מוצרי חלב - גורמות לבעיות רפואיות ?? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי חלב - גורמות לבעיות רפואיות ??

aviv00

Recommended Posts

קישור

http://www.youtube.com/watch?v=9sWEXPRRQOQ

יש 4 פרקים

בעיקרון חלב של פרה יש חלבונים שאינם מיועדים לגוף האדם ולכן נגרמות

דיון נעים :)

עריכה:

אני חושב שאפשר לסכם שחלב אכן מזיק

במיוחד בשלב בשנים הראשונים של של גיל ה30

ובגיל מבוגר 50 פלוס

אבל הוא משפיע בצורה שונה לכל אחד ובחוזק שונה

כל אחד יעשה את השיקולים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטענה שחלב בריא היא רק עוד אחד מהמיתוסים שתאגידים בעלי אינטרסים הכניסו לתודעת הציבור, כי מה לא עושים בשביל כסף גם אם זה על חשבון אנשים אחרים ובריאותם...

אגב, אם כבר מדברים על מוצרים שכדאי להימנע מהם אז כדאי גם לעבור לסוכר חום (במקום לבן) ולקמח מלא (במקום לבן). ואם עדיין יש בשנת 2010 אנשים שלא מודעים לזה - מרגרינה, שומן צמחי מוקשה ושומן טרנס = רעל שאסור להכניס לגוף!

אגב - אתה מדבר על השפעות בריאותיות, אבל אולי גם כדאי לקחת בחשבון את ההשפעות הסביבתיות (והאנושיות) של התעשייה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש בעיצומו של הניסוי הזה, יש דברים שהשתפרו פחות ויש דברים שהשתפרו לגמרי.

יחד עם זאת, אני כן אוכל מוצרים מחלב עיזים, בעיקר גבינה צהובה(אך גם משתמש בתחליפים צמחיים)

ובכלל נמנע מלאכול את הדברים האלה.

על בשר עם זאת, אני לא מוותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי ניסוי על עצמי לפני חצי שנה בערך והפסקתי לאכול מוצרי חלב בכלל. מאז כאבי המאמץ שלי נעלמו לחלוטין למרות שהעלתי את המרחקים ואז זמני הריצה. לא מזמן החלטתי לנסות לחזור למוצרי חלב, ובמשך חודשים אכלתי מוצרי חלב במידה מועטה, כאבי המאמץ התחילו לחזור, ושוב ירדתי לחלוטין מחלב.

אומנם זה קשה קצת בהתחלה כי צריך לסגל דברים אחרים לאכול, אבל הרגשתי על עצמי טוב יותר ללא מוצרי חלב, סידן אפשר בקלות להשיג ממקורות אחרים, ואומנם הניסוי הקטן שעשיתי על עצמי רחוק מלבודד את ההשפעה של החלב על הגוף, ויכול להיות שמדובר באפקט פלסבו, אבל לאור המגמה הרווחת בזמן האחרון, לא מעט מאמרים ומחקרים נגד חלב ומוצריו, אני יודע שחלב יותר אני לא מכניס לגוף שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בשר חייבים,מה זה לא לאכול בשר? איך תפתח שרירים? :0

:lol:

עוד תוצאה ברורה של שטיפת מוח שעוברים מרגע שנולדים (בין אם זה עובר בחינוך מהבית או מהסביבה).

ראה פה: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_vegans#Athletes

אגב, אני לא הולך להיכנס לזה פה ולגלוש לנושאים אחרים אבל אני רק אגיד בקצרה: יש סיבות בריאותיות, אקולוגיות, אנושיות ומוסריות לעבור לתזונה צמחית. מי שרוצה שיחפש מידע. (כמה דוגמאות: Food Inc (סרט), Earthlings (סרט), Home (סרט), מחקר סין/The China Study (ספר), שוטי החלב (ספר)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע אם אני לא טועה כ 10 אחוז מהאוכלוסיה או יותר לא יכולים לעכל מוצרי חלב בצורה נורמלית, אני אישית סובל מכאבי בטןאחרי הרבה חלב או מוצרי חלב שונים ולחם כמו טוסטים / חביתות גבינה / פיצות וכדומה.

בגלל הטעם קשה לי להפסיק, אבל זה אצלי בכל המשפחה בעיות של עיכול חלב, שלא לדבר שאחרי זה הכאבי בטן והריצות לשירותים מתחילות..כנ"ל לגבי שוקו.

גם כן אספרסו עם קצת חלב עושה את אותה הפעולה.

אמרו לי שחלב עיזים וחלב גמלים הם הכי בריאים, אבל יקרים.

מצד שני עד כמה צריכה יומית מועטת של חלב רגיל (לא כמוני שחולה על מוצרי חלב שוקולד וכדומה) יכולה להשפיע לרעה על שינוי גופני?

אני עשיתי ניסוי על עצמי לפני חצי שנה בערך והפסקתי לאכול מוצרי חלב בכלל. מאז כאבי המאמץ שלי נעלמו לחלוטין למרות שהעלתי את המרחקים ואז זמני הריצה. לא מזמן החלטתי לנסות לחזור למוצרי חלב, ובמשך חודשים אכלתי מוצרי חלב במידה מועטה, כאבי המאמץ התחילו לחזור, ושוב ירדתי לחלוטין מחלב.

אומנם זה קשה קצת בהתחלה כי צריך לסגל דברים אחרים לאכול, אבל הרגשתי על עצמי טוב יותר ללא מוצרי חלב, סידן אפשר בקלות להשיג ממקורות אחרים, ואומנם הניסוי הקטן שעשיתי על עצמי רחוק מלבודד את ההשפעה של החלב על הגוף, ויכול להיות שמדובר באפקט פלסבו, אבל לאור המגמה הרווחת בזמן האחרון, לא מעט מאמרים ומחקרים נגד חלב ומוצריו, אני יודע שחלב יותר אני לא מכניס לגוף שלי.

גם כן מה זאת אומרת כאבי מאמץ נעלמו לאחר הפסקת השימוש במוצרי חלב פרה?

אגב את הסרטון לא ראיתי כי האינטרנט שלי זוחל.... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדת לגמרי ממוצרי חלב? זאת אומרת בלי גבינה לבנה\קוטג' וכ'ו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

עוד תוצאה ברורה של שטיפת מוח שעוברים מרגע שנולדים (בין אם זה עובר בחינוך מהבית או מהסביבה).

אתה פשוט ילד שמנסה להיות שונה מכולם ומגניב ,תבין שהגוף האנושי הוא מיועד לאכל צמחים ובשר ,ואתה לא יכול להימנע מאכיל של אחד מהם בלי השפעת על הגוף (שוב ,אני לא אומר שאכילה מופרזת של בשר טובה לגוף ) .

בקשר לחלב ,זה ידוע שלא סתם יש לאנשים רגישות ללקטוז וכל זה ,זה לא משהו שאחנו אמורים לאכול אחרי גיל היניקה ,אני אישית ימצא את זה קשה מאוד לוותר על חלק ממוצרי החלב בגלל הרגל ,אבל ללא ספק שאני מוכן לנסות ניסוי של שש שבועות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אתה צוחק, נכון? אתה חושב שמישהו ישנה את הרגלי התזונה שלו (שינוי די גדול באורח החיים הייתי אומר) בשביל להיות "שונה ומגניב"? כי אני בספק אם יש בעולם בן אדם שעשה את זה, ואם כן אז הוא מאוד מסכן ופתטי.

יש לך תואר באנטומיה? ביולוגיה? רפואה? תזונה? ניסית לקרוא אפילו באינטרנט על תזונה כזאת?

כי משום מה לא נראה לי שאתה מבסס את הדעה שלך על נתונים מדעיים במיוחד :facepalm:...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אתה צוחק, נכון? אתה חושב שמישהו ישנה את הרגלי התזונה שלו (שינוי די גדול באורח החיים הייתי אומר) בשביל להיות "שונה ומגניב"? כי אני בספק אם יש בעולם בן אדם שעשה את זה, ואם כן אז הוא מאוד מסכן ופתטי.

יש לך תואר באנטומיה? ביולוגיה? רפואה? תזונה? ניסית לקרוא אפילו באינטרנט על תזונה כזאת?

כי משום מה לא נראה לי שאתה מבסס את הדעה שלך על נתונים מדעיים במיוחד :facepalm:...

שנייה ואתה מבסס את הנתונים שלך על ? איזה אתר של ירוקים ? קצת משהו שראיתה בוויקיפדיה ?

בו נראה את זה ככה ,אתה חושב שאם תפסיק לאכול בשר אתה תהיה בריא יותר ? אני יכול לומר לך שבכללי לא ,ישנם תחומים שזה יועיל כי לבשר כמו לכל יש את הנזקים שלו ,אבל אם אתה לא תואכל בשר בכלל יבוא לך יותר נזקים מאשר תועלת .

תשאל כל אדם שלא אוכל בשר בכלל ,והוא יגיד לך (ואם לא הוא שקרן או שרק התחיל לא לאכול ) שיש לו בעיות כמו אנמיה וחוסירים של חומרים שונים בגוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה ואתה מבסס את הנתונים שלך על ? איזה אתר של ירוקים ? קצת משהו שראיתה בוויקיפדיה ?

בו נראה את זה ככה ,אתה חושב שאם תפסיק לאכול בשר אתה תהיה בריא יותר ? אני יכול לומר לך שבכללי לא ,ישנם תחומים שזה יועיל כי לבשר כמו לכל יש את הנזקים שלו ,אבל אם אתה לא תואכל בשר בכלל יבוא לך יותר נזקים מאשר תועלת .

תשאל כל אדם שלא אוכל בשר בכלל ,והוא יגיד לך (ואם לא הוא שקרן או שרק התחיל לא לאכול ) שיש לו בעיות כמו אנמיה וחוסירים של חומרים שונים בגוף .

אני לא אוכל בשר בכלל ואין לי שום מחסור או מחלה מיוחדת. המחסור היחידי שיש לי (למעשה נמצא בטווח הנורמה לפי קופ"ח אבל עדיין יחסית נמוך) הוא בויטמין B12, ונחש מה - 30% מהישראלים סובלים ממחסור בB12 (לפחות ע"פ YNET), אז אתה מוזמן לזרוק את התיאוריה שלך לפח אשפה (חפש קצת בגוגל על מחסור בB12 ותגלה שיש אנשים שאוכלים הרבה הרבה בשר ועדיין יש להם מחסור).

חוץ מזה אולי תתפלא לגלות שיש אורח חיים שנקרא טבעונות, אורח חיים שהרבה אנשים בעולם מקיימים וחיים באופן בריא ביותר ובהרבה מקרים בריא יותר מהממוצע. חפש בגוגל "טבעונות" או VEGAN ותמצא אלפי מקורות מידע שמבוססים על מחקרים וסותרים את הדעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...