Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 71 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

אני לא יכול לסבול את הקול שלו ואת צורת הדיבור שלו.. כנ"ל husky, לא שאני משווה ברמה ביניהם.

מעדיף את HD ו-Psy.. :-*

אני לא מאמין שאני קורא את זה

איך אפשר לא לאהוב את Day9 ( a.k.a The Thought Hammer!!!) a , הוא השדרן הכי טוב באולם הSC , כן HD נחמד ול- husky יש כמה יציאות טובות מידי פעם

אבל להגיד שהקול המושלם שלו כקול הסירנות היפיפיות שמפטות לעבר מותם הבילתי נמנע, הוא מעצבן זה פשוט בזיון!

DAY[9] FOREVER

:funn:

http://day9fan.com/

bring up the midgets in

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין ספק שהוא מצויין,

כשמדובר בניתוח של משחק הוא המלך ללא עוררין, הוא הקומנטר שהכי מבין והכי לא מפספס את הדברים החשובים באמת.

אבל לפעמים אתה רוצה לשבת על איזה קומנטרי של משחק בלי פאוזים ושלא יהיה קומנטרי של 40 דקות על משחק של 8 דקות (יכול לעצבן מאוד)

אליה וקוץ בה... ולמקרים כאלה יש תחליפים כמו HD&HUSKY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, על טעם ועל ריח..

זה לא שאני מעדיף אחרים, אני פשוט לא יכול לסבול אותו..

יש כל כך הרבה דברים שאני לא יכול לסבול בו שאני לא רוצה לרשום כאן אף לא אחד מהם :)

ובעניין מקצוענות זה עניין שנוי במחלוקת, מבחינתי הוא סתם חוזר שוב ושוב על הברור מאליו.. אולי זה מתאים לאנשים שלא יכולים לחשוב בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היומי של day9 לא נועד בשביל להיות רק קומטרי פשוט, הוא נועד בשביל לנתח משחק ובאמת להבין את הטעויות והדברים הנכונים באותו משחק, ולכן אין טעם להשוות אותו לקומטרי רגיל

בנוסף כאשר הוא עושה קומטרי בטורנירים לדעתי הוא מצויין

אבל לאחר צפיה בהרבה משחקי GSL אני הרבה יותר אוהב את tasteless and artosis, הם פשוט משלימים אחד את השני מצויין

שניהם מקצועיים מאוד ויודעים לצפות מהלכים הרבה לפני שהם קורים

ותאמת כל סמן שיש GSL אני לא רואה יותר מידי סיבה לראות שדרני אחרים, יש לי משפיק מסחקי סטארקרפט משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לסבול את הקול שלו ואת צורת הדיבור שלו.. כנ"ל husky, לא שאני משווה ברמה ביניהם.

מעדיף את HD ו-Psy.. :-*

אתה אוהב את הרציניים הא?

אני רואה את כל הארבעה ;D

ולא ממש הייתי אומר שtasteless & artosis מקצוענים

כ"כ הרבה חובבנות יש שם שזה לא ייאמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי ששואל את עצמו מי זה Artosis הנה הסבר פשוט של iNcontrol

וכל מי שרוצה לשמוע עוד על כל מה שקורה בעולם ה SC2 המקצועי יש תוכנית PODCAST שבועית מצויינת בשם Stare of the Game

מנחה אותה JP ובהשתתפות של iNcontrol , LiquidTyler , Day9 ואורח אחר כל שבוע

התוכנית של השבוע דיברה רובה על הפצ' הנסיוני החדש ומה ההשלכות שלו

אני פשוט התגלגלתי מצחוק כל התוכנית כי Artosis היה בתוכנית ו- iNcontrol לא הפסיק לרדת עליו

להורדה ישירה

Official State of the Game Podcast Thread on TeamLiquid

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם day9 זה שהוא יכול לחפור שעות גם על דברים לא קשורים, ותכל'ס אין לי זמן לזה. אם הוא היה מדבר יותר לעניין ופחות צחוקים אולי זה היה יותר סביל. זה לא שאני לא אוהב אותו, זה פשוט שלהקשיב לו דורש יותר מדי זמן בשביל פחות מדי תועלת. לא איכפת לי אם הוא היה מדבר 40 דקות על משחק של 8 דקות, אבל במציאות מתוך ה-40 דקות האלה לא הרבה הן באמת דיבור על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא ממש הייתי אומר שtasteless & artosis מקצוענים

כ"כ הרבה חובבנות יש שם שזה לא ייאמן

לא הייתי נסחף עם המילה "חובבנות", artosis הוא שחקן ברמה גבוהה יחסית.. אבל הם (tastosis) עושים עבודה מעולה

לא כולם rookies שמחפשים שמישהו ינתח את המשחק, אחרי הכל הם שדרנים והם אמורים להעביר את המשחק בכיף..

גם אל תשכח שהם משדרים שעות על גבי שעות ומלבד ש-tasteless נהיה צרוד יש גם אפקט נפשי.. מתחילים לדבר שטויות :smile1:

וסוף סוף אני שומע על מישהו שעוקב אחרי Psy.. הוא לא הכי מוכר אבל הוא ממש טוב הן במשחק והן בניתוח/commentating.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא שחקן ברמה גבוהה לא קשור

אני לא מדבר על הידע שלהם במשחק או הכשרון וההבנה שלהם אלא על השטויות שהם מריצים לפעמים. כמו שאתה אומר אחרי שעות.

אישית אני דווקא מאוד אוהב את זה ואם זה לא היה הייתי רואה פחות, אבל לא הייתי קורא לזה מקצועי, זה הכל ;D

גם לתת לבן אדם שעומר להתפגר לשדר זה לא ממש מקצועי אבל טוב שהוא עשה את זה

שיחקתי היום עשרה משחקים ובאחרון יצאתי מהמשחק כי שעמם לי. לא בדיוק אבל עברה לי מחשבה בסגנון "שוב?"

אני לא האמנתי שזה יקרה לי אי פעם. אולי זה סתם כי אני חולה והראש מתפוצץ אבל זה בהחלט קירב אותי למחשבה על לעבור לפרוטוס.

אגב, המערכת הציבה אותי היום רק נגד אנשים עדיפים עליי. גם אתמול היו הרבה כאלה. יש לי משהו כמו 65% נצחונות ביומיים האחרונים.

הולך לי טוב כשאין לי כח לחשוב :lol:

האמת שאני פחות עוקב אחריו (PSY) אבל רואה מידי פעם

אני אפילו לא זוכר איך הגעתי אליו

*אחד המשחקים המצחיקים:

http://www.youtube.com/user/PsyStarcraft?blend=2&ob=1#p/u/2/PwqwdT38CK0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן משעשע :)

באיזה ליגה אתה?

עריכה: שוב תודה ל-LOL (או מי שזה לא היה) על הקישור ל-GSL

ראיתם את הסט השלישי ב-shakuras plateau של NesTea מול TSL_Rain? הייתי פשוט ככה o: כשה-banes הגיעו ל-natural של Rain.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא שחקן ברמה גבוהה לא קשור

אני לא מדבר על הידע שלהם במשחק או הכשרון וההבנה שלהם אלא על השטויות שהם מריצים לפעמים. כמו שאתה אומר אחרי שעות.

אישית אני דווקא מאוד אוהב את זה ואם זה לא היה הייתי רואה פחות, אבל לא הייתי קורא לזה מקצועי, זה הכל ;D

זה שהם אומרים שטויות לא אומר שהם לא מקצועיים

הם צופים מראש מהלכים הרבה יותר טוב מכל שאר השדרנים בנוסף ההבנה שלהם של המהלכים במשחק היא בהפרש גדול יותר טובה

השטויות שהם עושים ומדברים זה רק על מנת שהשידור יהיה בידורי וזה לא הופך אותו לפחות מקצועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...