Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

בשעה טובה ומוצלחת אני מתקין.

וזאת רק לאחר שהגעתי הביתה עם העותק ופתאום היום, אחרי שנה של חוסר בעיות, אין .

מדהים.

מהון להון, נפתר לעכשיו.

יאללה שיהיה בהצלחה!

עריכה:

MULTI OR single????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוינסן זה לא נראה לי כ"כ ספוילעריש. כלומר זה שיש משימה שהזרג מתקיפים אותך מכל הכיוונים זה באמת כזה ספוילער? אולי זה שצידדתי תמיד בבחורות אבל זה לא שנתתי פרטים או משהו כזה..מ"מ מכוון שגם אני כשלעצמי מתעב ספוילערים אשתדל להזהר יותר כשאני מדבר על הקמפיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני חושב שאני יכול להכריז על עצמי כגרוע

כן סיימתי את המשחק על נורמל, וגם לי היה יחסית כל

אבל ניסיונות על הרד אני מושפל בבושת פנים :-[

תנסה להשתמש בהוטקיז, לזכור לבנות מספיק SCVs (תלוי במשימה, יש כאלה שצריך 10 בקושי) להשתדל להשאר על מינרלים נמוכים ככל שאפשר ותמיד לבנות משהו (בעיקר יחידות)- זה בעניין המאקרו.

בעניין המיקרו - תנסה לנצל את הShells של הMarauders שמאטים את האויב, תיסוג אחורה טיפה, ותירה שוב. ככה תחטוף פחות נזק. כמו כן אם יצור Melee תוקף אותך, תזיז את היחידה המותקפת אחורה (זה יגרום ליצור התוקף ללכת אחריו קצת, ולתת לך עוד כמה יריות "חינם"), ותדאג שהיחידות הפצועות ישארו מאחורה (ככה הם ימשיכו לירות במקום למות - יותר נזק).

הכללים אלה, שתקפים במיוחד במולטי, מאוד יעזרו לך בסינגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The system requirements for the StarCraft II are as follows:

PC Requirements

PC Minimum System Requirements*:

Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 (Updated with the latest Service Packs) with DirectX® 9.0c

2.6 GHz Pentium® IV or equivalent Athlon® processor

128 MB PCIe NVIDIA® GeForce® 6600 GT or ATI Radeon® 9800 PRO video card or better

12 GB available HD space

1 GB RAM (1.5 GB required for Windows Vista®/Windows® 7 users)

DVD-ROM drive

Broadband Internet connection

1024X720 minimum display resolution

המערכת שלי היא XP SP3 על XP 2500+ (1.83GHZ), 1.5GB עם GeForce6600 LE 128MB.

נראה שאני ממש על הקשקש מבחינת דרישות המינימום. האם לדעתכם חוויית המשחק שלי צפויה להיפגע משמעותית? האם מנסיונכם סביר שבליזרד לוקחים מרווח בטחון בדרישות המינימום, כלומר כנראה שאני דווקא אהיה בסדר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך מתחת לדרישות המינימום, יש מצב שלא תוכל לשחק באופן סביר, אבל רק אם תנסה, תדע. אל תשכח לעדכן את הדרייברים של הכרטיס לגרסה הכי חדשה, יכול להיות שזה יתן לך עוד כמה FPS קריטיים.

אולי זה הזמן למחשב חדש... ?

אגב (לניידים ביננו),

נייד עם T7700 M8600GT 512 OC 4GB , מריץ את המשחק על הגדרות High ברזולוציה 1280x720 חלק. רואים הבדל ברור בין הגדרות Ultra בנייח, לבין ההגדרות High בנייד, אבל זה לא הורס את החוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך מתחת לדרישות המינימום, יש מצב שלא תוכל לשחק באופן סביר, אבל רק אם תנסה, תדע. אל תשכח לעדכן את הדרייברים של הכרטיס לגרסה הכי חדשה, יכול להיות שזה יתן לך עוד כמה FPS קריטיים.

אולי זה הזמן למחשב חדש... ?

בהחלט יכול להיות שזו העת להחליף מחשב :)

הוא מתחת לדרישות המינימום כי חסר לי בעצם 100mhz במעבד? מבחינת כרטיס המסך איך ה-6600LE יחסית ל 6600GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה למהר, אני רק ב- 9/26 ב- SP (קצב של משימה ליום~), עוד לא נגעתי ב- MP... ::)

מישהו מכיר אתר שמפרט על היחידות ועל היתרון שלהם מול יחידות אחרות (ב- 1V1), ועל מבנים (אני צריך לעשות Catch up)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין

איפה אני יכול לשנות הגדרות גרפיקה? ורזולוציה?

וגם עוד משהו שמשגע אותי

למישהו יש מושג כמה משימות יש במשחק הזה?

כי אני משחק ומשחק ויש לי הרגשה שעוד לא הגעתי אפילו לחצי של הסיפור :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...