Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

עד כמה שאני יודע, Blizzard אמרו שישחררו את ההרחבות בתוך שנתיים, עם צפי לתחילת 2011 ו-2012 אבל אלה רק הערכות.

בכל מקרה, מש שידוע זה:

הראשונה, Heart of the Swarm ותכיל קמפיין של ה-Zerg מיועדת לצאת ב-2011.

השנייה, Legacy of the Void ותכיל קמפיין של ה-Protoss מיועדת לצאת ב-2012.

הנה קצת מידע שמצאתי לגבי ההרחבות:

http://www.digitaltrends.com/gaming/starcraft-2-expansion-packs-what-we-know

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HuskyStarcraft ו- HDStarcraft זוכים לחשיפה ב- Ynet, מעניין למה לא הכניסו גם את הקריינים (בדרך) הישראלים, אפילו כבדרך אגב.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3956373,00.html

אגב,

סדרה משעשעת למתחילים I Suck at Starcraft 2 מאת TotalBiscuit ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על void rays אז מרינס דווקא עושים עבודה לא רעה בכלל נגדם, כמובן בכמות רלוונטית. נגד קריירס זה כבר לא עובד.

ובכל מקרה, נגד שניהם כדאי להשתמש ב-Vikings. הם די זולים לייצור ואפשר לעשות הרבה מהם מהר (starport+reactor).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נמאס לי מהביילינגס המעצבנים האלה.. אנשים עם מיקרו טוב יודעים לשחק איתם היטב ומוחצים את כל יחידות המארינס שלי כולל הטנקים.

מה עושים עם זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של ביינלינגס זה נזק נגד Light. בגלל זה הם מפרקים drones/SCVs/Probes, מרינס, וכמעט כל מה שיש לזרג על הקרקע.

מרודרס פשוט הרבה יותר עמידים נגדם.

בגדול יש לך פה של מרינס+מרודרס נגד זרגלינגים+ביינלינגים (לפחות בהתחלה, אח"כ זה כבר יותר מורכב). ככל שיש לו יותר זרגלינגים לעומת ביינלינגים, אתה צריך יותר מרינס לעומת מרודרס, ולהיפך.

מבחינת מיקרו - אין פה הרבה סיבוך, מה שחשוב זה שהמרינס יהיו בגוש והמרודרס יהיו מסביבם, ושהכל יהיה גוש אחיד ודחוס. ואם יש לך כבר סטימפק, אז מאד מומלץ להפעיל כשהביינלינגס מתקרבים, הם יתפוצצו בחצי שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על void rays אז מרינס דווקא עושים עבודה לא רעה בכלל נגדם, כמובן בכמות רלוונטית. נגד קריירס זה כבר לא עובד.

ובכל מקרה, נגד שניהם כדאי להשתמש ב-Vikings. הם די זולים לייצור ואפשר לעשות הרבה מהם מהר (starport+reactor).

הWraiths טובים יותר - אפשר להסוות אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...