Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

קודם כל אפשר לשאול אותם. נדמה לי שאפשר לשנות את זה אבל זה עולה כסף. ואם אתה לא הולך לעשות את הבדיקה הזאת בעצמך(כי אף אחד לא יעשה את זה במקומך) אז אתה בטוח יכול לקנות את גרסאת ארה"ב ולהנות באמת ממציאת שחקנים כל הזמן. הבעיה שהפינג הרבה יותר גבוה לארה"ב, אם זה משנה במשחקי אסטרטגיה, אני מניח שבקרבות המיקרו זה קצת ידפוק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יכול להמליץ לך לקנות את הגירסה האירופית, כי לשחק נגד אנשים מאמריקה זה יהיה בלתי נסבל עם הפינג, ואני גם חושב שגם בעתיד יהיו הרבה אנשים באירופה שכן ישחקו במשחק כי המשחק הזה נמכר באירופה פי 3 מ סטארקראפט הראשון וחוץ מזה תחום הגיימינג באירופה התפתח מאד, אני יכול להמליץ לך גם לא לקנות מהאתר של המשחק עולה שם 60 יורו, יש מקומות שמוכרים ב 53 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם תקלה בבאטל-נט

כמו שהיה ביום שישי גם עכשיו מערכת ההישגים לא עובדת טוב...

פשוט לא יאומן שבמשחק שהשקיעו בו כ"כ הרבה ודחו את הזמן של השחרור שלו לציבור ככ הרבה פעמיים יש תקלות כל יומיים.. :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

53$ זוהי רכישה דיגיטלית או קניית חבילה ושליחות בדואר ?

בעקרון אני מתכוון לקנות את המשחק בעוד חודש / חודש וחצי, יש צפי להורדת מחירים, מישהו יודע ?

ונכון שהפינגים לא משהו, אבל לרוב אני מצליח לשחק במשחק הראשון בלי בעיות בשרתי ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ^_^

אני מבקש בבקשה ביקורת על משחק אחד שלי

http://www.sc2replayed.com/replays/63154-1v1-terran-protoss-kulas-ravine

היריב פה ניסה לעשות לי CHEESE של CANNON RUSH ואחריו ישר ללכת על MASS VOIDRAY, אני חושב שהגבתי כמו שצריך, ובסוף ניצחתי.

מי שיכול לתת טיפים אני ישמח, ולדעתי ה REPLAY הזה מוכיח שמול CHEESE בסך הכל צריך לדעת איך להגיב בהתאם.

(כבר 5 נצחונות ברצף, מקווה כבר לעלות ליגה :cool2: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם תקלה בבאטל-נט

כמו שהיה ביום שישי גם עכשיו מערכת ההישגים לא עובדת טוב...

פשוט לא יאומן שבמשחק שהשקיעו בו כ"כ הרבה ודחו את הזמן של השחרור שלו לציבור ככ הרבה פעמיים יש תקלות כל יומיים.. :pissed: :pissed: :pissed:

אתה מודע לזה שכל צבירת ההישגים מתבצעת כשורה, פשוט לא רואים אותם נכון? זה אומנם מעצבן, אבל ממש לא כזה קריטי. אז אף אחד לא יראה את הפורטרייט, ואת ההישגים לא תראה בזמן אמת (אם אתה מתקעש תוכל לראות אותם באתר).

מה שנראה לא פחות מגוחך זה שנראה כאילו חיכית כ"כ הרבה שנים למשחק ה-Achievements, ו-sc2 זה רק אקסטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החיד שעדיין משחק בקמפיין?אני בשלב 20 וזה כבר ממש מתחיל להיות מתסכל ודי חוזר על עצמו,ממש "מרחו" את הקמפיין אם אתם שואלים אותי.

הקמפיין מרגיש כאילו עשות אותו רק כדי לצאת מידי חובה. "קחו SP ותגידו תודה!" העלילה מתקדמת בקצב של צב, לא מקורית ולא מעניינת. אין אווירה דרמטית שאמורה להיות בתקופה של פלישת Zerg ומלחמת אזרחים נואשת. הדמויות מתנהגות כמו בני נוער במחנה קיץ, לוקחים הכל באיזי ולא ממהרים לשום מקום. החללית בשנת 2500 נראת כמו פאב בשנות ה-80. המשימות קלות עד כדי גיחוך ואם זה לא מספיק גם אומרים לשחקן בדיוק מה לעשות, מתי, איך ואיפה. דווקא המשימות של הפרוטוס הכי מעניינות, אפלות ודרמטיות כאשר המשחק בכלל מספר את הסיפור של טרנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...