סקר: האם אתם מרגישים שדפקו אתכם או/ו שמנסים לדפוק אתכם ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם אתם מרגישים שדפקו אתכם או/ו שמנסים לדפוק אתכם ?

Art Tatum

האם אתם מרגישים שדפקו אתכם או/ו שמנסים לדפוק אתכם ?  

900 הצבעות

1. 1. האם אתם מרגישים שדפקו אתכם או/ו שמנסים לדפוק אתכם ?

• כל הזמן
    • יותר מדי
    • מדי פעם
    • מעט מאוד
    • אף פעם
    • מה אתה מבאס אותנו יא מניאק, בא לי להביא לך בעיטה לפנים

Recommended Posts

הסקר נועד כדי לאמוד את התחושה בתגובה למציאות הישראלית.

הוא מתייחס לכל המציאות הישראלית, שזה הרבה מאוד דברים.

מחירים, שכר, מיסים, יחס של חברות ותאגידים, קנסות, שיטת מצליח, חוקים נצלנים, משטרה, ערסים.

וכל מה שרק תרצו שקיים במציאות הישראלית וגורם לכם להרגשת ניצול/קורבן/פראייר/דג רקק/עבד מודרני/טרף וכו...

כמו כן אם יש לכם תחושה חזקה לגבי משהו ספציפי או סיפור מעניין שמתאים לנושא אתם מוזמנים לחלוק את זה איתנו.

אפשרתי לשנות את ההצבעה, למקרה שתשנו את דעתכם. :lol:

תודה על ההצבעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה ארטי

אני יכול להגיד לך מידיעה שבחברות הגדולות יש צוותים שתפקידם להגדיל את רווחיות החברה

אני גם יכול להגיד לך שהחשיבה הפופלרית היא בכיוון שהלקוח יממן את זה

מה יוצא מיזה - לא צריך לנחש .

בשאר זה פחות או יותר חצי חצי - ראה ערך מוסר תשלומים שפחות או יותר משקף את ההיסתכלות המוסרית של בעלי עסקים , כמו כן אתה צריך להגדיר מה זו " דפיקה" כי יש סוחרים שאינם מגדירים " דפיקה" כמיקסום רווחים על חשבון הלקוח או כפי שהם מגדירים זאת , " אם הלקוח מוכן לשלם את הסכום הזה - זו לא גניבה " השאלה היא כמובן באיזה כלים הסוחרים משתמשים כדי להגדיל את המכירה - חלק מהכלים האלו היא הסתרת מידע מהלקוח .

בקיצור אני כמעט ולא מכיר עסקים שהמדיניות שלהם היא להחכים את הלקוח וכך לעשות מכירה , יש כאלו , אבל מעט מאוד ובתחומי התמחות קרי נישות של מסחר .

אני למרות זאת הצבעתי לפעמים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצבעתי ל "כל הזמן"

מה רק אני פה לומד בתיכון עדיין?

אני אוהב את הגישה הדיי אירונית של "מה אתה ילד בגן שאתה חושב שמשרד החינוך רוצה רק לדפוק אותך?"

גם אם משרד החינוך לא רוצה לדפוק את ציבור התלמידים, יוצא לו לדפוק אותנו לא רע, מכל ההביטים שרק אפשר- החל מתוכנית לימודים מטומטמת וכלה בקרטריונים חסרי כל היגיון. מאוד מצחיק שמוסד שמטרתו להקנות השכלה מתנהל בצורה חסרת היגיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אספר לך סוד קטן ,המדינה לא רוצה ציבור חכם ,היא רוצה ציבור מספיק חכם בשביל שיוכל לעבוד ולתפעל מכונות למשל ,אבל מספיק טיפש בשביל שלא ישאל שאלות ויתנגד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי כן, מנסים לדפוק אותנו על בסיס יומי וההוכחה הפשוטה היא שבעלי עסק הגונים שלא מוכנים לעבוד בשחור מתקשים לשרוד כי הם טיפות הגונות בים של חוסר הגינות והם פשוט טובעים.

שקלתי לפתוח פוסט נפרד על העניין אבל אני מניח שזה מאוד מתאים לכאן: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3919955,00.html

לצורך השוואה יותר מוחשית חבילה בסיסית בישראל עולה 200-220 ש"ח לעומת 45-90 ש"ח בארה"ב. הוכחה אפילו יותר חותכת ויותר עניינית היא התגובה של שתי החברות. התגובה שלהן אומרת לי שהנחת העבודה של חברות התקשורת בישראל (וזה כולל את חברות הסלולר והאינטרנט) היא שהציבור מ-ט-ו-מ-ט-ם.

אתם יודעים מה? הן גם צודקות. אנחנו משלמים, לא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אספר לך סוד קטן ,המדינה לא רוצה ציבור חכם ,היא רוצה ציבור מספיק חכם בשביל שיוכל לעבוד ולתפעל מכונות למשל ,אבל מספיק טיפש בשביל שלא ישאל שאלות ויתנגד .

ההוכחה הכי טובה לזה היא שבזמן בחירות חברי כנסת הולכים לשוק..

עדר כבשים עדיף על פרה אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ורג' קארלין הוא קומיקאי, וככזה לא כל מה שהוא אומר נאמר ברצינות או שהוא נכון.

ואם כבר ג'ורג' קארלין אז אל תאשים את הממשלה הרי הם לא באמת שולטים במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ורג' קארלין הוא קומיקאי, וככזה לא כל מה שהוא אומר נאמר ברצינות או שהוא נכון.

ואם כבר ג'ורג' קארלין אז אל תאשים את הממשלה הרי הם לא באמת שולטים במדינה.

תודה שהזכרתה לי מי אמרה את זה :) (לא הייתי בטוח אז לא רשמתי ) .

זה שהוא קומיקאי אומר שלא צריך לקחת כל דבר שהוא אומר ברצינות ,אבל ללא ספק מה שהוא אומר יכול להיות נכון ,ובמקרה הזה זה כל כך נכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...