שיקר לאישה שפגש - ונשלח למאסר בגין אונס - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיקר לאישה שפגש - ונשלח למאסר בגין אונס

infer73

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה אתך, אבל אצלי אדם נחשב לפושע רק עם המעשה בו הורשע נחשב מבחינתי לפשע. אין לי את הכלים לקבוע האם אדם ביצע מעשה זה או אחר או לא, ובעניין זה אני סומך על קביעת בית המשפט - אבל את הקביעה המוסרית של האם המעשה הוא פשע מלכתחילה או לא אני אשאיר לעצמי. לא כל אדם שעובר על חוק הזוי ומורשע בכך ראוי לתואר "פושע", ואוי ואבוי אם אתה קובע את אמות המידה המוסריות שלך לפי מערכת המשפט בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור קטין שקיים יחסי מין רק מספר פעמים ,אני מפחד על העתיד ,כל פעם שאני קורא את המקרה הזה אני מבין כמה שאותן ילדות יכלו לדפוק אותי לכל החיים אם הן היו טיפה יותר "חכמות" ,אני מבין שאם הייתי מקיים יחסי מין אם אותן ילדות עוד מספר שנים ,כנראה שהן היו עוד מגיעות למחשבה הזות (שוב כל הנאמר מעל הוא לא בגלל שאני איזה אנס מפחיד ,אלה כי יצא לי לקיים יחסי מין עם ילדות אחרי שהן שתו מספר כוסות של משקה משכר ,כאשר אני כלל לא שותה ).

אני חייב לומר ,שאני כלל לא רואה את עצמי מפתח קשר עם בחורה לאורך זמן בגלל הפחד שהיא תחליט לדפוק אותי ולהאשים אותי באונס ,החוק בארץ כלל לא עושה חסד עם גברים ,ולא תמיד בצדק .

בכלל ,לפי מה שהבנתי ,בארץ ,רק אישה יכולה להאנס מבחינה חוקית (אין הגדרה לאונס גבר ) ,שזה אפלייה מהיסוד ושלא בצדק .

בקיצר ,צריך לחסל את התנועה הפמניסטית ,שכן בימינו היא ברוב במקרים מיותרת (הראי יש שוויון זכויות כמעט מלא אם לא מלא ,אבל אין שוויון חובות כלל )

כתבה מעניינת שפעם ראיתי פה בפורום http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3226483,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מקובל, אבל זה סובייקטיבי.

אני מסכים שהוא לא תלית שכולה תכלת, אבל מכאן ועד לקרוא לו פושע יש מרחק.

סה"כ כולנו לא מגלים את האמת ובדר"כ גם מעגלים איזה פינה או שתיים כאשר אנחנו פוגשים מישהי חדשה.

אז נכון,

הוא שיקר לה. מצד שני, אם היא מחפשת קשר משמעותי וארוך טווח, ללכת לגג של

בניין עם בחור ולשכב איתו שם זאת דרך סבירה בשביל לעשות את זה?

אולי זה רק אני, אבל לשבת על כוס קפה או ארוחה נשמע לי קצת יותר הגיוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקחת סיטואציה יותר תדירה.

אני יוצא לפאב, אני מכיר מישהי, אני עושה עליה רושם, היא רואה את השעון היקר שלי וגם את הרכב המפואר שאני נוהג בו (חניתי מול הפאב, חצי על המדרכה כיאה לרכבים מפוארים) ואני מרשים אותה בידע הרב שלי, אני גם מספר לה כמה אני אוהב ילדים ואיך אני רואה את עצמי מקים יום אחד תא משפחתי מקסים..

היא נופלת בקסמי ואנחנו מוצאים את עצמינו בשירותים, מענגים אחד את השני, אנחנו מחליפים טלפונים ונפרדים.

היא לא שומעת ממני יותר.

היא בוכה באיזה בפורום על כמה גברים הם חארות.

נו, כמה שנים אני אשב בכלא?

אין מה לתבוע כי כל עוד יחסי המין נעשו בהסכמה אין פה אונס, נקודה.

תתבעו על הונאה אם ממש כואב לכם (ברקטום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטבע הזה יש שני צדדים: ניתן לתבוע על הונאה רק אם מדובר בשקר שגרם נזק. הנזק היחיד שנגרם פה פוטנציאלית לאותה בחורה אינו טמון ביחסי המין עצמם (שכן הם היו בהסכמה) אלא במשהו מעבר, בצורת הבטחות בלי כיסוי מצד ה"אנס" - והיות ויוצא שהבחורה ציפתה ל"תמורה" כלשהי תמורת יחסי המין, מלבד הנאה הדדית, הרי שאפשר להאשימה בזנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיסוק בזנות אינו עבירה במדינת .

הדחה לזנות (כלומר לסרסר מישהי) זה כן עבירה.

בנוגע ללכת לזונה - אני לא זוכר אם זאת עבירה או לא, אני חושב שלא.

ולכן - דווקא הגבר הוא הפושע, כי הוא "הלך לזונה" (שוב, אם זאת עבירה, אני לא בטוח)

כבר אמרנו שספר החוקים אינו בדיוק הוגן לגברים ונשים כאחד, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומו של אותו "אנס", הייתי מארגן פרסום בכל מקום אפשרי של פניה ושמה של ה"נאנסת" עם קישור לסיקור המקרה. אולי היא לא עברה על שום חוק, אבל ככה לפחות יידעו להתרחק ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי אשם.

התביעה המקורית כללה אונס בכפיה.

האשמות הופחתו כחלק מחתימת עיסקת טיעון.

כל מה שאני אומר, אם הבן אדם חסזר בו מעיסקת הטיעון. הפרקליטות צריכה לחזור בה מהפחתת האשמות.

מה שאומר, לחזור לבית המשפט עם התביעה המלאה. ובית המשפט יחליט אשם או לא.

הפרקליטות שינתה את סעיף האישום עוד לפני עיסקת הטיעון בגלל עדות המתלוננת שהתגלתה כלא אמינה.[br]פורסם בתאריך: 3.08.2010 בשעה 05:05:59

אפשר לקחת סיטואציה יותר תדירה.

אני יוצא לפאב, אני מכיר מישהי, אני עושה עליה רושם, היא רואה את השעון היקר שלי וגם את הרכב המפואר שאני נוהג בו (חניתי מול הפאב, חצי על המדרכה כיאה לרכבים מפוארים) ואני מרשים אותה בידע הרב שלי, אני גם מספר לה כמה אני אוהב ילדים ואיך אני רואה את עצמי מקים יום אחד תא משפחתי מקסים..

היא נופלת בקסמי ואנחנו מוצאים את עצמינו בשירותים, מענגים אחד את השני, אנחנו מחליפים טלפונים ונפרדים.

היא לא שומעת ממני יותר.

היא בוכה באיזה בפורום על כמה גברים הם חארות.

נו, כמה שנים אני אשב בכלא?

אין מה לתבוע כי כל עוד יחסי המין נעשו בהסכמה אין פה אונס, נקודה.

אתה לא רואה שום הבדל בין המקרה שתיארת למקרה שבגללו הוא הורשע?

הוא שיקר, אתה לא. אם היא הגיעה למסקנות כלשהן בכוחות עצמה זבש"ה, אם שיקרת בצורה מהותית ובמכוון הרי שעברת על החוק והחוק מגדיר את זה כאונס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...