דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 81 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

ואני אומר שוב, אל תצפה ל2.2 עם תמיכה מושלמת בעברית בקרוב, JHJP5 זה הדבר הכי קרוב שיהיה לך עד סוף אוקטובר לדעתי

(עד שתצא איזה גירסה של איחוד האמירויות או משהו בסגנון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור, ולגרסה הזאת בדיוק אני מחכה...

בינתיים, אני לא רואה סיבה לצרוב עוד ועוד גרסאות ולסכן את המכשיר, אפילו אם זה סיכון קטן, כשעוד חודש תצא גרסה רשמית, ואפילו אם זה ייקח חודשיים.

כרגע המכשיר שמיש ואף יותר מכך, וגם אם הוא לא מקבל עוד 200 נקודות ב QUADRANT או לוקח לו עוד עשירית שנייה לפתוח , זה לא כזה קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכשיר תקין (עם 3B COMBO עובד) אין מניעה לצרוב גירסה כל שני וחמישי

זאת סתם פרנויה.

תמצא לי אחד בXDA שהשילוב הזה תקין אצלו והרס את המכשיר מצריבה של רום דרך ODIN או KIES

ל2.2 יש מספיק יתרונות על 2.1 (בפרט על JG8 הישנה) בשביל לא להסתפק בJG8 כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על טעם וריח אין מה להתווכח...

כן, יש מישהו שהרס את המכשיר בעת צריבה ב ODIN (נדיר אמנם, וזה היה ממזמן אז אני לא זוכר מה הלינק).

נכון, הסיכון די קטן, אבל עדיין, גם לצרוב גרסה ולגלות פתאום שקוד המכשיר השתנה או ה IMEI השתנה זה לא נעים.

אז במקרה זה, ניתן לגבות את EFS ולחסוך את זה, אבל מי אמר שבעדכון הבא לא יהיה משהו אחר?

למשל, שסמסונג תנטרל בכוונה את ה THREE BUTTON COMBO ?

שוב, למי שלא הכי חשוב לו שתהיה לו את הגרסה הכי חדשה בתקופת הביניים שבה אנו נמצאים, אני לא חושב שזה כזה רע להתקין גרסאות יותר ישנות ויציבות.

להזכירך, כש JG8 יצאה, חלק מהמשתמשים דיברו עליה כעל גרסת ה 2.1 הכי יציבה וטובה שיש, והיו מרוצים ממנה.

אז בסדר, היא יצאה ביולי, ומאז יצאו גרסאות יותר טובות, אבל להגיד שהיא בכלל לא טובה ולא שווה לצרוב אותה רק כי יצאו גרסאות יותר חדשות (ולא נעדרות באגים) זה לא נראה לי הגיוני.

יכול להיות שאם היינו גרים באירופה, הייתי אומר שכדאי להתקין גרסה אחרת, אבל בהיותנו ישראלים שצריכים עברית כמו שצריך, ולחלק מהאנשים אין כוח / רצון להתעסק עם המכשיר בדחיפת קבצי FRAMEWORK, אני חושב שהיא עושה את העבודה לא רע, גם אם היא ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה עובדת בכל הגירסאות, פשוט אנשים לא יודעים לעקוב אחרי הוראות

(אני חייב לציין שהאתר IANDROID מלא בעיקר באנשים שאין להם הרבה מושג)

בשביל רוט בגירסה הנוכחית (אני מניח JM1 אבל יפעל על כל 2.1)

בשלב ראשון תעתיק את הUPDATE.ZIP המצורף לספריה הראשית בSDCARD

תכנס לRECOVERY ותבחר APPLY UPDATE.ZIP

ואז יהיה לך רוט

אחרי זה תגבה את הספריה EFS (עם סייר קבצים/טרמינל/ADB מה שבא לך)

http://www.mediafire.com/download.php?e75hia9ghqo17dk

אני לא רואה שום סיבה להשתמש בJG8 היום

או JPK או JP4

יש לי JM2, הקובץ שהבאת יתאים? אני צריך לעשות מאונט לתיקיה או לזכרון או משהו?

צריך להתקין משהו לפני? דרייברים? תוכנה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על טעם וריח אין מה להתווכח...

כן, יש מישהו שהרס את המכשיר בעת צריבה ב ODIN (נדיר אמנם, וזה היה ממזמן אז אני לא זוכר מה הלינק).

נכון, הסיכון די קטן, אבל עדיין, גם לצרוב גרסה ולגלות פתאום שקוד המכשיר השתנה או ה IMEI השתנה זה לא נעים.

אז במקרה זה, ניתן לגבות את EFS ולחסוך את זה, אבל מי אמר שבעדכון הבא לא יהיה משהו אחר?

למשל, שסמסונג תנטרל בכוונה את ה THREE BUTTON COMBO ?

שוב, למי שלא הכי חשוב לו שתהיה לו את הגרסה הכי חדשה בתקופת הביניים שבה אנו נמצאים, אני לא חושב שזה כזה רע להתקין גרסאות יותר ישנות ויציבות.

להזכירך, כש JG8 יצאה, חלק מהמשתמשים דיברו עליה כעל גרסת ה 2.1 הכי יציבה וטובה שיש, והיו מרוצים ממנה.

אז בסדר, היא יצאה ביולי, ומאז יצאו גרסאות יותר טובות, אבל להגיד שהיא בכלל לא טובה ולא שווה לצרוב אותה רק כי יצאו גרסאות יותר חדשות (ולא נעדרות באגים) זה לא נראה לי הגיוני.

יכול להיות שאם היינו גרים באירופה, הייתי אומר שכדאי להתקין גרסה אחרת, אבל בהיותנו ישראלים שצריכים עברית כמו שצריך, ולחלק מהאנשים אין כוח / רצון להתעסק עם המכשיר בדחיפת קבצי FRAMEWORK, אני חושב שהיא עושה את העבודה לא רע, גם אם היא ישנה.

אני לא מדבר על "מה יכול להיות בעתיד"

אני מדבר על המצב הנוכחי, במצב הנוכחי אין שום בעיה לצרוב אף גירסה (היא לא מנטרלת כלום, לא הורסת שום IMEI וכו')

נכון, כשJG8 יצאה היא היתה מצויינת, מאז עברו יותר מחודשיים ויש גירסאות טובות יותר בכל פרמטר

אם תמצא לי יתרון אחד של JG8 על JHJP5 נוכל להמשיך לדון בזה, אחרת אני מגדיר את זה כסתם קבעון שלך על JG8 :)

יש לי JM2, הקובץ שהבאת יתאים? אני צריך לעשות מאונט לתיקיה או לזכרון או משהו?

כן, הוא יתאים

תשים אותו בספריה הראשית של הSDCARD (הפנימי, אם אתה משתמש גם בכרטיס נוסף)

תכנס לRECOVERY ותעשה APPLY UPDATE.ZIP

מוזר שקיבלת מכשיר עם JM2, אני קיבלתי אתמול מכשיר עם JM1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת סתם פרנויה.

תמצא לי אחד בXDA שהשילוב הזה תקין אצלו והרס את המכשיר מצריבה של רום דרך ODIN או KIES

OMRIJ , הנה פוסט מהיום על מישהו עם קומבו תקין שעשה BRICK עם ODIN :

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=8347946&postcount=730

כך שלהגיד שזו פרנויה זה רחוק מהאמת.

ותגיד לי, באמת לא בקטע של לדרוך על יבלות, אלא מתוך התעניינות, איך מישהו מנוסה כמוך צורב גרסה על מכשיר שאין לו את הקומבו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שזה לא היה אמור לקרות... אין סיבה שהמכשיר לא יתעדכן באמצעות ODIN כל עוד נעשה שימוש בקבצים הנכונים והתוכנה מזהה את המכשיר כשהוא מחובר במצב DL. זו פרוצדורה שעובדת גם על מכשירים ללא הקומבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל ידוע ש ODIN היא לא הכי יציבה, וכשלונות עם ODIN הם אמנם לא מאוד שכיחים, אבל מספיק שכיחים כדי לקחת אותם בחשבון.

בייחוד כאשר האלטרנטיבה במקרה של כישלון היא שליחת המכשיר לחו"ל (ולא תיקון בקטנה בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quote author=OMRIJ link=topic=465351.msg4065484#msg4065484 date=1285673512]

זאת סתם פרנויה.

OMRIJ , הנה פוסט מהיום על מישהו עם קומבו תקין שעשה BRICK עם ODIN :

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=8347946&postcount=730

ותגיד לי, איך מישהו מנוסה כמוך צורב גרסה על מכשיר שאין לו את הקומבו?

לא יודע מה הסיפור שלו, יש מאות מקרים על אנשים שקרה להם משהו באמצע הצריבה (כולל לי) ואין שום בעיה להכנס אחר כך לDOWNLOAD

לא יודע דרך איזו תוכנה הוא צרב, מה הוא ניסה וכו'

בכל מקרה, השורה התחתונה, הנה העובדות:

1. JP4>JG8 בכל אספקט (אני מניח שאתה לא מתווכח עם זה, ואם כן אני אשמח לשמוע יתרונות של JG8)

2. הוא בכל מקרה צריך לצרוב גירסה אם הוא רוצה עברית נורמלית

אז עדיין לא הבנתי למה לו לצרוב JG8 ולא JP4

"הסיכון" הוא אותו סיכון, אז למה "לבזבז את הסיכון" הזה על JG8

כן, אבל ידוע ש ODIN היא לא הכי יציבה, וכשלונות עם ODIN הם אמנם לא מאוד שכיחים, אבל מספיק שכיחים כדי לקחת אותם בחשבון.

בייחוד כאשר האלטרנטיבה במקרה של כישלון היא שליחת המכשיר לחו"ל (ולא תיקון בקטנה בארץ).

אז הסיכון בלצרוב JG8 קטן יותר מלצרוב JP4?

תשמע, אני צרבתי עשרות רומים, בהרבה מקרים זה הפסיק באמצע והוצאתי את הבטריה והתחלתי מחדש

יש עוד המון אנשים כמוני, לא צריך להיות בפרנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב לרגע את JG8 ו JP4, שכל אחד יתקין מה שהוא רוצה ומה שטוב לו, ואני לא טוען ש JG8 יותר טובה.

לי באופן אישי, ממה שאני רואה בפורום iAndroid לגבי חלק מהאנשים (שכפי שציינת, לחלקם אין מושג), יותר נוח להמליץ על גרסה זו עקב כך שהיא מספיק טובה לבינתיים לטעמי, ובנוסף תהליך ה ROOT ב 2.1 הוא יותר FOOLPROOF מאשר ב 2.2 .

בסדר, עכשיו תגיד שזה לוקח שנייה, וכל זה נכון, אבל עדיין להעלות RECOVERY ולשים קובץ UPDATE.ZIP זה פחות מאיים מאשר לעשות FLASH ל KERNEL שונה דרך ODIN, להוציא בטריה וכו' (גם אם בפועל זה קל ופשוט).

לגבי הסיכון, ברור שגם ב JG8 יש סיכון, ואפילו אותו סיכון, אבל במקרה זה דיברתי עליך ספציפית שצרבת גרסה באופן כללי, ולא משנה מה היא אותה גרסה, כאשר היה ידוע לך שהקומבו לא עובד, והרשת הייתה מלאה בכאלה שדפקו את המכשירים עקב צריבה כושלת ללא יכולת תיקון.

אני לא מדבר על הסיכון לצריבה ב ODIN כאילו שהוא כזה גדול, אלא ספציפית עבור מכשירים עם קומבו לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה מבין שאין בזה שום הגיון?

מילא הוא היה כבר בJG8, אז אם היית אומר שאין טעם לעבור לJP4 ולקחת "סיכון" עוד הייתי מבין

אבל הוא גם ככה צריך לצרוב גירסה אחרץ, אז למה JG8?

בגלל שזאת הגירסה היחידה שניסית?

אגב, ברוט של 2.2 לא צריך להוציא בטריה:

צורבים קרנל של 2.1 בלי AUTO REBOOT

כשהוא מסיים לוחצים על הכפתורים בשביל להכנס לרקוברי (אין בעיה לעבור מDOWNLOAD לרקוברי ולהיפך)

עושים APPLY ל UPDATE.ZIP

כשהוא מסיים מחזיקים את הVOLUME DOWN וההום, הוא יעשה רסטרט ויכנס לDOWNLOAD

צורבים בחזרה את הקרנל של JP4 וזהו

דקה על השעון ששווה את הטירחה יחסית לשימוש בJG8

ולו רק בגלל המקלדת בעברית של שטובה בהרבה מכל החלופות שאפשר למצוא במרקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...