכנתי שלו על הקלטת וידאו). זה לא קשור לסינון רעשים, אני לא מדבר איתך על איכות ההקלטה, אני מדבר איתך על עוצמת ההקלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך להכיר את המכשיר בשביל לדעת שאף מכשיר סלולרי עם אופטיקה ב-1.90 (וזו אופטיקה זולה ובסיסית לחלוטין איך שלא תסובב את זה) לא מסוגל לצלם באיכות כמו עם אופטיקה איכותית ומעבדי תמונה ייעודיים. של מכשיר סלולרי מתאימה לאנשים רבים ועונה על הדרישות שלהם אבל בוא נשאר עם הרגליים על הקרקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין על מה אתה מדבר, פירסמתי כאן בפורום מספיק תמונות מהמכשיר.

חלק מהתמונות של האופטיקה ב-1.90 השווה למצלמת Canon 350D ואת התוצאה תקרא בעצמך.

http://www.gsmarena.com/samsung_m8910_pixon12-review-371p6.php

GSMARENA כתבו: "We were also surprised to see that a 12 megapixel cameraphone can reach the detail resolved by a true DSLR"

---

תקרא קצת ביקורות לפני שאתה כותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתפק באיכות הקלטה כזאת:

(של סאונד)

שלצערי הגאלאקסי כרגע לא יצליח להפיק כי הוא פשוט יכנס לדיסטורשיון מטורף ויעלה בלהבות (בגלל שהמיקרופון שלו נורא נורא רגיש ואין אפשרות לשליטה ואיזון ידניי או תוכנתי שלו על הקלטת וידאו). זה לא קשור לסינון רעשים, אני לא מדבר איתך על איכות ההקלטה, אני מדבר איתך על עוצמת ההקלטה.

השאלה שלי היא אם הוא מתנהג באופן דומה גם בביצוע שיחות. כלומר, אם אני נמצא ברחוב סואן, או הודפות אותי רוחות של 60-70 קמ"ש, יש מצב שבכלל יישמעו אותי?... ההגיון שלי (עם ההתעוררות) אומר לי שהמקרופון מתפקד באופן דומה גם בשיחות וגם בהקלטות, לא?... אז אם הוא over-sensitive, ככל הנראה שסינון הרעשים שלו בקנטים ואין הרבה מה לעשות עם זה (וזה קצת מצער למען האמת), מלבד להשתמש ב Jawbone שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין על מה אתה מדבר, פירסמתי כאן בפורום מספיק תמונות מהמכשיר.

חלק מהתמונות של האופטיקה ב-1.90 השווה למצלמת Canon 350D ואת התוצאה תקרא בעצמך.

http://www.gsmarena.com/samsung_m8910_pixon12-review-371p6.php

GSMARENA כתבו: "We were also surprised to see that a 12 megapixel cameraphone can reach the detail resolved by a true DSLR"

---

תקרא קצת ביקורות לפני שאתה כותב.

מסתבר שגם הם לא מבינים יותר מידי. בטח שמו על Auto וסחטו את הכפתור. אפילו בתמונות החובבניות שלהם (צילמו בניין... וואו) רואים יתרונות משמעותיים ל-D350. הצבעים יותר טבעיים, רואים הפרדה בין עננים (ב-Pixon השמיים נראים כמו גוש אפור), פחות רעש וזה לפני שהם בכלל התעסקו עם מאות אפשרויות שיש למצלמה יעודית איכותית עם אופטיקה מקצועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא אם הוא מתנהג באופן דומה גם בביצוע שיחות. כלומר, אם אני נמצא ברחוב סואן, או הודפות אותי רוחות של 60-70 קמ"ש, יש מצב שבכלל יישמעו אותי?... ההגיון שלי (עם ההתעוררות) אומר לי שהמקרופון מתפקד באופן דומה גם בשיחות וגם בהקלטות, לא?... אז אם הוא over-sensitive, ככל הנראה שסינון הרעשים שלו בקנטים ואין הרבה מה לעשות עם זה (וזה קצת מצער למען האמת), מלבד להשתמש ב Jawbone שלי.

דבר ראשון, רוחות של 60-70 קמ"ש זה דבר נדיר עד מאוד בארץ שלנו, אז אין לך הרבה מה לדאוג.

דבר שני, שהמצלמה פועלת, המיקרופון נמצא על מצב ספיקר, בשביל לקלוט גם מכמה מטרים.

דבר שלישי, רחוב סואן, רוח, או מה שלא יהיה- זה לא מגיע ל SPL של רמקולים בהופעה. רחוק מזה.

עד עכשיו, גם ברכבת ובחוץ ברוח, שמעתי ונשמעתי כמו שצריך. אחת הנקודות החזקות בגלאקסי S, הוא שבניגוד להרבה אחרים, הוא גם טלפון טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...