דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 77 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

clove.co.uk - משלוח זריז, מציינים על אריזת המשלוח שמדובר במחשב כף יד ולא בסמארטפון (= גביית מע"מ בלבד - אלא אם כן בודקים את החבילה מדגמית ואז עולים על כך שמדובר בסמארטפון ולפיכך גובים 33% מכס בנוסף). מבחינת שירות, עושה רושם שהיחיד כאן שהתנסה איתם מבחינה זו לבינתיים הוא m1ke, ולא נראה שהוא כ"כ מרוצה...

עם Handtec לא התנסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי טענות ל clove. הם עונים לכל מייל שלי ואני מבין שאין להם מה לעשות כאשר המעבדה של סאמסוג שם משחקת שש בש במקום לתקן טלפונים... :nixweiss:

אני לא היחיד, הבחור מXDA שגם דפק את הטלפון שלו ושלח אותו ל handtec ששלחו אותו לאותו מרכז שרות של סאמסונג באנגליה, קיבל את המכשיר שלו באותו לו"ז כמו שלי...קצת יותר מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר מאמין בקטע של מוצר שנדפק עד חודש(~) מתאריך הרכישה, להחליף בלי לשאול שאלות (כל עוד אין בו פגם פיזי, כמובן). זה משהו שהם יכלו לעשות. אבל אולי אני מבקש יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק אבל מצד שני אני ראיתי שהמלאי של הגאלאקסי אזל להם תוך איזה שבוע...יכול להיות שאם המכשיר היה קצת פחות פופולארי הם באמת היו נוהגים כך...יכול להיות שלא..... אבל אני מניח שגם handtec לא עושים את זה אז תיקו 0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המכשיר החדש, המסקנה הסופית שלי היא שהבעיה בGPS היא חומרתית ונפתרה

המכשיר החדש עם JM1, המכשיר הישן עם JPH (שמהנסיון שלי הGPS בה הוא הטוב ביותר)

בשימוש בתוכנה TEST

המכשיר החדש מתחבר ל11 לוויינים (מתוך 11 שהוא רואה), המכשיר הישן מתחבר ל8 מתוך 10 שהוא רואה

הקליטה של המכשיר החדש בכל הלווינים טובה יותר ויציבה לגמרי!!! (במכשיר השני הבארים פשוט משתוללים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המכשיר החדש, המסקנה הסופית שלי היא שהבעיה בGPS היא חומרתית ונפתרה

המכשיר החדש עם JM1, המכשיר הישן עם JPH (שמהנסיון שלי הGPS בה הוא הטוב ביותר)

בשימוש בתוכנה TEST

המכשיר החדש מתחבר ל11 לוויינים (מתוך 11 שהוא רואה), המכשיר הישן מתחבר ל8 מתוך 10 שהוא רואה

הקליטה של המכשיר החדש בכל הלווינים טובה יותר ויציבה לגמרי!!! (במכשיר השני הבארים פשוט משתוללים)

מצד שני, ייתכן שפשוט נפלת על יחידה ספציפית בה ה אכן תקין חומרתית. Scorn קיבל מכשיר עם JF3 וציין שאין לו בעיות מיוחדות עם ה , וכמוהו עוד לא מעט משתמשים ב XDA.

נראה לי יותר כמו עניין של מזל, מאשר בעיה שנפתרה בצורה כוללת.

הייתי מחזיר את שלי ל Clove, אך מאחר וזה כרוך בלהתייבש לפחות חודש, וגירסאות JP האחרונות פותרות את זה פחות או יותר, אשאר כבר עם מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...