התקבל ערעור המדינה: הוכפל עונשו של השוטר שירה למוות בגנב רכב - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקבל ערעור המדינה: הוכפל עונשו של השוטר שירה למוות בגנב רכב

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רק מקווה שיום אחד איזה גנב יפרוץ לשופטים האלו שירגישו מה זה שגונבים לך דברים

אולי אז יתפסו קצת מוח

אבל אנחנו במדינה מטומטמת

שוטר שפעל כמו שצריך הולך לכלא

בחור ששיקר קצת לבחורה והיא נתנה לו מרצונה החופשי הולך לכלא על פאקינג שקר

ופואד שמרוקן את כל מאגרי המזון במדינה לא הולך לכלא ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא לקח שום חוק לשום ידיים. כאשר יש פושע נמלט שהוא armed and dangerous, צריך לעצור אותו גם במחיר חייו.

אז זהו, שהוא לא היה לא armed ולא ממש dangerous - זה בדיוק מה שבית המשפט דן בו ופסק. שמעת את העדויות וראית את כל הראיות שאתה יודע יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי מה ניסית לומר, אך בכל מקרה, מתוך פסק הדין:

המערער רדף אחר המנוח והשיגו כאשר זה הגיע בסמוך לרכב. בין המערער לבין המנוח התפתח עימות שבמהלכו, כך היה מוכן בית המשפט קמא להניח, ניסה המנוח לדקור את המערער באמצעות מברג. לאחר ניסיון התקיפה, שאין טענה כי המערער נפגע בו, נכנס המנוח לרכב והתיישב במושב הנהג. בשלב זה שלף המערער את אקדחו, ניפץ באמצעותו את שמשת דלת הנהג וקרא למנוח לעצור. המנוח, שניסה להימלט ממקום האירוע, התניע את הרכב והחל בנסיעה שמאלה כדי לצאת ממקום החנייה בו חנה הרכב. תוך כדי התזוזה הראשונית של הרכב, שהיה במהירות מינימאלית, פגע הרכב, כפי שהיה בית המשפט קמא מוכן להניח, במערער שעמד בסמוך לדלת השמאלית של הרכב. פגיעה זו הייתה פגיעה קלה שלא הצריכה טיפול רפואי. בשלב זה ירה המערער ירייה אחת לכיוונו של המנוח. כתוצאה מכך חדר קליע לראשו של המנוח וגרם למותו. לאחר הירי נפל המערער לאחור וקם מייד לאחר מכן.

לגנב היה מברג ומכונית. לזה אתה קורא armed and dangerous?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני לא מבין בכל הסיפור הוא איך יכול להיות שאחרי שהגנב הזה ניסה לרצוח את השוטר עם מברג, ולדרוס אותו עם הרכב, השוטר ירה בו רק פעם אחת.

פסק הדין הוא בזיון למערכת המשפט בארץ, ואם למישהו בכנסת היו ביצים הם היו כבר דואגים לחוקק חוק שיאפשר לשוטרים לפתוח באש גם במקרים כאלו. מצד שני, כשמישהו שזורק נעל על שופטת מקבל עונש מאסר בפועל ממושך יותר ממישהו שדורס ילד קטן ונמלט, מה אפשר לצפות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שחסרים פרטים רבים בדיווחים בתקשורת, פרטים שיכולים להיות מהותיים בשאלת העונש של השוטר:

* מהו הרקורד של השוטר מבחינת תלונות נגדו בגין עבירות משמעת ותקיפה של אזרחים?

* האם הגנב היה חמוש בצורה כלשהי?

ידוע שהוא דקר אותו עם מברג(ואם זה לא נחשב בעינך לכלי נשק -כמה אירוני ששבדיוק היום פורסם שיש התדרדרות במצבו של שוטר שנדקר לפני כמה שנים עם מברג ע"י גנב רכב וכבר כמה שנים נמצא בתרדמת).

ולגבי מה הרקורד שלו...

http://www.tsalash.org.il

תראה שם את החלק של "תעודות הצטיינות", ממה שיש שם אפשר להבין שלא מדובר בעבריין במדים אלא בשוטר מוערך שתמיד מילא את תפקידו כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזו פעולה לגיטימית לחלוטין, הרי הרגע כתבת את זה! איזה יופי..

מי קבע שזו פעולה לגיטימית? אתה? למזלנו אף אחד לא מקשיב לך.

מי שכן קבעו שזו פעולה בלתי לגיטימית, הן המשטרה, המדינה ומערכת המשפט. גם צה"ל קובע שזו פעולה בלתי לגיטימית, אך הוא לא קשור לעניין.

כיוון שאנחנו עדיין, איכשהו, חיים במדינת חוק, והחוק טוען שזו פעולה בלתי-לגיטימית, הרי שאותו שוטר עבר על החוק! איזה יופי..

אני מקווה שאני לא מקשה עליך יותר מדי, ביחס לשיעורי הבית שאתה רגיל לקבל בגן.

איך בדיוק זו פעולה לא לגיטימית ? ,החוק נותן לשוטר להחזיק ולהישתמש בו במקרה הצורך ,אתה מנסה עכשיו להגיד שצריך להפשיט את המשטרה גם מהכוח הזה ? ,הראי מה נשאר למשטרה ? כיצד יעצרו פושעים ?

עוד דוגמה למדינת חוק ששמה ארה"ב ,ובה המקרה הזה אפילו לא היה מגיעה לבית המשפט ,ולא כי זו מדינה לא מתוקנת (ושוב אני כלל לא טוען שארה"ב מדינה מעולה ) אלה כי זו מדינה שבה למשטרה יש כוח ,ולמשטרה יש את הרשות להישתמש בו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק זו פעולה לא לגיטימית ? ,החוק נותן לשוטר להחזיק ולהישתמש בו במקרה הצורך ,אתה מנסה עכשיו להגיד שצריך להפשיט את המשטרה גם מהכוח הזה ? ,הראי מה נשאר למשטרה ? כיצד יעצרו פושעים ?

עוד דוגמה למדינת חוק ששמה ארה"ב ,ובה המקרה הזה אפילו לא היה מגיעה לבית המשפט ,ולא כי זו מדינה לא מתוקנת (ושוב אני כלל לא טוען שארה"ב מדינה מעולה ) אלה כי זו מדינה שבה למשטרה יש כוח ,ולמשטרה יש את הרשות להישתמש בו .

מה זה?! אם בארצות הברית שוטר לבן היה יורה בגנב שחור בראש מטווח אפס הרחובות היו עולים בלהבות ואותו שוטר היה חותם אבטלה אחרי שישתחרר מהכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה?! אם בארצות הברית שוטר לבן היה יורה בגנב שחור בראש מטווח אפס הרחובות היו עולים בלהבות ואותו שוטר היה חותם אבטלה אחרי שישתחרר מהכלא.

בולשיט, אתה כנראה לא מכיר כ"כ את מערכת האכיפה בארה"ב כמו שאתה טוען וסיפור אחד בתקשורת מעשרות אלפים לא מייצג כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...