Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 82 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלאג בין קוריאה לארה"ב קצת יותר גדול מאשר בין אירופה לארה"ב.

אף אחד לא הפסיד או ניצח בגלל לאג והלאג משחק תפקיד הרבה יותר קטן ממה שאנשים עושים.

בכלל, נראה כי היחידים שמזכירים את העניין הזה הם מי שלא "בעניינים" של הדבר.

זה לא אני אמרתי זה ג'ינרו והאק אמרו. גםMC אמר דברים דומים בטוויטר שלו.

אף אחד לא ממש מתלונן על זה כולל החברה עכשיו בGSL כשנשאלו על התוצאות בTSL.

לאג=תירוץ. לא סיבה. :silly:

אני לא מנסה להמעיט בערכם של הקוריאנים או להאדיר את הזרים.

רק להביע קצת תדהמה כמו שכולם עושים בימים האחרונים (כולל ה FXOpen Invitational האחרון)

עריכה:

(ספוילר GSL:WTL)

אחרי משחק די צמוד morrow מפסיד ל anypro

Sen משווה מול anypro ו MKP עולה לשחק נגדו

Sen מוחץ את MKP וישחק נגד SanZenith

SanZenith מנצח אחרי משחק קשה וישחק נגד TT1

TT1 מנצח את San במשחק משוגע וישחק נגד NaDa

TT1 בנצחון משכנע מול NaDa וסוגר את היום הראשון

נבחרת העולם 4 נבחרת קוריאה 2

*גם היום היה לאג? :P

GSL:WCS Brackets

24576318.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(רק מוודא - לא כתבתי את זה בעוינות או משהו, רק רציתי להבין אם אתה יודע או לא :P)

צ'יז בסטארקראפט זה טקטיקות זולות שאם לא שמים לב אליהן הן מאוד טובות (לדוגמא כשהיריב שלך פרוטוס והוא בונה אצלך בבסיס Cannons),

אבל אם שמים לב אליהן לרוב די קל להתמודד עם זה ואז המשחק הוא רוב הסיכויים שלך.

אני בחרתי בשם Cheese ב-SC בלי לדעת מה זה אומר שם בכלל, אז גם אני השכלתי בהתחלה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוקלאו..

אף אחד לא יכול לדעת עד כמה הלאגים השפיעו ואם בכלל, אני אמרתי את זה כי זו דעתי וכי יש קרקע לתמוך בזה. לאג יכול להיות מזערי ולא מורגש ולעומת זאת יכול לעשות את כל ההבדל בגלל שהכל קורה בדיליי ובמשחק Real Time Strategy זה חשוב מאוד, קח למשל כדוגמא marine splitting מול קבוצה של banelings. בעיקרון כל סוג של micro מחוסל כשיש לאגים ולדעתי הלאגים הם הגורם העיקרי למה שהיה ב-TSL ובטורנירים אחרים לאחרונה שעירבו קוריאנים בשרתי EU או NA. ראיתי לאחרונה סרטון ב-Reddit שמדגים את הלאגים שהיו לקוריאנים אז אתה מוזמן להעיף מבט כי זו דוגמא טובה (אם כי לא מיושמת במשחק).

גם היום היה לאג?

זה לא אומר שום דבר. אם ניצחת אותי פעם אחת בגלל לאג ובפעם השנייה ניצחת כשלא היה לי לאג, זה אומר ששיקרתי ולא היה לי לאג בפעם הראשונה? לא. המאורעות לא קשורים אחד לשני וכל מקרה לגופו. ואם אתה מתעקש אז על אותו משקל אני יכול לומר "You were saying?" כי בסופו של עניין הקוריאנים ניצחו (day 2).

נ.ב. תירוץ = סיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?

הבאטל נט עשה לי עכשיו קטע ממש מסריח!

אני נכנס לתומי למשחק, הייתי בליגה של ברונז מקום שני בדיוויזיה עם בערך 2400 נקודות

ורשום יש עונה חדשה, בוא תשחק משחק אחד ונמקם אותך בליגה מחדש.

אז חשבתי לי - אחלה, באמת הגיע הזמן שיקדמו אותי בליגה אחרי איזה חודשיים שאני מקום 2.

אז שיחקתי נגד איזה מישהו אני הייתי P כהרגלי והוא T קרעתי לו את הצורה. אני כולי שמח וזה, עד שראיתי את זה:

- מחקו לי את כל הנקודות!

- איפסו לי את הבונוס פול לאיזה 30 (היה לפחות 800)

- ושמו אותי בדיוויזיה חדשה של ברונז במקום 7!!!! זאת הייתה פאקינג השקעה של חודשים להגיע למקום 2!

העפתי מבט בסטאטוס של ההוא שהפסיד לי, אני רואה אותו בכלל בסילבר במקום 20 ומשהו!

באמת, WTF??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עונה חדשה= לכולם איפסו את הנקודות

ובאמת שלא אמור לקחת חודשיים להגיע למקום שני בברונז

אין שום סיבה להיות בברונז אם יודעים את הבסיס של המשחק

אם אתה יותר טוב אין סיבה שלא תעלה אחרי כמה משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקום ב-division גם ככה כמעט לא אומר כלום חוץ מכמה אתה משחק יותר מאלה שאיתך ב-division... זה די בנוי ככה שמי שמשחק יותר יהיה במקום יותר גבוה. מה שבאמת אומר כמה אתה טוב זה באיזה ליגה אתה וכמה טובים היריבים שאתה מקבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...