האם שווה לשדרג מE8400 למרובע ליבה Q9400? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לשדרג מE8400 למרובע ליבה Q9400?

gal

Recommended Posts

המערכת שלי בפרופיל בסך הכל עובדת יפה אבל הייתי רוצה להיות מסוגל לעבוד במולטיטסקינג באופן חלק ולהריץ אולי כמה מערכות וירטואליות במקביל.בקרוב יש לי יום הולדת ואולי אקבל כסף בתקציב של עד 1000 ש"ח אני מניח.האם המערכת שלי תעבוד טוב אם המרובע והאם אראה הבדל בביצועים עם וינדוס 7 64 ביט?ועוד דבר האם המאורר שבא עם המעבד מספיק טוב?

אשמח לכמה שיותר מידע בנוגע לשאלות הנ"ל

תודה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 8GB של ואתה עם מערכת 32bit? :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

בקשר למולטיטסקינג:

בכל הקשור לתוכנות כמו , מסנגר, ICQ, וכו... לא תרגיש בהבדל

בכל הקשור למכונות וירטואליות בהחלט במיוחד אם תריץ יותר ממכונה אחת

ועוד דבר האם המאורר שבא עם המעבד מספיק טוב?

עושה את העבודה שלו

אם אתה רוצה שקט אז עדיף איכותי של צד3

והאם אראה הבדל בביצועים עם וינדוס 7 64 ביט?

כן, במכונה וירטואלית בכל הקשור להקצאת , מעבר לזה יש לך 8GB אז אתה צריך מערכת 64bit כדי לנצל אותו

למידע נוסף והבדלים תקרא את הסטיקי בפורום של windows

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ששינתי את הזכרון ל4 גיגה ויש לי 64 ביט מותקן ועובד יפה.נדפק לי כנראה אחד הזכרונות אז הוצאתי 2 סטיקים החוצה כדי להמשיך לעבוד בDUAL ואיזה מאוורר היית ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל הביצועים בין dual Channel ל- single לא רלוונטי ל - 99.9% מהמשתמשים

אם אתה תשתמש ביותר ממכונה וירטואלית אחת בסביבת 64bit עדיף 6GB של מאשר 4GB dual Channel

ואיזה מאוורר היית ממליץ?

‏Freezer 7 Pro Rev.2 של AC

אם אתה רוצה חרישי או שישאר שקט גם אחרי OC בינוני אז:

‏Freezer Xtreme Rev.2 של AC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר לוותר על 2GB רק כדי לעבוד ב-Dual Channel. ההבדלים לא משמעותיים בכלל ועדיף בעקרון נפח גדול ב-Single Channel מאשר נפח קטן יותר ב-Dual Channel, בייחוד אם אתה עובד עם מכונות וירטואליות.

בקשר לקירור למעבד, אתה מתכנן OC? אתה מתכוון להריץ מכונות ווירטואליות למשך זמן ארוך וברציפות?

עריכה: Rafi921 הקדים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתוכנן OC והאפשרות למכונות ויטואליות הוא אופציה עתידית.אתה אומר שכדאי לי לשים 6 גיגה שיעבדו בSINGLE CHANNEL ? בשורה התחתונה האם כדאי לי לשדרג במידה שיהיה לי את הכסף? או שאולי להחליף את השילוש הקדוש למערכת מבוססת I5 750 במידה ויהיה אפשר תקציבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר שכדאי לי לשים 6 גיגה שיעבדו בSINGLE CHANNEL ?

כן

בשורה התחתונה האם כדאי לי לשדרג במידה שיהיה לי את הכסף?

אם תשתמש ביותר ממכונה וירטואלית אחת בו זמנית או אם מדובר בשימוש כבד

אין מה לשדרג לאופציה עתידית - תשדרג שתצטרך, כך לפחות אני חושב....

או שאולי להחליף את השילוש הקדוש למערכת מבוססת I5 750 במידה ויהיה אפשר תקציבית?

בשביל מכונה וירטולית, כמה שיותר ליבות יות טוב (אם מדובר ב -3,4 מערכות וירטואליות) לכן במקרה הזה עדיף מעבד משושה ליבות של

תוספת הביצועים שתקבל עם שידרוג ל - i5 תהיה השפעה מאוד קטנה על השימוש - כל עוד לא מדובר על שימוש כבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ובלי קשר, אם אחד ממודולי הזיכרון תקול, תחליף אותו. ככל הנראה הוא עדיין במסגרת האחריות (ולחלק גדול מהזיכרונות יש אחריות "לכל החיים").

שנית אני מחזק את כל מה שאמר Rafi921.

1. אין טעם לשדרג רק כי אולי בעתיד יהיה לך שימוש מסוים. כשתצטרך תשדרג באותה נקודת זמן.

2. ה-Freezer 7 rev B יהיה בחירה מעולה לקירור שקט ויעיל.

3. בתקציב של 1000 שקל לא תוכל להחליף מעבד+לוח אם+זיכרונות לפלטפורמה שמיועדת להרצה יום-יומית של מכונות וירטואליות. זה שוב מחזיר אותנו בעקיפין לנקודה 1. אם אתה סתם מתכוון ל"השתעשע" אם מכונות ווירטואליות, קודם תתחיל ותראה לאן זה לוקח אותך. עדיף לחסוך את הכסף ולהשקיע אותו במערכת נכונה כשיש באמת צורך בכך. לריבוי משימות שגרתי המערכת שברשותך מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש במחיר דומה את ה-Shuriken Rev.B שהוא גם Low Profile, שקט מאוד ומקרר ברמה טובה מאוד.

אבל זה לא שייך לכאן, אם אתה רוצה המלצה לקירור אז תשאל בפורום בבקשה. :)

ואני מצטרף לדעה של החבר'ה:

אין מה לשדרג לאופציה עתידית - תשדרג שתצטרך
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...