הסרט Inception - "התחלה" - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט Inception - "התחלה"

Bebush

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב הייתי הרגע ואני בהלם. מעולם לא ראיתי סרט שצריך להתרכז בכל מילה שאומרים במסך כדי להבין את המשמעות של שאר העלילה כבר מהרגע הראשון ועוד שיש בו שלוש שכבות כאשר שכבה רביעית מתווספת לפתע... תסריט ובימוי מדהים עם שחקנים מדהימים.

לשנייה מנתקים עיניים מהמסך ולא מבינים מה יקרה בדבר הבא שהם עושים ואז בדבר הבא ואני דמבר על עניין של חצי שעה שמתפתח ל-3 עלילות שונות ועוד אחת לאחר מכן. תבואו ערניים :)

שווה לראות !‬

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עשיתם לי חשק לראות את הסרט!

במיוחד גם כשאהבתי את שאטר איילנד...

עריכה:

פאק!

בIMDB הוא בקושי שבועיים באקרנים(בלי גירסה טובה כמובן מחוץ לאקרנים), ויש לו 65K ביקורות, ציון ממוצע של 9.3!!!(!!!)

הוא מקום #3 מתוך 250 הגדולים שם.

רק עושה לי יותר חשק לראות אותו...

http://www.imdb.com/title/tt1375666/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי IMDB, זה כי זאת רק ההתחלה, תן לו כמה חודשים כדי להתייצב, אתה יכול לראות שצעצוע של סיפור 3 נמצא שם במקום 8 בכלל...

כשיהיה לו 200-300 אלף הצבעות אפשר לדבר.

בכל אופן לאוהבי המטריקס, סרט מומלץ... אני חושב עליו בתור מטריקס בריבוע :xyxthumbs:

אבל כדי להבין אותו לעומק עד הסוף כנראה שאזדקק לעוד איזו פעם או פעמיים.

חוץ מזה באמת מומלץ, אם כי שתולים הוא עדין הסרט הכי טוב של דה קפריו לא יעזור.

נ.ב

אה והסוף הפתוח עם הסביבון פשוט מעפן.. ריח של מסחור וטרילוגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לדבר על הסוף לפחות עד שיעברו איזה שבועיים מתחילת מועד ההקרנה, אבל אני ניחשתי את הסוף לפי הסאונד, למרות שבמסך מראים אחרת.

עכשיו רק נשאר לחכות לסרט ב-1080P ולשמור עם ה Best of the Best.

אגב למרות שבעברית Inception זו התחלה, פתיחה, ראשית - היו צריכים לקרוא לסרט "השתלה" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,

או שאל תדבר על הסוף (מה זה הצהוב הזה? כמו ילד קטן שמחזיק עלה מול העין וחושב שלא רואים אותו), על מסכי TN זה עוד יותר מודגש מהשחור . . .

לפני שאתם מדברים, תוסיפו "ספויילר" בענק כי זה הורס לרבים את הסרט ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שזה משפט מאוד ארוך או משהו...

הרי העיניים שלך קוראות משפט עוד לפני שהמוח שלך מעבד אותו

ולכן זה סתם מעצבן ודופק אנשים שלא ראו את הסרט

אישית, לא ראיתי שאטר איילנד גם אז זה לא משנה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט עצמו הוא סרט טוב מאוד אהבתי, תסריט טוב, רעיון קצת חדשני ומתוחכם, מחשק ובימוי ברמה גבוהה.

מה שכן הדרוג בIMDB הוא כזה גם בגלל שהסרט רק התחיל להיות מדורג וגם בגלל שבשנים האחרונות רמת הסרטים כול כך נמוכה שכול סרט עם קצת איכות וקצת חדשנות יוצר באז ותגובות מטורפות אצ הצופים שרגילים לזבל.

באמת שכבר כמה שנים הרמה של הסרטים גרועה! אני אומר את זה בתור אדם שרואה כמעט כול סרט שיוצא.

הסרטים הטובים או שלא זוכים ליחס ראוי (למשל האביר האפל שלא היה מועמד לאוסקר על הסרט הטוב ביותר, או טרילוגיית הזהויות שהיו סרטים מעולים בלי ההכרה הנכונה), או שהם זוכים לבאז עצום אומנם הם סרטים טובים אבל בעבר היו המון מהם ולכן התלהבו פחות.

לנושא הדיון ממליץ לאנשים ללכת ולראות, כמו שכבר נאמר חשוב מאוד לעקוב אחרי כול שניה בסרט, וגם אם תעשו זאת לדעתי צפיה שניה בסרט הזה היא חובה.

מה שטוב שאפשר לראות גם בבית כשיגיע ולא לאבד מהחוויה בתנאי שהאיכות ראויה ויש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...