שיקר לאישה שפגש - ונשלח למאסר בגין אונס - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיקר לאישה שפגש - ונשלח למאסר בגין אונס

infer73

Recommended Posts

אני במקרה כן התייחסתי, ואתה הוא זה שלא הגבת

לא שמתי לב כי ערכת את ההודעה איזה חצי שעה אחרי וההודעה הבאה אחריך היתה בדף הבא. בכל מקרה אתה שוב נכנס להשוואה בין נשים לגברים ובמידה מסוימת אתה צודק, אבל זה לא מטרת הדיון ולכן אני לא מרחיב בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נקניק או איך שאתה לא קורא לעצמך:

מחר יכיניסו אותך לכלא כי שיקרת כשאמרת שאתה 1.83 ובסוף אתה 1.78, ואותה אישה תטען שיש לה פטיש לאנשים שהם מעל 1.80 ואם לא היית משקר היא לא היתה מסכימה לשכב איתך...

ואם הוא כן היה יהודי, אבל היא היתה שואלת מה המוצא שלו והוא היה משקר, כי הוא נניח *הכנס פה עדה כלשהיא* והיא בדיוק אמרה לו לפני זה שבדיוק עם כאלה היא לא היתה שוכבת בחיים... אז זה אונס?

או אולי גם נרשיע גברים שהבטיחו שהם טובים במיטה ובסופו של דבר הסתבר ההיפך? הרי רק מצג השווא הוא שנטרל כל התנגדות.

בשלושת המקרים האלה לדוגמה ברור לחלוטין ומעבר לכל ספק שבלעדי השקר הזה אין לו שום סיכוי להגיע למצב של קיום יחסי מין עם ה"קורבן" (השימוש שלך במושג "קורבן" הוא דמגוגיה זולה, אגב).

אז מה? אז גם זה אונס? אם באת למישהי ונשבעת לה שאתה טוב במיטה, וששכבת עם עשרות נשים וכולן ללא יוצא מין הכלל טענו שהיית ממש טוב, שהן היו עם מלא גברים ואתה הכי טוב שהיה להן? המישהי הזאת אמרה לך שהיא לא מחפשת שום קשר רציני אלא סקס נטו והיא עושה סקס אך ורק עם אנשים שטובים במיטה ולא עם ילדים מתחילים!! אחרי ששיקרת לה ואמרת לה את כל הנ"ל, היא הסכימה לשכב איתך, ואז היא גילתה לתדהמתה שלמרות כל ההבטחות שלך, אתה בעצם ממש גרוע, לפניה היית בתול וזאת היתה בכלל רק הפעם הראשונה שלך...!!!!!!

נו, אז זה אונס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב כי ערכת את ההודעה איזה חצי שעה אחרי וההודעה הבאה אחריך היתה בדף הבא. בכל מקרה אתה שוב נכנס להשוואה בין נשים לגברים ובמידה מסוימת אתה צודק, אבל זה לא מטרת הדיון ולכן אני לא מרחיב בנושא.

כן, אבל ההשוואה מתבקשת.

כי בו ונקח את הדוגמא שלך, ונניח שהיא לא הציגה את עצמה כטראנס, אלא כאשה מלידה, ונגיד שלא הייתי מפוצץ את הטרנס במכות, (ולכן נמנע מלהכנס לכלא על תקיפה) , אלא פשוט הייתי הולך למשטרה ומתלונן על נסיון לאונס. (הוצאת בעילה במירמה) לפי אותו סעיף בחוק שהצגת, אין לי שום קייס, כי אני לא אשה.

במה זה פחות חמור מבחינה מוסרית ומבחינת שוויון מול החוק מהמקרה הנ"ל אשר קיבל עליו 18 חודשי מאסר ?

אני מבין מתגובתך שאתה מסכים איתי אבל לא רוצה להתיחס אל נושא זה. אבל זה לא מוריד כהוא זה את הצביעות-חוסר מוסריות-וחוסר צדק של סעיף זה בחוק, ואת הפרשנות שלו ע"י בית המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי היום ראיון שנעשה עם הנאשם ובו הוא טוען שהוא מעולם לא טען שהוא יהודי אלא רק הזדהה כ"דודו" שזה הכינוי שלו, אם זה אכן המצב (אין לי כח או זמן לחפש את פסה"ד) אז אני מסכים עם מי שטוען שהוא חף מפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי היום ראיון שנעשה עם הנאשם ובו הוא טוען שהוא מעולם לא טען שהוא יהודי אלא רק הזדהה כ"דודו" שזה הכינוי שלו, אם זה אכן המצב (אין לי כח או זמן לחפש את פסה"ד) אז אני מסכים עם מי שטוען שהוא חף מפשע. הביזיון אפילו גדול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד חשוב - למרות שקל לעשות עליהום על בית המשפט ולטעון שהפסיקה לא הגיונית, החוק קובע במפורש שמדובר באונס ולדעתי הבעיה היא קודם כל בחוק ההזוי הזה שמוגדר בצורה כל כך נרחבת. שופט אינו יכול להתעלם מחוק, גם אם החוק אינו מוצא חן בעיניו, ועליו לפסוק בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהוא טוען הוא לא שיקר כלל ולכן גם לא עבר על החוק ובית המשפט לא היה צריך להרשיע אותו, בנוסף לפי הכתבה העדות של המתלוננת היתה מלאה סתירות ובגללה כתב האישום שונה במהלך המשפט. לדעתי הוא יערר ויזכה במשפט.

וכדי להבהיר, אני כן חושב שמי שמשקר בצורה מהותית ובמכוון כדי לקיים עם מישהי יחסי מין הוא אנס. זה לא נוגד את זה שבמידה והוא דובר אמת אני תומך בחפותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שאתם מתווכחים על "איפה עובר הגבול", אני שואל את עצמי - למה אין חוקים דומים להגנה על גברים?

למה תמיד הנשים יוצאות בזול, אם זה בגירושין, ב"אונס" ואפילו בעוד תחומים.

תמיד האשה נתפסת כחלשה יותר וכאילו החוק לא מחמיר איתה כמו שמחמירים עם גברים.

זו אפלייה (מתקנת?!) על רקע מין.

למה אני צריך לדאוג שאיזו אחת ששכבתי איתה אחרי שהיינו במועדון תגיש נגדי מחר תלונה במשטרה על אונס? למרות שזה היה בהסכמה מלאה שלה..

היום כל פלצנית שרוצה לעשות קצת רעש "הוא אנס אותי!!"

נמאס! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהחוק אינו מגן על גברים? הבעיה היא שכל גבר שיגיש תלונה על אונס, יחטוף תלונה נגדית וברוב המקרים יאמינו לבחורה ומגיש התלונה בסוף יבלה בתא הכלא.

החוק לא מגן על גברים. הנה נוסח החוק:

הבועל אשה

(1)

שלא בהסכמתה החופשית, גרימת סבל גופני, הפעלת אמצעי לחץ אחרים או איום באחד מאלה, ואחת היא אם נעשו אלה כלפי האשה או כלפי זולתה;

(2)

בהסכמת האשה, שהושגה במרמה לגבי מיהות העושה או מהות המעשה;

(3)

כשהאשה היא קטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, אף בהסכמתה; או

(4)

תוך ניצול מצב של חוסר הכרה בו שרויה האשה, או מצב אחר המונע ממנה לתת הסכמה חופשית;

(5)

תוך ניצול היותה חולת נפש או לקויה בשכלה, אם בשל מחלתה או בשל הליקוי בשכלה לא היתה הסכמתה לבעילה הסכמה חופשית;

הרי הוא אונס ודינו – מאסר שש עשרה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יערער.

העונש נקבע במסגרת עיסקאת טיעון והפחתה בהאשמות.

אז שיסתום ת'פה כי הוא לא יכול מצד אחד בבית משפט להגיד X ולחתום על עסקת טיעון ומצד שני ללכת לעיתון ולהגיד Y, יאשימו אותו בביזיון בית משפט ועדות שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שיסתום ת'פה כי הוא לא יכול מצד אחד בבית משפט להגיד X ולחתום על עסקת טיעון ומצד שני ללכת לעיתון ולהגיד Y, יאשימו אותו בביזיון בית משפט ועדות שקר.

כעיקרון אתה צודק. אבל היו מקרים מעולם שנאשם קיבל יעוץ משפטי מחפיר. עסקאות טיעון מתבטלים כל שנה בארה"ב על הוכחות שעורך הדין התרשל בתפקידו.

לא יודע מה המצב בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקסית שלי אמרה לי שהיא רוצה להיות איתי לנצח. ואז שכבנו. ואז היא זרקה אותי אחרי שבוע. אונס?

כן.. :smile1:

אנחנו הולכים ומתדרדרים.. שופטים לא מפעילים שיקול דעת, ומנסים להבין מדוע נוצר חוק, או באיזו סיטואציה הוא צריך לבוא לידיי ביטויי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...