מוצרי חלב - גורמות לבעיות רפואיות ?? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי חלב - גורמות לבעיות רפואיות ??

aviv00

Recommended Posts

אם חלב פרה כל כך לא בריא..איך זה שעדיין משווק בכמויות אדירות?

למה ממתקים משווקים בכמויות אדירות? וממתי אנשים מעניין אותם בריאות?

מעניין אותם מה שטעים ומה שטוחבים לפרצוף שלהם בפרסומת.

אגב, גם תעשיית הבריאות נהייתה מסחרה והרבה מוצרים אשר מוצגים כבחירה בריאה יותר,

עדיין מפוצצים בסוכר וחומרים לא בריאים(צבעי מאכל, חומרים משמרים ועוד).

אבל אני בטוח שיש אנשים שמשלשלים את נשמתם אחרי אספרסו עם חלב פרה או סתם כוס חלב פרה על הבוקר כמוני :)

במשפט הזה, ענית לעצמך על השאלה בה פתחת את הודעתך.

אתה מודה שאכילת חלב ומוצריו גורמת לך לבעיות עיכול(תתפלא, נפיחות וצואה לא בהכרח אמורים להסריח)

ושילשול זו לא צורה בריאה בה הצואה אמורה לצאת ולי אישית לא היו בעיות כאלה כשצרכתי חלב, אפילו לא קרוב.

אבל משום מה, אתה עדיין ממשיך לצרוך את המוצרים, למה? כי זה טעים, כי זה נפוץ, כי זה זול, כי זה מתפרסם ללא הפסקה.

אין ספק שיש אנשים שלא מגיבים טוב למוצרי חלב, אבל את אפשר להגיד על כל סוג . בני אדם אוכלים מוצרי חלב משחר התיישבות קבע. באירופה מוצרי חלב מושרשים כל כך עמוק בתרבות שבכל כפר תמצאו גבינה מקומית ייחודית או מעדן חלב מקומי. סופרים באירופה עמוסים במוצרי חלב ופעם האחרונה שבדקתי אירופאים בריאים, חזקים וחיים בממוצע מעל 80.

אני מסכים, בגלל זה אכן צריך לקחת את הדברים שהדוקטור אומר בערבון מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה עדיין ממשיך לצרוך את המוצרים, למה? כי זה מתפרסם ללא הפסקה.

פעם אחרונה שבדקתי פרסומות לחלב תפסו פחות משליש אחוז מכלל הפרסומות בערוצי הטלויזיה והרדיו. וזה היה עוד כשיצא החלב המחודש "בטעם של פעם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר 3 חודשים ללא מוצרי חלב פרה/עיזים בתפריט. וגם, מנסה כמה שפחות להכניס סוכר לבן לגוף.

שינויים מיוחדים? לא ממש מרגיש. אני לא זוכר ולא ידוע לי שהייתי אי פעם אלרגי בצורה כזו או אחרת לחלב...

יכול להיות, שמדובר באפקט פסיכולוגי:

עיכול טוב יותר

מפרקים יותר חופשיים ופחות תפוסים

עור פנים חלק וללא היווצרות פצעונים במצח.

בכל מקרה אני משתדל לאכול כל יום כף טחינה ואיזה ירק כמו ברוקולי בשביל "להשלים את הסידן" אם בכלל.

פיצה או לא פיצה, ממילא אני לא אוכל את זה... עמרי, עזוב פיצה אין על סמבוסק גבינה ברוטב פיצה...

ואם כן. אז פעם ב... אין לי בעיה.

אוליי הדבר היחיד ש"חסר" לי איכשהו זה גבינה צהובה ויוגורט. הכל עניין של הרגל.

בסה"כ, אני דיי מסכים עם הטענות של הד"ר הזה ואני יכול להסכים איתו שלמדע "הנאור" אין תמיד פתרון להכל כפי שהוא מתיימר לפחות להציג.

אבל אני גם חושב שהוא מגזים, הוא דמגוג לא קטן ולקח את הדברים שלו קצת מעבר לכל פרופורציות...

לסרטון המלא:

http://www.emetaheret.org.il/2010/05/19/%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%93%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%90%D7%91%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99-%D7%97%D7%9C%D7%91/

סרטון נוסף שלו:

http://video.google.com/videoplay?docid=-6008149825107048619#

הבעיה בצמחונות או טרנד של הימנעות כזו או אחרת ממשהו (ואני לא מדבר על הפן הבריאותי) הוא שהאנשים שדוגלים בזה מתאמצים בכל מאודם להסביר למה זה לא בסדר מה שאנחנו עושים. את הויכוח הזה ניהלנו לפני שבועיים או שלושה בפורום ואין לי כוח לפתוח אותו שוב,מה שכן מי שלא רוצה לאכול בשר או חלב שיבושם לו,רק שלא יתערב לי בצלחת,ויפסיק לחפש אמתלות להצדיק את הדת שלו (כן,זו דת כי אתם פנאטים דוגמטיים שלא משנה מה יציגו לכם אתם תמשיכו להאמין בכך)

אני לא מנסה לכפות על אף אחד בשום צורה, את אורח החיים שלי ואת מה שאני עושה. כשיש לך כל מיני בעיות רפואיות אתה מנסה לעשות כל דבר ואפילו הכי מטופש בשביל לפתור אותן... אני לא עושה את זה סתם, אלא מסיבה כלשהיא...

אני בכל אופן דוגל בגישה של "חיה ותן לחיות".

מה אכפת לי מה אתה אוכל? תאכל מה שאתה רוצה... באמת שאני לא מבין את הטענה הזו. אני חושב שאתה מתכוון לכל מיני טבעוניים/צמחוניים שעושים את הצעדים שלהם מטעמים "אידיולוגיים". וזורקים סיסמאות באוויר: בשר זה רצח וכד'...

:lol:

אם חלב פרה כל כך לא בריא..איך זה שעדיין משווק בכמויות אדירות?

אז מה תגיד על סיגריות?

היום הכל עניין של $$$$$$$$$$$$$$$$$$[br]פורסם בתאריך: 10.07.2010 בשעה 05:45:42

:lol:

עוד תוצאה ברורה של שטיפת מוח שעוברים מרגע שנולדים (בין אם זה עובר בחינוך מהבית או מהסביבה).

בזה אני מסכים איתך. בתור ילד, שתיתי כל יום בערך כוס חלב כי האמנתי לכל הפרסומות המטופשות שהיו בטלוויזיה.

כשאתה ילד, עוד אין לך ממש אישיות מוצקה ואתה יכול להאמין לכל דבר שאתה רואה או שומע.[br]פורסם בתאריך: 10.07.2010 בשעה 05:56:32

אישית אני לא רואה תחליף טוב לחלב. סויה זה פיכסה, חלב עיזים זה מיכסה, וגנבתי כבר לבית החולים את כל חלב-האם שהיה להם.

אני הגעתי למסקנה ברורה. לא לכל דבר צריך תחליף... אפשר לחיות גם בלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיילי שואו זה לא נחשב :/

אני רוצה לראות עוד מופעים ב-HBO,

הפועות צדדיות שלו בדיילי שואו לא עושות חסד לקומיקאי המדהים הזה.

אני גם לא מת על הדיילי שואו יותר מדי בלי קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על חלבון מהצומח שמעת?

זה לא הרעיון ,אתה תוכל למצוא תחליף להכל ,בסוף תוכל למצוא גם תחליף לאוכל ,תבלע כדורים כאלו קטנים וזהו ,אבל זה לא הדרך הטבעית לאכול ,זה גם פחות טעים ,אז חלאס לזיין ,בני אדם צריכים לאכול מהכל אבל בקמות סבירה ומאוזנת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע אם אני לא טועה כ 10 אחוז מהאוכלוסיה או יותר לא יכולים לעכל מוצרי חלב בצורה נורמלית, אני אישית סובל מכאבי בטןאחרי הרבה חלב או מוצרי חלב שונים ולחם כמו טוסטים / חביתות גבינה / פיצות וכדומה.

בגלל הטעם קשה לי להפסיק, אבל זה אצלי בכל המשפחה בעיות של עיכול חלב, שלא לדבר שאחרי זה הכאבי בטן והריצות לשירותים מתחילות..כנ"ל לגבי שוקו.

גם כן אספרסו עם קצת חלב עושה את אותה הפעולה.

ברוך הבא למועדון הרגישים ללקטוז (סוכר חלב). זו בעיה נפוצה למדי, במיוחד אצל מי שמוצאו לא מאירופה: המוטאציה שמאפשרת לבני האדם לעכל לקטוז הופיעה לפני פחות מעשרת-אלפי שנים. אבל זה לא אומר שצריך להימנע ממוצרי חלב - יש חלב לקטוז (יקר יותר מחלב רגיל, מה לעשות) ויש כדורי לקטזין שאפשר לקנות ללא מרשם בכל בית מרקחת. מה שהם עושים זה לספק לגוף שלך את האנזים שהוא לא מייצר ולכן לא יכול לפרק את הלקטוז. במינון הנכון (עניין של ניסוי וטעיה) הוא מונע לחלוטין את כל התופעות השליליות של הרגישות ללקטוז. ולא לדאוג - אין דבר כזה "מינון יתר", אם אתה לוקח יותר מידי, התופעה השלילית היחידה היא שתאלץ לקנות קופסה נוספת מוקדם יותר.

אגב, מי שרגיש ללקטוז בד"כ גם רגיש לפרוקטוז (סוכר פירות). כדאי ללכת לגסטרו בקופ"ח ולקבל הפניה לבדיקה, שלפחות תהיה בטוח.

ובנוגע לכל מי שמרגיש טוב יותר ללא חלב: אני נמנעתי לחלוטין מפרוקטוז ולקטוז במשך חודש לצורך בדיקת בעיית עיכול (אני מאוד רגיש ללקטוז). אז בהמשך חודש התפריט שלי היה מאוד מצומצם, פרט לזה אני לא יכול לדווח על שום שינוי. אבל אם אתם מרגישים טוב יותר - לכו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...