אני חושד שאייבורי מנסים לעבוד על אבא שלי - מחפש דעת מומחה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושד שאייבורי מנסים לעבוד על אבא שלי - מחפש דעת מומחה

yonatanph

Recommended Posts

כבר ראיתי מחשב שבו הייתה בעיה בתושבת של המעבד וכתוצאה מזה לא עבדו ערוצי ה-PCI בכלל.

כרטיס הקול המובנה לא עבד וגם כרטיס חיצוני לא עזר. ואז היה צורך להחליף לוח.

אני לא מנסה להגן על אייבורי, אבל יש סיכוי קלוש שהם צודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Gimel במקרים כאלו יש לוחות אם זולים בהרבה

עם היו רוצים כסף על ההרכבה מקובל בהחלט -פותח הדיון לא אמר כמה הם לוקחים על ההרכבה וכמה על הלוח

אבל במקרה שזה 500 שקל רק על הלוח ניראה מוגזם ביותר

ובפועל הבעיה שלו לא נפתרה -ככה שזה טימטום -לשלם שהבעיה לא נפתרה ?-ועוד לדחוף לו ארד דיסק אחרי הכל ?

מה הצעד הבא ? -יהיה לך בעיה בצורב אז יחליפו לך מחשב שלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום יש התקני האודיו ותקשורת וזה פתרון גם זול בפני עצמו...

בנוסף יש לוינדוס (במקרה ויש דיסק התקנה) אפשרות של שיחזור קבצי הפעלה והוא משאיר את שאר הירקות כמו שהם.

מכל הסיפור הפשוט הזה כבר מצתבר נזק כספי של בערך 900 ש"ח + HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מצחיק זה מרגיז, תופסים בן אדם שרואים שהוא לא מתמצה במחשבים ופשוט מרמים אותו.

להשקיעה 500 שקל במחשב ישן זה כמו להשקיע בסוס מת. לך תדע אם בעוד חודש לא ילך לו ספק כח או כרטיס או מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה אפשרי, כן בהחלט אפשרי ואפילו סביר שלוח אם שנקנה ב-Ivory (לא מצויין כי נקנה שם אבל אני מניח כך) התקלקל וכעת מספר רכיבים על הלוח אינם תקינים.

האם זה סביר להחליף למחשב בן 3 שנים במקום להוציא 25 שקל על כרטיס רשת ו-50 על כרטיס קול?

כל עוד יש בלוח 2 חריצי הרחבה להכנסת הכרטיסים (בהנחה שהוא בכלל רוצה רשת), אין שום סיבה להחליף לוח בעלות של 500 שקל ועוד לטעון כי הלקוח צריך להתקין מערכת הפעלה מחדש בעצמו.

מניסיון קודם שלי עמם, אנשי המכירות אינם מבינים במחשבים, האתר של החברה מכיל טעויות בנוגע למוצרים והם מסרבים להחזיר כסף על מוצר שהוזמן מהאתר ולמעשה שונה מהמוצר האמיתי במלאי.

בפעם הבאה כדאי להתייעץ לפני ביצוע התיקון...

כשיש מספר רכיבים תקולים בלוח בן יותר מ-3 שנים הדבר מעיד על כשל כללי

(כמו קבלים דולפים\בעייה עם תושבות של זיכרונות או של המעבד).

לא סתם האחריות של היצרן ניקבעה לשלוש שנים....

בהתחשב בעובדה שהלוח לא נקנה אצלם וממילא הוא אינו באחריות,

אני דווקא סבור ש- 500 שקל עבור נורמאלי מתוצרת אסוס\גיגהבייט כולל עלות עבודה זה סכום סביר.

מניסיון של שנים רבות אני יכול להעיד שמרבית סניפי אייבורי הם בסדר (מלבד בודדים שבהם מנהל הסניף דפוק),

לעומת זאת כל סניפי KSP הם על הפנים וזאת מפני שהמדיניות הרשמית של בעלי הרשת דוגלת

בזיון הלקוחות עד העצם.

לגבי הביקורת שלך על אנשי המכירות,טעויות בפרסום של מוצרים באתר והקושי בהחזר פריטים,

היא אכן נכונה ,אבל היא תקפה לגבי כל החנויות בארץ (מלבד בודדות,אולם המחירים בהם יקרים משמעותית).

ככלל עדיף להזמין בטלפון\באתר מפני שאז נהנים מהגנה של התקנות "לקנייה מרחוק" ולא תלויים במדיניות ההחזרה

השרירותית של החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעברית תקנית מה שאבא שלך עובר נקרא עוקץ.

:(

זה יומרני לקבוע שהיה עוקץ מבלי לדעת את כל העובדות.

בהנחה שהלוח אכן היה תקול אז בהתחשב בעובדה שלוח אם ממוצע

מדור קודם עולה 300 ועבודת טכנאי עוד 100-200 שקל,

לטעמי לא מדובר ברמאות לשמה, שהרי לא המחשב ולא לוח האם לא נרכשו אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 לצורך הדיון נגיד שהלוח אם היה תקול במידה שהיו חיבים להחליף אותו ונגיד לצורך הדיון שה500 שקל כולל גם את ההרכבה

אתה חושב שזה הגיוני שאדם מגיע לתקן בעיה מסוימת -לא פותרים לו את הבעיה ומחיבים אותו ב500 שקל ?

אתה חושב שאחרי זה לדחוף לו ארד דיסק זה הגיוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יומרני לקבוע שהיה עוקץ מבלי לדעת את כל העובדות.

בהנחה שהלוח אכן היה תקול אז בהתחשב בעובדה שלוח אם ממוצע

מדור קודם עולה 300 ועבודת טכנאי עוד 100-200 שקל,

לטעמי לא מדובר ברמאות לשמה, שהרי לא המחשב ולא לוח האם לא נרכשו אצלם.

אל תזיין תשכל בתושבת של שלוש שנים קודם לא עובר את ה200 שקל ועבודה של טכנאי שפותח כמה ברגים ומחליף בארבע דקות בכלל אבל בכלל לא עולה על 20 שקל (200 שקל עאלק) בקיצור אתה מושתל מעפאן של אייבורי ואין לך שמץ של מושג קלוש בחומרה או תוכנה אז בקיצור לך תסבן מישהו אחר ימלוכלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SeeYouInHell בעסק אתה יכול לקבוע סכום מינימום מסוים לתיקון של בעל מקצוע

גם לדברים שלוקחים כמה דקות -אתה צריך לזכור שיש טונות של הוצאות לעסק וצריך להתפרנס ממשהו

אני יכול להגיד לך ככה -בעסק שאני עובד בו תיקון קטן שלוקח כמה דקות ללקוח לא קבוע עולה 150 שקל

תיקון מהסוג הזה היה חינם ללקוח שלוקח להחזקת גינה שמתחילה ב250 שקל -אתה חושב שאנחנו גנבים נכון ?

תיראה את ההוצאות תבין את העסק ותראה שבכלל לא -זה כבר ענין של יוקר המחיה בישראל שמתגלגל לכולם

עכשיו אני לא מגן על איבורי -כמו שאמרתי ניראה לי מוזר שבן אדם מגיע לתיקון שלכאורה קל

דוחפים לו תיקון ב500 ועוד כסף על ארד דיסק ועדין לא פתרו את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד את זה בכלל חח עלויות של עסק על מה אתה מבלבל בשכל איזה עלויות ואיזה בטיח בוא נגיד שלוקחים על ליבנות מפרט שלם הכל כולל הכל בממוצע 75 שקל אז בשביל להחליף אתה אומר 150? איזה שטויות יוצאות לך מהפה מה הקשר בין החזקת עסק לבין עלויות של תיקונים מי ישמע הם מחליפים לו רכיבים עם סיכון של הריסת רכוש בשווי של כמה אלפי שקלים כולה מכניסים ומוצאים כמה חוטים משקעים עצם זה שהתחלת לבלבל בשכל על יוקר המחיה בישראל ועל הוצאות העסק עושה אותך גרוע בידיוק כמו אייבורי חמדנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חנות או טכנאי שיסכימו להחליף לך בפחות מ100-150 ש"ח.

ובמקום פותח השרשור הייתי מבקש מאייבורי את הלוח הישן ובודק בעצמי האם יש בעיית חומרה, אם אכן יש אז התיקון לגיטימי לחלוטין. אם לא אז מדובר בעוקץ והייתי תובע את כספי חזרה ומחזיר להם את הלוח הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד את זה בכלל חח עלויות של עסק על מה אתה מבלבל בשכל איזה עלויות ואיזה בטיח בוא נגיד שלוקחים על ליבנות מפרט שלם הכל כולל הכל בממוצע 75 שקל אז בשביל להחליף אתה אומר 150? איזה שטויות יוצאות לך מהפה מה הקשר בין החזקת עסק לבין עלויות של תיקונים מי ישמע הם מחליפים לו רכיבים עם סיכון של הריסת רכוש בשווי של כמה אלפי שקלים כולה מכניסים ומוצאים כמה חוטים משקעים עצם זה שהתחלת לבלבל בשכל על יוקר המחיה בישראל ועל הוצאות העסק עושה אותך גרוע בידיוק כמו אייבורי חמדנים!

כניראה שאף פעם לא הייתה עצמי

חבוב אתה יודע כמה עולה שכירות לחנות כזאת ? כמה ארנונה ? כמה מיסים אחרים ? פרסום ? ועוד אלפי הוצאות ?

שב בלול תוכל שבלול

עסק כזה צריך להרוויח סכום מסוים בזמן נתון

והרכבת מפרט שלם ב75 שקל -אני מעריך שזה מפרט שניקנה באותה חנות והם מרוויחים גם על הרכיבים

כמו שאמרתי אני לא מגן אליהם מבחינת הטיפול בלקוח שתואר פה

אבל אני לתיקון לא הייתי לוקח בעל מקצוע בישראל שמבקש רק 20 שקל -גם עם זה כמה דקות

אתה חי בסרט עם אתה חושב שזה המחירים היום ואחד כזה יסווג על ידי כאולי לא מקצועי בעליל או אחד שירצה לתחמן אותי חזק ורוצה פתח כניסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...