Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

קניתי את המשחק היום ויש לי בעיה.

אחרי ההתקנה, שזה מגיע לשלב העידכונים, זה פשוט נתקע בשלב הזה:

12345z.jpg

ככה זה על 10 אחוז ורושם למטה על הMULTIPLE PROBLEMS ונשאר תקוע...

מישהו יודע מה אני יכול לעשות לגבי זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. Run your SC II and wait for it to get stuck.

2. Open your SC II folder, You will see 4 .tor files in there, download them.

If you do not have a download it from here: utorrent.com

3. Once your torrents finished, Close uTorrent and copy the files to your Updates folder (In starcraft II)

4. Run SC II

מקווה שאתה מבין אנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתדרתי בצורה אחרת. בכל מקרה תודה רבה.

שאלה כללית, בתור אחד שהיה פותח הרבה ACCOUNTS בSC הראשון (קלאנים, אימונים וכו'), שמעתי שהפעם צריך לפתוח משתמש אחד שהולך איתך כל הזמן ואין אפשרות לפתוח עוד אחד על אותו סידיקי, זה נכון?

אם כן, זה ממש מבאס אבל מובן מאוד מהזווית של בליזארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתדרתי בצורה אחרת. בכל מקרה תודה רבה.

שאלה כללית, בתור אחד שהיה פותח הרבה ACCOUNTS בSC הראשון (קלאנים, אימונים וכו'), שמעתי שהפעם צריך לפתוח משתמש אחד שהולך איתך כל הזמן ואין אפשרות לפתוח עוד אחד על אותו סידיקי, זה נכון?

אם כן, זה ממש מבאס אבל מובן מאוד מהזווית של בליזארד.

זה נכון מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילו יחידות כדאי להשתמש ב terran כנגד AA ?

המארניס וה thors לא כל כך יעילים נגד החלליות של הפרוטוס

תשתמש בוייקינג (VIKING) הם מאד חזקים נגד AIR UNITS אבל קח בחשבון שהם נחשבות כיחידות אוויריות ואפשר לבנות אותם בסטארפורט ויש בהם חסרון ויתרון, החיסרון הוא שהשילד שלהם חלש והיתרון שלהם הוא שהם יכולים לשמש גם כ GROUND UNITS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בוייקינג (VIKING) הם מאד חזקים נגד AIR UNITS אבל קח בחשבון שהם נחשבות כיחידות אוויריות ואפשר לבנות אותם בסטארפורט עם TECHLAB ויש בהם חסרון ויתרון, החיסרון הוא שהשילד שלהם חלש והיתרון שלהם הוא שהם יכולים לשמש גם כ GROUND UNITS.

יש להם עוד יתרון שהמחיר שלהם לא גבוה

ראיתי משחק שנגמר תוך 15 דקות משהו כזה וכמעט רק הויקינגים ניצחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, שמתחברים בוחרים כביכול איזה שחקן משחק. יש אפשרות לפתוח עוד שחקן על אותו חשבון? זאת אומרת, נגיד שאח שלי הקטן רוצה לשחק, ואני לא רוצה שהוא יהרוס לי את הסטטיסטיקה.

ו2. אפשר לשחק בLAN? או שחייבים דרך השרתים של BLIZZARD?

תודה רבה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, שמתחברים בוחרים כביכול איזה שחקן משחק. יש אפשרות לפתוח עוד שחקן על אותו חשבון? זאת אומרת, נגיד שאח שלי הקטן רוצה לשחק, ואני לא רוצה שהוא יהרוס לי את הסטטיסטיקה.

ו2. אפשר לשחק בLAN? או שחייבים דרך השרתים של BLIZZARD?

תודה רבה מראש :)

1. אי אפשר חשבון אחד=CDKEY אחד=שחקן אחד

2. אי אפשר, Blz ביטלו את אפשרות ה- LAN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תקוע לי בראש שהוייקינגז יודעים לתקוף רק יחידות אויריות גם כשהם במצב רובוט? סתם הדמיון שלי מתעתע בי שוב? ואיך אתם מחליפים מצבים מהר כשצריך? בכלל איזה דרכים טובות יש לזגזוג מהיר בין כח במקום א' לכח במקום ב'? כן אני יודע שזה שאלת קיטבג יש את הקיצורי דרך האלה אבל כבר שכחתי ואין לי כח לראות טוטוריאלז מהתחלה.בסינגל פשוט היתי זז חצי קילומטר עם העכבר ובנתיים יכולה להגיע לצד השני איזה יחידת קרקע סוררת ולגמור לי על כל הויקינגים עד שאני אחזור. זה בהחלט ממלא מחדש במשמעות את המינוח "הויקינגים האבודים". ;) אגב מי היחידה שהכי כיף לכם להקליק עליה מליון פעם? כל תשובה צריכה להצדיק עצמה בציטוט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...