Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 67 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

VR rush עדיין מטורף

נגד מי?

ההתרשמות שלי:

נגד פרוטוס זה קשה כי סטוקרים מטפלים ב- בלי בעיה ויש גם סנטרי עם המגן.

נגד טראן זה סביר כי אפשר להוציא מלא מרינס שיטפלו ב- אבל מי שהולך על הרבה מארדרס אוכל אותה

נגז זרג זה גם סביר כי הם יכולים לעשות סקאוטינג בקלות ולהכין את עצמם עם מלכה שניה והגנת בסיס. מי שלא מגלה את הסטארגייט - אוכל אותה.

גם ככה יכולות אוויר נגד אוויר של הפרוטוס הכי חלשות אז עוד הורידו את הבונוס של ה- עד כדי כך......? ניראה לי מוגזם...... מצד שני.......אני שחקן פרוטוס :)

השינוי של ריפרים הופך אותם בקושי לשימושיים..... קצת מטומטם לדעתי.... היו יכולים להאריך את זמן הבניה/שדרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה היה נתקע ב 52%.

תלכו לספריית UPDATE, יש שם שני קבצים, תמחקו אותם (או לפחות תשנו את השם ואז תמחקו אותם).

ההורדה של ה PATCH תתחיל מחדש.

אצלי זה פתר את הבעייה.

אז היה לך מזל. אצלי זה לא פתר, פשוט הוריד מחדש (באמת הוריד, לא סתם העלה את האחוזים תוך כדי שהוא מוודא שה-52% הראשונים ירדו), ונתקע על 52%. רק למחרת הפעלתי את המשחק מחדש וזה הוריד (וגם, רק על המחשב שלי, על המחשב של אח שלי זה נשאר תקוע עד שהוא הוריד מהורדה ישירה במקום).

מסתבר שזו בעיה ישארלית ביותר:

http://eu.battle.net/sc2/en/forum/topic/708322074?postCommandKey=&page=1

וכמובן שאין לה פתרון (חוץ מלהוריד הורדה ישירה, שכמובן ההורדה הישירה הרשמית מוחבאת היטב ומורידה בקצב יותר איטי מ-rapidshare חינמי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי ליגת אימונים 2 על 2

האם זה אפשרי והאם אני יכול לצרף חבר לפארטי של 2 ואז שנינו נשחק בליגת אימונים ב- 2 על 2?

*שאלתי כבר משהו דומה אבל זה לא היה לגבי ליגת אימונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה למצוא שותף כרגע מתקיימת אליפות ישראל הפתוחה בסטרקרפאט זוגות

הנה הקישור לפרטים

http://www.zergling.co.il/forum/viewtopic.php?f=2&t=549

אתה מוזמן לבוא ולראות או לחפש שותף.

אגב תוסיף אותי

Nonister

444

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחפש כרגע שותף, אני בכלל לא ברמה של ללכת לאיזשהו טורניר חוץ מטורניר של נובים גמורים.

משחקי היחידים ששיחקתי היו בליגת אימונים, נגד חבר שיותר טוב ממני והתאמנתי נגד המחשב.

אני אנסה להוסיף אותך, לא סגור על איך עושים את זה... :-\

ומה לגבי השאלה המקורית שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...