אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח

Vidati

Recommended Posts

מה הבעיה להזמין מחו"ל ?

שמים מדבקת מגן למסך ונרתיק הגנה ומקסימום במקרה הנדיר של תקלה אפשר לשלוח לחנות בחו"ל וחזרה בעלות של כמה מאות שקלים גג.

ובנתיים תמיד יש את הסלולרי הישן ליפול עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור חייל אין לי את האפשרות של להזמין מחו''ל, הכרטיס שלי לא בן לאומי, לכן רק בארץ..

כמה כבר היה יוצא לי אם הייתי מזמן בחו''ל? לא בהרבה יותר זול (אני מדבר על 300-400ש''ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעיה היחידה זה כ.אשראי בן לאומי אני בטוח שההורים שלך/סבא וסבתא/דודים או משהו בסגנון - יכולים לעזור. הרי סה"כ מדובר על גיהוץ בויזה של זה ומייד לאחר מכן אתה הרי תחזיר להם את הכסף - לא צריכה להיות בעיה כספית כתוצאה מזה לאף אחד.

יופי ^^ :facepalm:

ואיפה אני יכול להשיג את הדיזייר או הנקסוס בארץ במחיר שפוי (2500-2700ש''ח)?

ממה שראיתי הדיזייר עולה בארץ (כחדש) 2700 ש"ח בחנויות והנקסוס באותו המחיר בחנויות גם כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חייל אין לי את האפשרות של להזמין מחו''ל, הכרטיס שלי לא בן לאומי, לכן רק בארץ..

כמה כבר היה יוצא לי אם הייתי מזמן בחו''ל? לא בהרבה יותר זול (אני מדבר על 300-400ש''ח).

הבדל יותר משמעותי מזה.

socron אם אני לא טועה אמר שהוא קנה את הסמסונג S ב-2300₪, אתה מתכוון להוציא פה בארץ 2700₪ על דיזייר. אתה לא רואה את ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא חצאי פוסטים זה רע.

שילמתי 2300 כי בגלל איזשהו נס אחד הדבילים במכס חתם על החבילה שלי "פטור ממס" וזה הועבר ישירות לדואר. הסיכוי שדברים כאלו יקרו זה בערך אחד למליון, במיוחד על מכשירים סלולריים שהמכס מכסחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייל?!?! אם כך תיקח את ה Milestone בסלקום בלי להסס בכלל!!

ככה אני עשיתי. יש להם כרגע מבצע שה Milestone ב 0 ש"ח לאחר החזר מלא אם אתה מדבר מעל דקה בחודש. כן כן, בלי קאצ'ים.

החבילה הבסיסית היא 19.9 ש"ח לחודש, שמתקזזת גם כן במידה ואתה מדבר מעל 99 ש"ח בחודש.

לאחר מכן אתה חייב לבחור חבילת גלישה, אני בחרתי חבילה של 1GB בחודש ב 49 ש"ח.

סה"כ יצא לי 70 ש"ח בחודש לא כולל השיחות עצמן, ואני מקבל 0.5GB סלולרי בחודש, כולל 150 ניווטים ב Cellcom Navigator (שזה GPS) ובנוסף אתה מקבל עם זה Dock למחשב.

במידה ואני מדבר מעל 99 ש"ח - יורדים 20 ש"ח נוספים מהשתלום החודשי.

והמחירים פשוט מדהימים:

29 אג' לדקת שיחה,ולאחר הדקה ראשונה 19 אג'. במקום 40-60 בשאר החברות.

18 אג' SMS, כנ"ל ממש זול.

בנוגע למכשיר עצמו, חיפשת מסך גדול וטאצ' "שיודע מה שאתה רוצה".

אז ככה, למיילסטון יש מסך 3.7" שזה די ענקי, ובנוסף, על פי מה שידוע לי, האייפון והמיילסטון הם המכשירים היחידים בעלי מסך מגע Capacitive, כלומר המסך של האייפון ושל המיילסטון מתנהגים באותה צורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמדהים זה שאתה עוד פראייר שחברות הסלולאריות עושקים אותו וחושב שהוא השיג את דיל המאה.

חברות הסלולאריות ממש מפסידים עליך בזכות המסלול הזה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייל?!?! אם כך תיקח את ה Milestone בסלקום בלי להסס בכלל!!

ככה אני עשיתי. יש להם כרגע מבצע שה Milestone ב 0 ש"ח לאחר החזר מלא אם אתה מדבר מעל דקה בחודש. כן כן, בלי קאצ'ים.

החבילה הבסיסית היא 19.9 ש"ח לחודש, שמתקזזת גם כן במידה ואתה מדבר מעל 99 ש"ח בחודש.

לאחר מכן אתה חייב לבחור חבילת גלישה, אני בחרתי חבילה של 1GB בחודש ב 59 ש"ח.

סה"כ יצא לי 80 ש"ח בחודש לא כולל השיחות עצמן, ואני מקבל 1GB סלולרי בחודש, כולל 150 ניווטים ב Cellcom Navigator (שזה GPS) ובנוסף אתה מקבל עם זה Dock למחשב.

במידה ואני מדבר מעל 99 ש"ח - החבילה יוצאת 60 ש"ח במקום.

והמחירים פשוט מדהימים:

29 אג' לדקת שיחה,ולאחר הדקה ראשונה 19 אג'. במקום 40-60 בשאר החברות.

18 אג' SMS, כנ"ל ממש זול.

אז ככה, למיילסטון יש מסך 3.7" שזה די ענקי, ובנוסף, על פי מה שידוע לי, האייפון והמיילסטון הם המכשירים היחידים בעלי מסך מגע Capacitive, כלומר המסך של האייפון ושל המיילסטון מתנהגים באותה צורה.

רגע אולי זה אמת הפתרון האידיאלי בשבילי...

1GB זה לא קצת? זה נראה לי ממש קצת.. ומה הכוונה 150 ניווטים? תסביר את עצמך.

הסיבה העיקרית שאני קצת סולד מהמיילסטון היא שהוא טיפה חלש ביחס לנקסוס ודיזייר... לא כך? ואני מפחד שזה יבוא לידי ביטוי בעוד מספר חודשים כשמשחקים\אפליקציות לא יעבדו לי על המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

רוב המכשירים היום הם עם מסך קפסטיבי. גם , דיזייר, גאלקסי S לצורך העניין הם קפסטיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמדהים זה שאתה עוד פראייר שחברות הסלולאריות עושקים אותו וחושב שהוא השיג את דיל המאה.

חברות הסלולאריות ממש מפסידים עליך בזכות המסלול הזה :lol:

עושקים עושקים אבל תוכנית חייל היא כנראה התוכנית הכי זולה שיש אלא אם כן אתה עובד באחד מהחברות הגדולות שיש להם הסכמים לעובדים...

אני עדין עם תוכנית החייל שלי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אולי זה אמת הפתרון האידיאלי בשבילי...

1GB זה לא קצת? זה נראה לי ממש קצת.. ומה הכוונה 150 ניווטים? תסביר את עצמך.

הסיבה העיקרית שאני קצת סולד מהמיילסטון היא שהוא טיפה חלש ביחס לנקסוס ודיזייר... לא כך? ואני מפחד שזה יבוא לידי ביטוי בעוד מספר חודשים כשמשחקים\אפליקציות לא יעבדו לי על המכשיר.

למען האמת זה 0.5GB לחודש (התבלבלתי) אבל עדיין בשבילי זה מספיק. רוב הזמן יש WIFI בבית ואני לא הולך להוריד מחוץ לביץ :lol:

ועם ה Navigator, כמ ושאתה שומע, 150 ניווטים (מ X ל Y) ואח"כ צריך לשלם. זה סתם בונוס, אני די בטוח שיש שעושה את זה בחינם.

וטוב לדעת שיש עוד מכשירים עם Capacitive..

המסלול של החיילים הכי משתלם, אתה פשוט מקבל את הפלאפון חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...