דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 53 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

כע, אבל ההתעסקות הכפייתית שלי ושל חלק מצומצם מהחבר'ה כאן רחוקה מלהיות מייצגת. סביר להניח שהעברת הפוסטים שלנו לשיחות פרטיות היתה יותר לעניין, אבל זה כבר לא ממש רלוונטי.

אני משוכנע ש 99 אחוזים מהחבר'ה שהביאו את המכשיר מחו"ל כבר הבינו שבשביל לעברת את המכשיר בצורה מושלמת, כל מה שצריך לעשות הוא להתקין עליו את קושחה JG8, ובדבר ה GPS, כמו ש Scorn מציין, לשבת ולחכות עד שייצא תיקון רשמי מסמסונג.

הנה דוגמא לאחד כזה - http://www.mobilityfreak.co.il/index.php?q=node/5300#comment-15374

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, מכיוון שכנראה אין מנוס מאשר להשתמש ב ODIN על מנת לעדכן ל JG8 , יש לי שתי שאלות:

1. הבנתי שהעדכון בא בקובץ TAR אחד ולא בצורה הרגילה, אז היכן מוסיפים אותו? ב CODE או ב PDA ? או שזה אותו דבר?

2. האם לסמן RE-PARTITION או לא? ראיתי הרבה תשובות סותרות בנושא והייתי שמח לדעת מה אתם חושבים.

אני כנראה אשדרג מ JF3 או משהו בסגנון, בלי LAGFIX או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PDA.

תמיד עשיתי עם REPARTITION. בד"כ אומרים שצריך לעשות את זה רק בפעם הראשונה ובפעמים הבאות לא צריך אם לא החלפת PID.[br]פורסם בתאריך: 6.09.2010 בשעה 03:10:27

ובדיוק על זה התלוננתי.. שהת'רד הפך לזוהמת QA. במאמר מוסגר הוספתי שזה פתטי שבכלל קיים דיון QA כזה עבור מכשיר שפאקינג עולה 3000 שקל (ביבוא אישי, מקביל למחירים של איזה 6000 שקל בחברות הסלולר) - ועדיין לא עובד כמו שצריך.

זה פטתי אבל זה מה יש עבור כל מכשיר שקיים היום בשוק.

הייתי אוהב לקבל את הכל ישר מהקופסא עובד כמו שצריך אבל חברות משווקות מוצרים ואחרי שהם בחוץ מוסיפות\מתקנות\משפרות... זה לא רק וזה בכלל לא קשור לכמה הוא עולה.

כמה פיצ'רים הוסיפו ל PS3 או מיום ההשקה עד עכשיו? או כרטיסי מסך שיוצאים ואז כעבור חודש מקבלים עדכון שמשפר ביצועים ב20%?...

והדיון QA שנוצר כאן הוא עקב העובדה שנוצר כאן גרעין של בעלי המכשיר והוא היה קיים בין אם זה SGS ובין אם זה היה DROID. אם הכל היה עובד כמו שצריך, על מה היינו מדברים? :)

ויש מכשיר בשוק שעובד כמו שצריך? אחד נטול בעיות 100%? כי אני מניח שבלא עובד כמו שצריך אתה מתכוון לבעיית ה (ששוב אני לא הצלחתי ממש לסבול ממנה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי הדפדפן

יש לי בעיה שכשאני גולש באתרים, לא כל התוכן נטען, ואני לא יכול לגלול עד למטה.

זה קורה לי גם בדפדפן שבא עם המכשיר וגם באופרה מיני.

יש לכם מושג מה הולך עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...