דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 212 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב מסבר שאחרי שימוש ממשוך ברום JPO שאליו הוצאנו את התיקון לעברית - יש באגים והיתי אומר שלא מעט.

SMS - לא מציג טקסט בתיבת הכתיבה

GTAK 0 אותו דבר

GMAIL לא עובד

בעיות בדפדפן - כשרוצים לכתוב תגובה , לא ראוים את הטקסט.

נכון לעכשיו הרום הכי טוב הוא הרום JPG ששילבתי בו את החיפוש ומקלדות של אורנג'.

(JPG = JPO מבחינת ביצועים)

אתם מוציאים אז גרסא שמבוססת על JPG?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות:

התקנתי את הרום של פיילוט+אמאדי, איך אני עורך את מסך הבית שיופיעו לי בכל עמוד של מסך הבית יותר אפליציות ואפשרויות?(בינתיים מופיעים לי רק 4 בדף)

איך אני מסיר אפליקציות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתדרתי, תודה!

בעיה נוספת זה שאני לא יכול לגלוש דרך 3G הוא אומר משהו בהגדרות, מה אני צריך להגדיר?

עוד משהו, היה לי לפני אריקסון, ותמיד שהעברתי מסוני אריקסון לנוקיה את הSIM, לאנשי הקשר היו נוספים תווים והכל היה מתבלבל, אותו הדבר גם פה, יש אפשרות לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיות נוראיות, אז הפעלתי את הbattery monitor, ואני מזהה שישנה תוכנה בשם Media server שפשוט טוחנת מעבד כל הזמן.

הcpu שהיא מנצלת הוא על 28% בממוצע! יש למישהו מושג מה זה לעזאזל? ואיך אני מבטל את זה לכל הרוחות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי הבטרייה ממש נטחנת כשאני משתמש באינטרנט או משחק בפלא [אני יודע שאלה פעולות שמבזבזות הרבה, אבל עכשיו זה פתאום מבזבז הרבה יותר]מאז שהתקנתי את המערכת של AMADEY. יש פיתרון?

עריכה

מישהו מוכן להגיד לי בבקשה איך להתקין את תוכנת וודו לתיקון הכיול ולשיפור הראות של הסרטים על המערכת של אמאדי בלי לפגוע במשהו בבקשה? הבנתי שגם את זה צריך להתקין כupdate.zip וזה כולל עוש דברים חוץ מהכיול שאני לא צריך/רוצה.

מה אני עושה אם אני לא רוצה את הלאג פיקס כי גם ככה הוא קיים במערכת של אמאדי? ההתקנה של כל החבילה עלולה לפגוע במשהו?

אני גם צריך להחליף את קובץ הUPDATE הנוכחי שבפלא' שבעזרתו התקנתי את המערכת של אמאדי עם זה שלל וודו, זה עלול לפגוע במשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו הסטטוס הזה אומר שהמכשיר כבר שם ואני יכול ללכת לקחת אותו ?

דבר הדואר האמור הגיע ליחידת הדואר המרכזית אשר בחיפה בתאריך 22/11/2010 ונוכח מידותיו ו/או משקלו, הועבר אל יחידת הדואר הנביאים לצורך מסירתו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...