מערכת קצת ישנה אך עדיין חזקה לדעתי, רק שדרוג של כ.מסך - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קצת ישנה אך עדיין חזקה לדעתי, רק שדרוג של כ.מסך

shiftysnip

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברזולוציה שלו ההבדל 15%, כמו ההבדל במחיר, ברזולוציות גבוהות יותר ההבדל עוד גודל לכיוון ה 20~% אבל בוא לא נהיה קטנוניים :)

* סליחה, ההבדל 15% ב 1920. ו 20~% ב 2560.

אבל הבדל של 20% ברזולוציה האחרונה במשחקים של היום יכולים להתקבל ב 1680 במשחקים של מחר ( כמובן שזאת השערה )

אני הולך לישון מחר עבודה ! לך לישון גם סינדי נריב במסנגר מחר או משהו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם, :) אחרי עיון בפורומים בין לאומיים לגבי 5850 נגד 460, הבנתי שישנה תופעה נוספת.

אומרים שם שרוב כרטיסי 5850 שבאים היום הם ממש שונים מ-PCB רפרנס של ATI וזה מגביל משמעותית OC בכרטיסים האלו.

מה המצב אצלנו ? העם מישהו בפועל ביצע OC לדגמים של האחרונים הזולים יותר והעם הוא היה מוצלח ?

כי להשוות אפשרויות OC לפי ביקורות באתרים בין לאומיים לא כל כך נכון בגלל שהם בצעו OC בדגמים רפרנס לרוב שהיו "איכותיים" יותר איך נומר את זה...

מה שקורה בדגמים של היום יש דיווחים שחברות מגבילות OC בגלל הגבלה על שינויי מתחים בכרטיסים שלהם.

העם זה רלונתי גם בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה אומר שאני עם 5850 לא יוכל להגיע ל OC של 20-30% ? ו460 GOLDEN SAMPLE של GAINWARD אני כן יכול להגיע ל OC כזה בנתיים בכרטיסים של היום ?

תת שורה שה 460 OC יהיה שווה ערך ל 5850 STOCK אשר אני לא יכול לעושת לו OC נורמלי, אז הניצחון פה של 460 אני מבין נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם, :) אחרי עיון בפורומים בין לאומיים לגבי 5850 נגד 460, הבנתי שישנה תופעה נוספת.

אומרים שם שרוב כרטיסי 5850 שבאים היום הם ממש שונים מ-PCB רפרנס של ATI וזה מגביל משמעותית OC בכרטיסים האלו.

מה המצב אצלנו ? העם מישהו בפועל ביצע OC לדגמים של האחרונים הזולים יותר והעם הוא היה מוצלח ?

כי להשוות אפשרויות OC לפי ביקורות באתרים בין לאומיים לא כל כך נכון בגלל שהם בצעו OC בדגמים רפרנס לרוב שהיו "איכותיים" יותר איך נומר את זה...

מה שקורה בדגמים של היום יש דיווחים שחברות מגבילות OC בגלל הגבלה על שינויי מתחים בכרטיסים שלהם.

העם זה רלונתי גם בארץ ?

אם אני לא טועה היחידים ששינו את הקירור מהרפרנס ( באופן כולל ) הם ספייר, נכון שלא ניתן לתת תוספות מתח עלידי תוכנה, ( ניתן עם מוד עפרון מסובך יותר )

אבל יש יתרונות רבים ליוניק של ספייר,

קריר יותר מהרפרנס

אוברקלוק טוב משמעותית במתח סטוק תודות ל PCB המתקדם, הגרסה נזאת מגרדת את ה 930MHZ לליבה במתח סטוק בזמן שהרגיל מגרד 850~MHZ עדיין הבדל של כ 30% בתדר, הרפרנס צריך מתח גבוהה משמעותית בתדר הזה וזה כמובן גורם לעוד חום + צריכת חשמל גבוהה

* והם לא זולים יותר מהרפרנס, הכרטיסים שהוזלו במעבר לקירור אחר הם ה HD5770.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...