האם GA-965P-S3 יעבוד עם מעבד E8400? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם GA-965P-S3 יעבוד עם מעבד E8400?

sabosal

Recommended Posts

לפי האתר של GB הלוח תומך במעבדים 1333MHZ, לא רואה סיבה שלא יעבוד אבל לא יכול לתת לך את המילה שלי על זה...

אני ראיתי באתר שלהם:

Supports 1066/800/533MHz FSB

אמור לתמוך החל מגרסת BIOS F13 לפי הנתונים הרשמיים של GB ולכן אני מניח שלא תהיה בעיה מיוחדת.

לפי מה שאני ראיתי, הביוס רשומים כאותיות (לא ראיתי מספרים...) רשום שהוא נתמך בגירסא FFd אבל גם רשום by overclocking

ואם אין לי את הגירסא הכי חדשה של הביוס מותקן? איך הוא יתמוך בו?

הקישור ללוח אם:

http://www.gigabyte.us/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=2457&ver=#anchor_os

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס, פדיחה... הלוח הוא כמו בכותרת. עשיתי טעות עם הקישור..

בכל מקרה, אני כנראה יורד מה-e8400.. הוא יקר לי.

איזה מעבד תקציבי הכי מומלץ ללוח כזה?

חשבתי על e6500..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משדרג מעבד קיים (אם כן מהו) או קונה מערכת חדשה?

אם משדרג, למה אתה משדרג?

ובאופן כללי, מה השימושים שלך במחשב (כמה שיותר פרטים יותר טוב, אם משחקים אז באיזו רזולוציה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי:

intel D 920

gigabyte 8I945P-G

3GB DDRII 667MHZ

Nvidia 9800GT

אני משתמש מדי פעם במחשב לעריכת (לעיתים רחוקות אמנם, אבל גם בזה), לצפייה בסרטי HD וגלישה באינטרנט.

קיבלתי מחבר את הלוח אם ga-965p-s3 ואני מתלבט איזה מעבד יתאים לי.

הכוונה העיקרית שלי היא לחסוך כמה שיותר כסף על השידרוג, ושיחזיק אותי עוד טיפה, עד שלא תהיה ברירה אלא לשדרג את כל המחשב.

חשבתי על סביב 400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך ה- E6300 יהיה בחירה לא רעה בכלל במסגרת האילוצים התקציביים והחומרתיים. תוכל בעזרת OC אפילו דחוף אותו עוד קצת, אם כי לשימושים שלך אין בזה ממש צורך. לצרכים שלך הוא לא יהווה שיפור משמעותי עבור המערכת הקיימת שלך, בטח שלא בעריכת ווידיאו ולכן אולי שווה לחסוך את הכסף ולנצל אותו לרכישת המערכת הבאה בבוא היום.

אבל אם תחליט לקנות מעבד ללוח החדש, הוא בהחלט האפשרות המשתלמת ביותר (אלא אם כן תשיג את דגם ה-E5200 לדוגמה שבעזרת OC קליל יניב לך ביצועים זהים).

עריכה: כל זה נכון אגב גם למעבד הקיים שלך. תוכל לנסות לבצע OC כדי לסחוט ממנו תדר גבוה יותר אם אתה חושב שיש בזה צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלי כרגע לא מצליח להריץ HD בשום צורה, ואני מסתמך על הכרטיס מסך בשביל זה.

הבעיה שיש רק תוכנה אחת שמתמודדת עם זה בצורה טובה, והיא splash.

אני לא רוצה להיות כבול לתוכנה אחת.

האם המעבד e6300 יצליח להתמודד עם HD בצורה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוזר מה שאתה אומר בקשר להרצת תכני HD.

המעבד אמור להתמודד איתם בכבוד (אבל מאוד תלוי איך מקודד הקובץ).

אני חושב שקודם כדאי לענות על הסוגיה הזאת. תנסה לבדוק עם MPC-HC שגם היא תומכת בהאצת חומרה (וגם כבר תומכת).

אני באמת לא חושב שבשביל זה שווה להשקיע כסף במעבד חדש שגם הוא יתכן לא יתמודד עם הקידוד הספציפי הזה בצורה טובה יותר משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בצורה בה קודד התוכן. אני הצלחתי להריץ תוכן 1080p ללא בעיה על +Athlon 64 3200 שהוא מעבד חלש משלך, אבל זה תוכן שמקודד שונה מהתוכן שניתן למצוא ברשת.

לכן, בתיאוריה המעבד שלך אמור להריץ תכנים כאלה בלי בעיה, השאלה היא שוב, איך הם מקודדים.

אם לפענוח הקידוד יש דרישות מיוחדות צריך לברר מה הן. אני לא בטוח ששדרוג ל-E6300 הוא מה שיעשה את השינוי במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לענות לך על זה. בשביל זה צריך לדעת איך מקודד התכון הבעייתי אצלך ואז לבדוק מה דרישות החומרה שלו.

תנסה להוריד תוכן 1080p או 720p מהרשת (טריילרים של או כל תוכן חופשי דומה), נסה ממספר מקורות ובמספר פורמטים ותבדוק אם חלק כן מנוגן כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...