Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, כולם גם מסילבר או גולד

אני לא חושב שהיה משחק אחד בנתיים שאני הייתי העדיף בו

מוזר שאתה לא עולה...

קראתי שבליזארד לא מפרסמים את השיטה של הליגות משום מה (ב FAQ באתר הרשמי).

יכול להיות שזה גם קשור לגזע שאתה משחק איתו,

או אולי לנקודות או הפרש הנקודות בניצחונות (ואולי גם בהפסדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שקשה לו (מסיבה כלשהי) להבין את האופן הפשוט שבו עובד הדירוג, אנסה להסביר:

ל-"נצחונות" בפני עצמם אין שום משמעות --- השאלה היא נצחון נגד מי (וכנ"ל לגבי הפסדים). לכן גם ליחס הנצחונות/הפסדים אין משמעות.

אתם יכולים - נניח בתור שחקנים בליגת סילבר או גולד -- לנצח אולי 90% משחקני ליגת ברונזה בלי בעיה --- אבל זה לא מה שיעלה אתכם לפלטינום.

לכן -- הדרך היחידה לעלות ליגה היא לנצח מספיק שחקנים שמדורגים מעליכם וכמו כן לא להפסיד לשחקנים שמדורגים מתחתיכם (לצורך העניין זה לא משנה אם ה-"דירוג" הוא איזה ניקוד פנימי שבליזארד המציאו - או רק ה-"ליגה" שבה הם נמצאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ממה שהבנתי -- המשחק כל הזמן מערבב בין ליגות -- כדי לאפשר לאנשים לרדת/לעלות בהתאם לצורך -- וספציפית -- ככל שמאזן הנצחונות שלכם (אני מניח שמדובר במאזן מול הליגה שבה אתם נמצאים) חורג מ-50%-50% -ככה תקבלו יותר שחקנים מדורגים גבוה ממכם (אם המאזן שלכם מול הליגה שלכם חיובי) או שחקנים מדורגים נמוך יותר (אם המאזן שלכם שלילי).

במילים אחרות, כאשר המשחק "מבחין" שאתם טובים יותר מרוב הליגה שלכם, הוא מתחיל לנסות ולבדוק האם ראוי שתעלו ליגה --- וכדי לעשות זאת הוא מעמיד אתכם מול אנשים מליגה גבוהה יותר (שהם, בתורם, מועמדים בעצמם לירידה - ולכן קיבלו אתכם כיריבים).

בהערת אגב -- אני מרשה לעצמי גם להניח שלפעמים המשחק מצוות שחקנים מליגות שונות כשהוא לא מצליח להתאים בין שחקנים מאותה ליגה (בגלל חוסר זמינות של שחקנים). אני גם מרשה לעצמי להניח שזה מה שקורה כשאתם רואים שכתוב EXTENDING SEARCH ב-QUICK MATCH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שקשה לו (מסיבה כלשהי) להבין את האופן הפשוט שבו עובד הדירוג, אנסה להסביר:

ל-"נצחונות" בפני עצמם אין שום משמעות --- השאלה היא נצחון נגד מי (וכנ"ל לגבי הפסדים). לכן גם ליחס הנצחונות/הפסדים אין משמעות.

אתם יכולים - נניח בתור שחקנים בליגת סילבר או גולד -- לנצח אולי 90% משחקני ליגת ברונזה בלי בעיה --- אבל זה לא מה שיעלה אתכם לפלטינום.

לכן -- הדרך היחידה לעלות ליגה היא לנצח מספיק שחקנים שמדורגים מעליכם וכמו כן לא להפסיד לשחקנים שמדורגים מתחתיכם (לצורך העניין זה לא משנה אם ה-"דירוג" הוא איזה ניקוד פנימי שבליזארד המציאו - או רק ה-"ליגה" שבה הם נמצאים).

מסכים עם רוב מה שרשמת,

פרט לזה שבליזארד כן מנסים שבליגות יהיו מאזנים של 50% (וזה נוצר בגלל המשחקים שנותנים לך לשחק נגד עדיפים ממך ופחות עדיפים).

בדרך כלל מתחילים נגד "עדיף ממש" ואם מפסידים יורדים ל"קצת עדיף" משם ל"קבוצות שוות" וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב- Gold גבוה, ושיחקתי נגד אנשים שהיו מועדפים ממני והם היו ב- Platinum וגם ב- Silver.

אין קשר בין המיקום שלך בליגה לבין מערכת הניקוד ש- משתמשים כדי למצוא לך משחקים. שום קשר בכלל.

הניקוד הסמוי הוא ניקוד שמנסה לתת לך צ'אנס לשחק נגד שחקנים טובים ממך, אבל מתאזן מהר מאד ונותן לך לשחק נגד אנשים שקולים לך.

הניקוד שאתה רואה - זה הליגה שבה אתה נמצא, והמיקום שלך באותה הליגה.

לסיכום - הניקוד שהשחקן רואה תמיד רודף לאחר הנקיוד הסמוי. הניקוד הסמוי מגיב מהר מאד ובצורה קיצונית (3 הפסדים ברצף - הוא צונח, וכולי). הניקוד הגלוי עולה ויורד לאט מאד, ותמיד בעקבות הניקוב הסמוי.

כל האינפורמציה נלקחה מהידע שלי של ממערכת ה- Arena מ- WoW, ש- אמרו שעובדת על אותם העקרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אודות רכישה ?

לפי כמה מהמגיבים הבנתי שאם רוכשים את המשחק באמצעות רכישה דיגיטלית, אתה מקבל גישה לשרתי BATTLE NET של האזור אותו ציינת במהלך הרכישה, ולא תהיה גישה לשרתים אחרים.

למשל אם ציינתי במהלך רכישה "אירופה" אזי אוכל להתחבר לשרתים של אירופה בלבד. זה נכון או לא נכון ? או שיש גישה לכל השרתים כמו בסטרקרפט 1 ?

כי אם כן, זה ממש לא שווה לטווח ארוך.

כיום אני עדיין משחק בסטרקרפט הראשון ובאירופה כמעט ואין משחקים, לעומתו שרת אמריקאי יחסית "חיי" ותמיד אפשר למצוא משחקים בכל שעות היממה.

אז נכון שהיום השרתים באירופה מלאים כי המשחק חדש אבל אם לחשוב כמה שנים קדימה, השרתים באירופה שוב ייתרוקנו משחקנים בדומה למשחק הראשון...

אז אולי שווה לקנות את המשחק לשרתים בארצות הברית אם כן קיימת הגבלה כזאת ?

תודה למגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...