דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 83 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה יש להם תור מהיר לאנשים שבאים ומבקשים לעשות reflash תמורת סכום סמלי ויש את התור של אנשים כמונו...שקונים את המכשירים שלהם בחו"ל ואז שולחים אותם חזרה...כי אני לא מבין מה יכול לקחת חודש שלם...[br]פורסם בתאריך: 28.09.2010 בשעה 17:23:09

זה היה מהיר :xyxthumbs:

אבל לא אמרת שאתה מחליף סוג?

כן החבר'ה של DHL מפגיזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי בפני קלוב שאני מעוניין לנסות מסטוק עדכני אם ניתן, הם כמובן מעבירים אותו לסמסונג בצירוף המייל שלי ואם יהיה צורך ההתכתבות תיהיה ישירות מול .

הדיזייר זי מיועד לאחותי ובתקווה שאקבל אותו בתחילת אוקטובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו משהו מוזר: בטלפון של דוד שלי ניסיתי להוריד כמה , וברגע שהן מסיימות לרדת, הוא נותן לי FC על ה MARKET , ולכן אני לא יכול להתקין אותן.

יש למישהו רעיון שלא כולל FACTORY RESET (חוץ מ CLEAR CACHE ב MARKET , שניסיתי)?

[br]פורסם בתאריך: 28.09.2010 בשעה 18:36:30

מישהו?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו משהו מוזר: בטלפון של דוד שלי ניסיתי להוריד כמה , וברגע שהן מסיימות לרדת, הוא נותן לי FC על ה MARKET , ולכן אני לא יכול להתקין אותן.

יש למישהו רעיון שלא כולל FACTORY RESET (חוץ מ CLEAR CACHE ב MARKET , שניסיתי)?

[br]פורסם בתאריך: 28.09.2010 בשעה 18:36:30

מישהו?

אף אחד לא נתקל בזה????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אבל יש לי עוד שאלה :D. ניסיתי לשעשועי לקנות משהו במרקט (כמו ביוטיפול ווידג'טס, נו יש לי מצפון, מה אני אעשה ולא ממש אכפת לי על שתי יורו, הוצאתי איזה 1000 בשבועיים האחרונים) וגיליתי שלמרות שיש לי כרטיס אשראי בינלאומי, אין אופציה לבחור את ברשימה של המדינות שמהם הגיע כרטיס האשראי :), כמו תמיד אני בטוח שהפתרון פשוט ויושב לי מתחת לאף.

מר גבינה, שעוד לא התאושש מרופא השיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...