לכל האנשים שמתלוננים שהם לא מקבלים את המהירות ש"עליה הם משלמים" - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שמתלוננים שהם לא מקבלים את המהירות ש"עליה הם משלמים"

digitalseeker

Recommended Posts

אז שהספק ישווק חבילה של 5M לארץ, 1M לחו"ל

הבעייתיות בדבר זה, היא שאכיפת מהירות לחו"ל היא יותר מורכבת מאשר המצב הנוכחי שבו הגבלת המהירות מוגדרת ע"י המודם או איזה שרת RADIUS מעאפן של הספק. עניין הגלישה לחו"ל גם לא שקוף בגלל ענייני proxy, cache וP2P (לך תדע ממי אתה מוריד כשאתה מושך את זה מ30 מקורות בו-זמנית). ואח"כ לך תסביר ללקוח למה משרת sourceforge הוא מוריד ב200K ומשרת .com ב1000K (כי יש פרוקסי ישראלי).

הרבה יותר פשוט לא לאכוף מהירות לחו"ל באופן קשיח, ופשוט לתת מה שמתאפשר. ואם הלקוח מתלונן, להסביר שלא ניתן להתחייב למהירות 100% מהזמן, ושמדובר במהירות "עד 10Mb" ושזה יכול להיות גם בגלל איטיות בשרתים בחו"ל (מה שגם נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ אז שיצהירו על מהירות לחו"ל של 200K. אתה מוריד יותר מהר ממיקרוסופט? הרווחת.

היום ישנן ספקיות שמספקות לך בפועל מהירות הורדה של 50K מחו"ל (עקב עומס גולשים על הספקית), בזמן שאתה מחויב לספקית לשנה על חבילה של 600K. מצב זה צריך להפתר. (אני אישית לא מתחייב היום לאף ספקית - orange,CCC,018 נותנות מחירים טובים ללא התחייבות וללא בעיות הורדה כלשהן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

digitalseeker התגובות שלך ממש מעצבנות כאילו אתה מנסה לעשות דווקא

אתה מושתל של אחת מחברות האינטרנט בארץ ולא משנה מה תגיד אין אף בן אדם שהוא כל כך טיפש כמוך(שוב בגלל שאתה מושתל) .

במידה ואתה לא מושתל אז אני מצטער אתה פשוט אידיוט ברמות שלא ראיתי הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ רוצים הכל ובזול!

נכון, אבל במקרה הזה אין הגינות למחיר ולכן רוצים בזול כי בו נשווה מ"ב לק"ג נגיד אתה לא תרצה לקנות 5 ק"ג תפוח ב150 ש"ח בעוד במדינה אחרת קונים 100 ק"ג במחיר 80 ש"ח זה לא הוגן.

בנוסף הקצב העלאה במדינות אירופה הוא כמו קצת ההורדה, אצלנו קצת ההעלאה הוא מביך! זה לא מאפשר לנו להשתתף בשום אתר טורנט(אחמ טורנטלייץ) מבלי לזייף או לקנות מהירות גבוהה במחיר מופרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרם נתקלתי במצב שבו הייתי מקבל בפועל מהירות של 50K לחו"ל באופן קבוע.

נתקלתי בשרתים מסוימים בחו"ל שמהם אני מוריד ב50K ואפילו פחות.

נתקלתי בחסימה גורפת (האטה למהירות זחילה) של P2P, בשעות מסוימות, או באופן קבוע.

ובכל מקרה, לא ידוע לי על שום מדינה בעולם ושום ספק שמכריז באופן גלוי - כך וכך למדינה, כך וכך לחו"ל.

אחת הסיבות, היא שכמו שנאמר - הם לא שולטים בזה. הם מספקים לך גלישה עם הגבלה מסוימת לשרתים שלהם, ומשם - זה כבר תלוי במצב הרשת ובעומסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל במקרה הזה אין הגינות למחיר ולכן רוצים בזול כי בו נשווה מ"ב לק"ג נגיד אתה לא תרצה לקנות 5 ק"ג תפוח ב150 ש"ח בעוד במדינה אחרת קונים 100 ק"ג במחיר 80 ש"ח זה לא הוגן.

בנוסף הקצב העלאה במדינות אירופה הוא כמו קצת ההורדה, אצלנו קצת ההעלאה הוא מביך! זה לא מאפשר לנו להשתתף בשום אתר טורנט(אחמ טורנטלייץ) מבלי לזייף או לקנות מהירות גבוהה במחיר מופרח.

חחחחחח. הצחקת אותי. אפשר לחשוב שזה רק באינטרנט. אם לא שמת לב הכל בישראל יותר יקר ממדינות אחרות.

יש לי דבר אחד להגיד על זה תסע לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרם נתקלתי במצב שבו הייתי מקבל בפועל מהירות של 50K לחו"ל באופן קבוע.

נתקלתי בשרתים מסוימים בחו"ל שמהם אני מוריד ב50K ואפילו פחות.

נתקלתי בחסימה גורפת (האטה למהירות זחילה) של P2P, בשעות מסוימות, או באופן קבוע.

ובכל מקרה, לא ידוע לי על שום מדינה בעולם ושום ספק שמכריז באופן גלוי - כך וכך למדינה, כך וכך לחו"ל.

אחת הסיבות, היא שכמו שנאמר - הם לא שולטים בזה. הם מספקים לך גלישה עם הגבלה מסוימת לשרתים שלהם, ומשם - זה כבר תלוי במצב הרשת ובעומסים.

סתם הבאתי דוגמא למצב לא תקין. המצב בפועל כפי שאתה ציינת, גרוע אף יותר.

המהירויות לחו"ל (או לשרתים מסוימים) של חלק מהספקיות, רחוקות מרחק לא סביר ממהירות החבילה המוצהרת. או שיצהירו על מהירות אחרת, או שלא ידרשו התחייבות לאחר פרסום מצג שווא אודות מהירות החבילה אותה הן משווקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

digitalseeker התגובות שלך ממש מעצבנות כאילו אתה מנסה לעשות דווקא

הם מעצבנות רק מטומטמים כמוך, שלא רוצים להתחבר למציאות ומאמינים שמגיע להם הכל, ושכל מה שנעשה נעשה רק כדי לדפוק אותם.

זה לא קשור להגינות, אלא למשאבים. מה שקיים במדינות אחרות לא רלוונטי.

נראה לך הוגן שפה נותנים לך זיתים בחינם כמו זבל בכל חומוסיה, ובארצות-הברית זה מצרך נדיר ויקר? אולי זה כי מה יש מטעי זיתים בכל מקום, ושם לא?

נראה לך הוגן שבמחיר דירת שלושה חדרים עלובה בתל-אביב אתה יכול לקנות וילה 3 קומות עם בריכה על דונם אדמה איפשהו במרכז אמריקה? אולי זה כי יש שם פי 1000 קרקע מאשר כאן?

נראה לך הוגן שהמשכורות הממוצעות שונות ממדינה למדינה?

אפשר, רק אי-אפשר להוריד כל הזמן במלוא רוחב הפס שלך. אבל לא קשה להגיע ליחס נורמלי אם אתה פשוט משאיר את הטורנט פתוח. רוב הטראקרים לא דורשים 1:1, אלא רק משהו כמו 0.5:1 או אף פחות.

ברור שהמורידים הכבדים (אלה שכל הזמן חייבים להוריד משהו, אחרת הם מרגישים שהם מפסידים כסף) נדפקים. אבל זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מעצבנות רק מטומטמים כמוך, שלא רוצים להתחבר למציאות ומאמינים שמגיע להם הכל, ושכל מה שנעשה נעשה רק כדי לדפוק אותם.

אתה המטומטם פה שחושב שאם משלמים על X צריך לקבל Y

מבחינתי שיגידו שהחבילות שיש כרגע הם רק 1.5 מגה ושאני אקבל את ה 1.5 ולא חצי ממנו

אם הם לא עומדים בהצעה שהם מתנים אז שלא יבואו לספר סיפורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל החבילות הן לא 1.5

החבילה היא הגודל שאתה בוחר.והמילה "עד" מופיעה שם...

אולי בשבילך זה לא מתאים, כי אתה חושב שאם לא תוריד 24/7 אתה "פרייר"

אבל אדם סביר, שמוריד קבצים שהוא צריך, ורוצה שעמוד גם בנפח גדול ירד לו במהירות.

וכשהוא צריך קבצים הוא מוריד אותם מאתרים חוקיים.

ואם הוא גונב לפעמים, הוא עושה את זה בשעות שאין עומס.

החבילות האלה דווקא בסדר גמור.

לא יודע למה, אבל אני מתחיל להרגיש שאני חוזר על עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בארץ יחסית בסדר, וגם התקשורת שלנו לח'ול יחסית מהירה, שימו לב לי יש חבילה 5MBit של בזק+בז"בל וזה הקצב שאני מקבל לNY, תמונה זו נלקחה לפני דקה :)

882593628.png

אני כרגע נמצא בחבילת GAMER של בינלאומי.. לפני זה היה לי המון בעיות, המון.

היום אני מוריד על מקסימום מכל המקומות בלי יוצא מן הכלל ופשוט נהנה מהחיבור ללא פשרות.

ככה שלפעמים ברגע שמשלמים מעט יותר, מקבלים את מה שהחברה מבטיחה.

כמובן שמדובר על מהירות שתופסת גם בהורדות מטורנטים וכ'ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כשאתה בחו"ל, רוחב הפס לחו"ל הוא בעצם רוחב פס מקומי?

כמי שעובד לא מעט שנים בתחום, היו לי לא פעם שיחות כאלו עם לקוחות.

לקוח: "במדינת X מציעים לי אירוח ב- Y פחות!"

אני: "אז תלך למדינת X, זה המחיר שלנו."

לקוח: "אבל לא טוב לי ב- X! כי (מחק את המיותר) רוב הלקוחות שלי ישראלים ורוחב הפס משם לארץ נמוך/נותנים לי שם שירות גרוע/יש שם עלויות נוספות על שירותים/אי אפשר לטפל פיזית בשרת בלי כרטיס טיסה+מלון+כמה ימים בהם אני לא יכול לעשות שום דבר אחר כי זה רחוק/נו אבלה אספניול."

יש לך אופציה אחרת, שלדעתך טובה יותר? לך עליה. מי מכריח אותך לבוא אלי? אם אתה מתעקש לבוא אלי, כנראה שהאפשרות השניה לא טובה כמו שאתה מנסה להציג אותה (או שאתה אידיוט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בארץ טוב יותר מאשר ברוב המדינות בחו"ל - השייפינג לא כל כך מורגש כמו פעם (כנראה שבהתחלה השתמשו בזה באגרסיביות יותר ובהמשך שדרגו את הקווים כדי להציע חבילות גלישה מהירות), ואנחנו לא משלמים פר ג'יגה-בייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...