Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 84 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

בצער רב וביגון קודר אני מודיע על פרישה מהמשחק.

הוצבתי בליגת פלאט ואני לא רוצה לרדת ליגה :silly:

חח אני מכיר עוד מישהו כזה :)

אבל תכל'ס אם הוצבת בפלאט רוב הסיכויים שאתה מספיק טוב בשביל פלאט. בשביל לרדת אתה צריך לא להצליח להבין דברים מאד בסיסיים במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממליץ למי שלא ראה לראות את spanishiwa vs tlo אצל האסקי

מזמן לא נהניתי כ"כ מ ZvT , הספניש הזה הוא ה Macro zerg הכי מוכשר שראיתי מאז Idra.

7 משחקים, הכנסתי לפלייליסט מסודר לנוחותכם:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=C56E541BAFE0A077

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מאז IDRA ?

אם הם נפגשים בסדרת משחקים לפי דעתי Spanishiwa לוקח את IDRA ואת האמת אני לא רואה כרגע בכלל הפסדים שלו, הוא פשוט בעלייה מטורפת עכשיו, בהתחלה חשבתי שהוא עובד על שיטה מסויימת של להתרחב אחרי מתקפות יריב ובדחיפה הכי גדולה של היריב להפתיע עם ניידוס מאחורה, אבל הוא לא תמיד עושה את זה, הוא ממש טוב ובכלל לא שבלוני.

קראנצ'ר גם שחקן עולה מעולה ומיוחד שכדאי לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שלא ראיתי שחקן Zerg מוכשר כ"כ (פעם ראשונה שאני שומע עליו) מאז שנתקלתי לראשונה ב Idra

אגב:

http://www.reddit.com/r/starcraft/comments/h1rkd/idra_credits_spanishiwa_for_his_strategy_in_one

וגם לדעתי הוא לוקח אותו ראש בראש (את Idra כלומר) הוא מרענן עכשיו עם zerg כמו ש TLO היה בתחילת עידן SC2 עם terran ובאופן כללי.

רק שהמשחק שלו לא מבוסס רק על "רענון" אלא גם על נסיון וידע של מה צריך לעשות במשחק, לא רק מגוון אלא גם עושה את זה מצויין.

מהמעט שיצא לי לראות את קראנצ'ר אגב, דווקא שמתי לב שהוא שבלוני לגמרי, רק 4גייטים כל הזמן, ולא זוכר מול מי הוא הפסיד 4:0 לא מזמן (אאל"ט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה ממש באיחור ל-NAVK 2 ו-Kidney_stonE

אל תסחפו, Spanishiwa לא ממש המציא משהו חדש כאן, מה שכולם מכנים "the spanishiwa build" כי הסגנון הזה הוא דיי פשוט בבסיס שלו אבל מכאן הוא קיבל את כל ההייפ והפרסום. אני לא אקח ממנו קרדיט כי היישום שלו והוא באופן כללי ממש טובים, אין שום ספק. אבל IdrA? נו באמת.. ZVZ זה הצד הכי חזק שלו, יש לו יחס win-lose כמעט מגוחך ב-Match-up הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שזה מצריך קניה של כרטיסים לכל העונה הזו... חבל שאי אפשר (?) לקנות כרטיס ל match ספציפי...

בכל מקרה אם במקרה למישהו יש בכל זאת קישור ל VODS חינמיים (לא משנה מי מקריין) של המשחקים האלה (במיוחד למס' 5) אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שכבר קניתי מנוי ל GOM (אמרתי לעצמי כולה מחיר של מנה פלאפל...) אבל תודה בכל מקרה!

אני עכשיו מחכה שכל 5 המשחקים ייטענו (5 טאבים בפיירפוקס, כבר חצי שעה וכל 5 המשחקים נטענו עד לחצי פלוס מינוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שכבר קניתי מנוי ל GOM (אמרתי לעצמי כולה מחיר של מנה פלאפל...) אבל תודה בכל מקרה!

אני עכשיו מחכה שכל 5 המשחקים ייטענו (5 טאבים בפיירפוקס, כבר חצי שעה וכל 5 המשחקים נטענו עד לחצי פלוס מינוס)

ודווקא אנשים אמרו שהמהירות השתפרה פלאים... כנראה שעדיין אין על מה לשלם להם :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...